SPORT-Opšta tema

ma to ko osvoja se nikad ne zna

slovaci su igrali bunker 80min a ovaj Foden i Saka se samo vrte hoce da se usetaju u gol,druge ekipe ne igraju tako i onda oni imaju sanse

ovo spanija i gruzija je smesno i komentarisati
umesto morate da udje joselu i spanci daju lagano jos 3 komada

spanci 16 suteva 1 gol,gruzija 1 i dala 1 gol
 
Mislim da Englezi nisu zasluženo prošli ali ne može pored nekog ko ima više sreće nego psmeti.Mislim da su Slovaci na početku drugog poluvremena trebali igrati ofanzivnije kao na početku prvog bar 15-ak minuta i da demolira Engleze koji nema šanse da osvoje titulu.
Srecu ponekad i sam krojis.
Kad si profesionalac i ne pogadjas prazan gol sa pola terena ili manje za 2:0 onda ti sreca okrene ledja!
Edit:
Evo ista stvar se dogadja Gruzijicima, Kvarischelia ne pogadja iz dalline prazan gol! Pa ga upravo primili!
 
Poslednja izmena:
Francuska : Belgija meč koji bi trebalo da bude prelep .
De Bryjne je razlog zašto navijam za ove druge . Biće im teško , ali i Lukaku mora početi da ubacuje .
 
Jbte , oce li bar jedan meč koji gledam uživo da se završi onako kako bi ja voleo !
Eto , sad neću da gledam Portugal : Slovenija , možda Slovenci prodju ako im ne izbaksuziram .
Gledacu večeras ovo što se odavno spremam :
 
Nemoj više baksuzirati,Slovenci za malo da prođu ,ono što je Šeško promašio je šteta nenadoknadiva.Oblak odbranio penal Ronaldu i posle svega ispadnu.
 
Nazad
Vrh