SPORT-Opšta tema

Intresatno je koliko navijaci fmp gledaju nas budzet. Imaju od dolaska sizoja gotovo neogranicen, gde se uplacuje preko raznih kanala, kss i ko zna kako jos. Nikada nista u EL , i sada se oni pitaju sto mi nismo usli u playof.

Odlucite se vec jednom da li vam odgovara da Obradovic ostane a vi da osvajete trofeje ili da ide ?
Ako tako misliš,kako ta vaša pojačanja ne dođoše kod nas.Nego kada je Zvezda pokupila sve penzionere odjednom u Partizan dolaze-Kaminski,PDŽ,Kaboklo....
 
Kada bi ste se ostavili malo drzavnih klubova koji dobijaju lovu za mesetarenja videli bi da se desava smejurija sa RTS i programom EP . Vrte se tri gosta , onaj sudija sto se pravi pametan i dva voditelja . Moguce da nemamo nikog drugog da komentarise desavanja ili bi pala neka teska pljuvacina a to ne odgovara . Takodje smesno je sto RTS1 prenosi EP . Ajde nasu utakmicu ali ostale mogu na RTS 2 . Ali zna se da lobotomirani narod gleda RTS1 pa im daj da ne misle o necemu drugom .
 
E vidis u tom grmu lezi zec. Toliko ste zaslepljeni mrznjom prema Obradovicu da ne vidite da je Covic taj koji daje intervuje visi po tv emisijama i pise saopstenja. Pitanje je da li je grku i dozvoljeno da izadje na tv. I onda vi pisete nekome kako ne razume i ne shvata. Neka sportska stranica je iznela podatak koliko ste saopstenja izdali da li u toku ovih finalnih utakmica ili sezone...ne secam se,znam samo da je bio strasan neki broj.

I onda se vi trudite da objasnite kako neko ne razume i ne shvata. Najbolje cutite i ne komentarisite protivnickog trenera i tim.
Moramo da ga spominjemo jer on nipodaštava svaku titulu koju Zvezda osvoji a važi se samo ono što Partizan osvoji.Da li je tako ili nije,
 
aha sada kad vi trosite silne milione niko ne pita odakle i ko je drzavni projekat. nego se to sada naziva dobro sastavljanje i sklapanje kocika...

Evo Kalinic pricao kako nije sve u novcu...sigurno se treci put vraca iz ljubavi...
Sta vas boli kad gledate stalno u zvezdu.
Gledajte svoje dvoriste i muke u njemu...
 
Kada bi ste se ostavili malo drzavnih klubova koji dobijaju lovu za mesetarenja ..................................................
Kad se u tim državnim ( beogradskim ) klubovima proglasi bankrot sve ostalo trulo u Srpskom sportu će doći na svoje mesto .
Jbte , cela Evropa prati fudbalsko prvenstvo a zaludjenici ovde drobe o tome koji će crnac u crno belom ili crveno belom dresu da im donese više radosti .
 
Sta vas boli kad gledate stalno u zvezdu.
Gledajte svoje dvoriste i muke u njemu...
Meni totalno nebitno,nego pogledaj o cemu vasi pisu ovde. Vi ste opcinjeni izjavom Kalinica (meni licno ne smeta,nego se secam kako ste pljuvali nase igrace) da nigde nije kao kod kuce ili tako nesto a vratio se treci put. Zar to ne zvuci malo licemerno?
 
Meni totalno nebitno,nego pogledaj o cemu vasi pisu ovde. Vi ste opcinjeni izjavom Kalinica (meni licno ne smeta,nego se secam kako ste pljuvali nase igrace) da nigde nije kao kod kuce ili tako nesto a vratio se treci put. Zar to ne zvuci malo licemerno?
Kalinic je dobar igrac i zvezdas, naravno da igra za pare kao i ostali. To je normalno valjda u profi sportu.
Meni licno drazi jedan kalina u zvezdi nego pet crnaca ma kakav kvalitet....
 
Aha,vidis kako idemo mic po mic. Sad to gledamo kao normalno,ali ako se tako nesto desi u suprotnom timu to se mora okarakterisati kao licemerno,kao trosenje i bacanje drzavnih para i nz jos koje kakvih bljuvotina koje ste pisali.

Znaci vasa neprevazidjena taktika svoje opravdavati druge osporavati i samo jako!

Idem da spavam,zamara me ovo bespotrebno.
 

dakle da ponovim

Baskonia je ove sezone bila i igrala top 8 evrolige---8 mesto

u svojoj ligi bila samo 9 i nije igrala play of svoje ACB spanske lige

izgleda da kradu i Duska Ivanovica kao i licemera jer ipak to nesto znaci :haha: :haha: :haha:
 
Aha,vidis kako idemo mic po mic. Sad to gledamo kao normalno,ali ako se tako nesto desi u suprotnom timu to se mora okarakterisati kao licemerno,kao trosenje i bacanje drzavnih para i nz jos koje kakvih bljuvotina koje ste pisali.

Znaci vasa neprevazidjena taktika svoje opravdavati druge osporavati i samo jako!

Idem da spavam,zamara me ovo bespotrebno.
Vas groblje je ovde na forumu.najvise bolelo kad smo vas prozivali da se finansirate od drzave, i da je taj isti sns usao duboko i kod vas i sve kontrolise. Vi kao nesto mastate o kartama i donacijama sto je smesna cifra. I da ste kao neka opozicija, a ceo upravni sem diklica u vrhu vlasti.
To je licemerno i dvolicno. Glumite laznu opoziciju u kk vec tri godine a budet samo raste kao kvasac.
 
Kad se u tim državnim ( beogradskim ) klubovima proglasi bankrot sve ostalo trulo u Srpskom sportu će doći na svoje mesto .
Jbte , cela Evropa prati fudbalsko prvenstvo a zaludjenici ovde drobe o tome koji će crnac u crno belom ili crveno belom dresu da im donese više radosti .
Nista ostaje na meni , tebi i jos nekom ko se ukljuci da zatrpavamo temu pa neka citaju pet stranica dok ne stignu do zvalonjih klubova 👍
 
Kad se u tim državnim ( beogradskim ) klubovima proglasi bankrot sve ostalo trulo u Srpskom sportu će doći na svoje mesto .
Jbte , cela Evropa prati fudbalsko prvenstvo a zaludjenici ovde drobe o tome koji će crnac u crno belom ili crveno belom dresu da im donese više radosti .
Fudbal mi je sve manje interesantan.Nema virtuoza.

Favorti su po meni francuzi , svabe i spanci.
 
Vas groblje je ovde na forumu.najvise bolelo kad smo vas prozivali da se finansirate od drzave, i da je taj isti sns usao duboko i kod vas i sve kontrolise. Vi kao nesto mastate o kartama i donacijama sto je smesna cifra. I da ste kao neka opozicija, a ceo upravni sem diklica u vrhu vlasti.
To je licemerno i dvolicno. Glumite laznu opoziciju u kk vec tri godine a budet samo raste kao kvasac.
Ajde Cigani i još Oskarovci,jel smete da skandirate VUČIĆU PEDERU?
Eto kod nas to normalno,a znamo zašto je vama sve ovo ostalo normalno.
 
Nazad
Vrh