SPORT-Opšta tema

Obratite dobro paznju na igru Holandije . Posto verujem u njih na ovom EP verovatno ce veceras puci 5:0 posto sve dolazi kontra sta kazem 🤣
 
ako se ove sezone zvezda slucajno u evroligi nadje ispred partizana u evroligi a osvoji se neki trofej na drugoj strani,koja ce onda biti prica??? :haha:

za sada tim czv se bas dobro sastavlja+sferopulos trenercina sklapa tim kako njemu odgovara a kada je dosao pa imao sta je imao i pravio selekciju ko mu treba i ne treba u toku sezone
aha sada kad vi trosite silne milione niko ne pita odakle i ko je drzavni projekat. nego se to sada naziva dobro sastavljanje i sklapanje kocika...

Evo Kalinic pricao kako nije sve u novcu...sigurno se treci put vraca iz ljubavi...
 
aha sada kad vi trosite silne milione niko ne pita odakle i ko je drzavni projekat. nego se to sada naziva dobro sastavljanje i sklapanje kocika...

Evo Kalinic pricao kako nije sve u novcu...sigurno se treci put vraca iz ljubavi...
pa o toj ljubavi ste vi poceli pre 15 godina pricu i sad vam ta ljubav prica ne odgovara---tu lezi zec

ne brini se imacete opet veci budzet od nas e sad sta cetee uraditi to cemo videti

kod na sferopulos sredjuje tim

kod vas novih 30mil ide u tim

covek koji je dobio 3 trofeja,8 derbija u nizu nema intervju nigde

ovaj licemer non stop na nekim postovima i tv emisijama.....ako shvatite ko ga gura ok ako ne jbg---nismo isti
 
Opet mi krivi jadni vi samo nabedjuju... Nego to je ono o cemu se prica cele sezone sta god vasi da urade to je okej,to je ljubav to je znanje vas sudije mrze itd itd samo opravdanja za vase pulene. A sta god druga strana uradila to je licemerno to je ovako to je onako samo za osudu.
 
ovo vam je jedan od novih igraca
covek je prosle godine u sarlotu imao 2,5 miliona dolara platu tacna cifra $2,528,233

e onda imas ovog idiota koji laze non stop a ljudi ga prate
on i Pantic se posvadjali jer ovaj Tegeltija zaposlio gotovo svu porodicu u KK partizan i cepa oko 14-15 hilj evra mesecno

ovde laze bukvalno kao gebels da je Danilu vredjana zena

Svaka budala zna da je naasa Ivana streljasica i osvajacica medalja pa i cak i Olimpijadi----Delija do koske
 
Nastavi da koristis uvredljive reci i bices poslat na hladjenje (2 puta sam ti oprostio) ,za to vreme dok se budes hladio predlazem ti da se odjavis sa tih vasih portala,progledaces.

I opet ti o nama, to najbolje znas. Komentarisi svoje,osudjivaj svoje ne nego sad ne smeta trosenje drzavnih para samo daaj da nam se sirota crvena zvezda dovoljno pojaca.

A sto se ne zapitas sto grka ne zareze niko ni 2% pa nema ni jedna intervju? A covek nema sta nije osvojio. hahahahahahahah
 
A sto se ne zapitas sto grka ne zareze niko ni 2% pa nema ni jedna intervju? A covek nema sta nije osvojio. hahahahahahahah
covek koji je dobio 3 trofeja,8 derbija u nizu nema intervju nigde

ovaj licemer non stop na nekim postovima i tv emisijama.....ako shvatite ko ga gura ok ako ne jbg---nismo isti

sila boga ne moli ocigledno


vrlo jasno i jednostavno zasto i nema

jbg ne kontas i to je to
 
Pa mozda si ti taj koji ne konta,sto bi se moglo i izvuci iz postova koje pises i zakljucaka koje iznosis. Ali ne vredi diskutovati sa covekom koji jedne opravda a druge osudjuje. Kad naucis da sagledas realno situaciju onda mozemo pricati o sportu.

P.S nemoj kontradiktorno sebi pisati. Tolika smo sila da smo osvojili 1 trofej za 3 godine
 
Intresatno je koliko navijaci fmp gledaju nas budzet. Imaju od dolaska sizoja gotovo neogranicen, gde se uplacuje preko raznih kanala, kss i ko zna kako jos. Nikada nista u EL , i sada se oni pitaju sto mi nismo usli u playof.

Odlucite se vec jednom da li vam odgovara da Obradovic ostane a vi da osvajete trofeje ili da ide ?
 
Mikasne ne kontamo mi to,samo oni razumeju o cemu se tu radi. Mi zivimo u lazima i obmanama. Mi smo drzavni projekat mi smo ovo mi smo ono...
 
Zeljko trosi nas novac--budzet RS

ugasite zvezdu,dajte partizanu i sve ok imali bi lagano prvaka evrope vec 3 godine uzastopno garantujem,doduse prva godina bi bila Evro KUP

oba tima zajedno samo ove sezone su imali budzet veci nego Panatinaikos i turcin Ataman koji je uzeo E ligu

od kada je Zeljko dosao u Partizan,tako se povecao i budzet CZV,to svako iole normalno navijacki opredeljen zna i vidi

do dolaska SNS-a i bate Andreja kada je doveo Trinkija kao trenera,Zvezda igrala sa Dangubicem,sinom smrada Covica,pa onda Milko Bjelica,mladi guduric i ostali

smesno mi ponekad i pricati o cemu se ovde diskutuje
 
Pa vi ste forsirani od evropske zvezde. Koliko stranca vam je proslo kroz klub i trenera. Svake sezone imate po dve,tri doselekcije.
 
aha sada kad vi trosite silne milione niko ne pita odakle i ko je drzavni projekat. nego se to sada naziva dobro sastavljanje i sklapanje kocika...

Evo Kalinic pricao kako nije sve u novcu...sigurno se treci put vraca iz ljubavi...
Čović je izjavio da smo mi državni projekat a da vi niste pa zato skandirate predsedniku kao neka opozicija.
 
Nastavi da koristis uvredljive reci i bices poslat na hladjenje (2 puta sam ti oprostio) ,za to vreme dok se budes hladio predlazem ti da se odjavis sa tih vasih portala,progledaces.

I opet ti o nama, to najbolje znas. Komentarisi svoje,osudjivaj svoje ne nego sad ne smeta trosenje drzavnih para samo daaj da nam se sirota crvena zvezda dovoljno pojaca.

A sto se ne zapitas sto grka ne zareze niko ni 2% pa nema ni jedna intervju? A covek nema sta nije osvojio. hahahahahahahah
Zato što je Grk gospodin u odnosu na Rumenoglua.Nikad nije skidao odgovornost sa sebe i bacao na svoje igrače ili sudije pa čak ni nonda kada zbog povreda skoro nije mogao da sastavi tim.A vašem Turčinu svi smetaju-od Čovića do sudija.
 
E vidis u tom grmu lezi zec. Toliko ste zaslepljeni mrznjom prema Obradovicu da ne vidite da je Covic taj koji daje intervuje visi po tv emisijama i pise saopstenja. Pitanje je da li je grku i dozvoljeno da izadje na tv. I onda vi pisete nekome kako ne razume i ne shvata. Neka sportska stranica je iznela podatak koliko ste saopstenja izdali da li u toku ovih finalnih utakmica ili sezone...ne secam se,znam samo da je bio strasan neki broj.

I onda se vi trudite da objasnite kako neko ne razume i ne shvata. Najbolje cutite i ne komentarisite protivnickog trenera i tim.
 
Nazad
Vrh