SPORT-Opšta tema

Meni ovo nelogično, da je dobar Ataman bi ga koristio

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
pa igrao i koristio ga non stop osim kad ovaj nije bio povredjen a bio dosta dugo

a u timu mu pored njega igra Nunn,Grant i najskuplji igrac evrope prosle godine Slukas


Brandon Davies na putu za Partizan

bice 30mil budzet i napad na evroligu
10 stranaca i 2 domaca igraca



ponitka po najnovijim informacijama nece ostati u partizanu iako ima ugovor 1+1
ne zadovoljan tretmanom prosle sezone

juce je sam dobio Novi Zeland sa Poljacima,imao 29p 6sk i 6 ass
 
Poslednja izmena:
Znaci da ne planira da igra domaca takmicenja. Jurice deseto mesto u evroligi da bi popravio proslogodisnji plasman.
 
po svemu sudeci apsolutno je tako

doduse oko domacih igraca se jos ne zna zbog koprivice da li ostaje ili ne ali po svemu sudeci bice ih vrlo mizeran broj u timu

sto bi rekao jedan veliki trener---u interesu srpske kosarke
 
E moji Partizanovci-ko je projekat.Napustiše vas svi a ko je tome doprineo-RUMENOGLU.
Samo još Avramović da se ozvaniči.
To više neće biti ni P od Partizana.
Mislim da će opet dobijati po ušima od ovakbe zvezde-da više nikog ne dovede.Mali Jago je veći Srbin od Turkoglua.
 
Bolje da je Hrvatska prošla dalje .
Ovaj meč Italija - Švajcarska više nego dosadan .
Žabara nema nigde , samo je pitanje koliko će im Svicarci dati .
Čekamo drugo poluvreme , valjda će Italijani nešto promeniti pa da gledamo bolji fudbal
 
sta je tu dosadno sto Svajcarci ubijaju Italijane?

ako ovako nastave bice lagano 3 0
samo da se sad ne povuku i cuvaju ovo 1 0
 
Izgledalo kao da Italijani strajkaju ,igrali preko k..... zasluzeno ispali. Izgleda ni Danci nece bolje proci , tako da izgleda necemo znati koliko Njemacka vrijedi.
ma mi trebali da dobijemo dance ovako nikakvi i ocajni a ne da ce nemacka da ih dobije,nemcima samo fali spic vec odavno u timu i to im je problem vec dosta godina...od kuranjia,maria gomeza,klosea nemaju klasicnu devetku i to im problem

zato i kazem da je takmicenje u ovom sistemu glupo jer vecina reprezentacija ne igra 100% jer su prosli vec posle 2 kola(i to mislim sa 1 pobedom i neresenim rezultatom) a ove sto su prosle kao trece jasno se vidi da to nije kvalitet tj videce se
 
Mučeni Englezi su na ovom turniru uspeli da pobede samo nas ?
Evo i Slovačka ( 80 min) im drži čas fudbala .
Stvarno smo bili loši a onaj kukavni Kiksi još ima obraza da priča o nekom uspehu ?
 
82min
slovacka 215 kontakta sa loptom
engleska 634 kontakta sa loptom

rezultat 1 0 za slovake

ponekad je fudbal tako glup sport

a ovaj Sautgejt ko nas Piksi,glup i ocajan do bola
 
Nazad
Vrh