SPORT-Opšta tema

Evo u kom je smeru otisla tema. Pitao sam zasto niko ne komentarise dolazak Kalinica i licemernu izjavu a zavrsilo se tako da je nas trener dobio sijaset uvreda i njihovih objasnjena kako mi ne razumemo neke stvari. :D I sad nek neko meni napise jel to normalno?
 
Zasto vi skandirate?? Zbog lose situacije u drzavi, loseg vodjenja iste i lopovluka ili zbog toga sto AV navija za Zvezdu??
 
Kad ste tolika opozicija sto niste podrzali vaseg maga dulo i tadica na izborima? Nego uzese zakleti grobari 0,7% glasova, dali vam budzet za kk kamerun i sve u redu. Malo pevamo protiv sns, ostoja limar ode i sredi finansije, dovedemo par tabaka crnaca iz nba i svi zadovoljni..... Vama lepo. Nebo je granica. Obradovic je tu. Sve super med i mleko 😂😂
 
Nista ostaje na meni , tebi i jos nekom ko se ukljuci da zatrpavamo temu pa neka citaju pet stranica dok ne stignu do zvalonjih klubova 👍
Ovo ti je ko ona izreka " živ živog je@be i u oči ga gleda "
Nemaju svoje košarkaške talente pa za naše pare dovode crnce da se ku@rce po Beogradu .
Ajde što za zvezdom i partizanom trčkaraju Beograđani , odu po nekada na meč da se razonode , ubiju vreme isto kao u zoološki vrt ili cirkus ali šta je sa ovim zaludjenicima iz unutrašnjosti da toliko luduju za crncima i političarima ( znamo ko igra i vodi klubove )

Možda se manu tema o beogradskim sportskim propalitetima kad počnu olimpijske igre u Parizu ?
 
A vi mozete da nipodistavate njegovih 9 i da je najtrofejniti trener evrope. Opet dolazimo do tih vasih licemernosti, vi sve mozete i imate pravo mi nista.
Koja prava vi nemate.E to je poenta priče jer ste vi non-stop ugroženi i zato gubite trofeje.Nikad vam ne pada na pamet da je neko kriv a naravno da nije Rumenoglu.Tako visokoplasiranog u EL tuče niskoplasirani i sve to na nepošten način.On smatra da je nemoguće da ga Zvezda gazi 7puta za redom jerje visoko kotiran u EL i govori voditelju da mu objasni kako je to moguće.
 
Evo u kom je smeru otisla tema. Pitao sam zasto niko ne komentarise dolazak Kalinica i licemernu izjavu a zavrsilo se tako da je nas trener dobio sijaset uvreda i njihovih objasnjena kako mi ne razumemo neke stvari. :D I sad nek neko meni napise jel to normalno?
Jeste normalno.Za vas je istina samo to što Rumenoglu izjavi.A on time pere sebe a krivi klupu i Kaminskog,Kabokla,PDŽ,Naneli,Ledeja...Smit mu sedi na klupi a igrač dobrih kvaliteta kao i Ponitka.To je ljudi bila ekipa za F-4 a ne za 11 mesto.Ja ne razumem kako vi to ne shvatate.Jel istina da se klubovi finansitaju od strane države.Ali vaša reakcija je na to da Zvezda više dobije i to je za vas istina.Kada se saberu samo koliko su plaćeni igrači i treneri,dolazi se do druge cifre,Po vama to nije istina-da je vaš roster skuplji i da trener ima sigurno mnogo veću platu od našeg.To su činjenice a pošto nema argumenata mora biti krivaca a to su svi oni koji navijaju i rade za Zvezdu.Sad što predsednik na žalost navija za Zvezdu i to je činjenica.Toliko vas je unazadio da nema dalje.7x vas je tukao predsednik jer vam nije dao novce poreskih obveznika da bi kupili još jednu NBA petorku a i onda ne bi pobedili jer se tučete međusobno po svlačionici i Rumenoglu se dernja na domaće igrače.Na strance ne sme jer bi ga okačili o čiviluk.
 
Kad ste tolika opozicija sto niste podrzali vaseg maga dulo i tadica na izborima? Nego uzese zakleti grobari 0,7% glasova, dali vam budzet za kk kamerun i sve u redu. Malo pevamo protiv sns, ostoja limar ode i sredi finansije, dovedemo par tabaka crnaca iz nba i svi zadovoljni..... Vama lepo. Nebo je granica. Obradovic je tu. Sve super med i mleko 😂😂
Izvini molim te , ja ne glasam za sns.Glas je dobila opozicija kakva god da je.Ni njih negitivim al jebiga bolje za njih nego da neglasam i tako takoreci dam glas sns.

Jedan vas je ovde izjavio da je sizoje uradio neke dobre stvari za narod.Sve je jasno kao dan.
 
Izvini molim te , ja ne glasam za sns.Glas je dobila opozicija kakva god da je.Ni njih negitivim al jebiga bolje za njih nego da neglasam i tako takoreci dam glas sns.

Jedan vas je ovde izjavio da je sizoje uradio neke dobre stvari za narod.Sve je jasno kao dan.
Mozda je njemu licno uradio neke dobre stavri pa glasa za njega.
Ja ne vidim sta je dobro za narod uradio.
A ti sto oragnizuju to pevanje ce sutra prekosutra prvi da biju po tribini ko to peva. Ti su veoma lako poktupljivi samo ako nadju licni interes.
 
Ma sta to vredi pricati. Uzivajte u mrznji mozete vi i bolje. Sportski pozdrav!
Vama je istina mržnja.Šta je laž u mom postu.Argumenata nemate i možete samo Rumenoglua da optužite za laž i mržnju.Što se nije obratio navijačima tokom prekida utakmice.Nego išao da se rukuje sa Jagom i Hangom-kao da je iz UN a zna dobro da je taj prekid davno još organizovan-kada je izjavio da zna šta će biti.
 
Izvini molim te , ja ne glasam za sns.Glas je dobila opozicija kakva god da je.Ni njih negitivim al jebiga bolje za njih nego da neglasam i tako takoreci dam glas sns.

Jedan vas je ovde izjavio da je sizoje uradio neke dobre stvari za narod.Sve je jasno kao dan.
Evo ja sam kao jedan od kako nas ti nazivas nasih napisao konkretno da je Vucic dobro radio u borbi oko deklaracije o Srebrenici, ali budi uveren da nisam glasac SNS. Evo sad tvrdim i potpisujem da je dobro radio i u korist Partizana, ali vi to niste uspeli da materijalizujete ali i licemerno to necete da priznate.
 
Nazad
Vrh