SPORT-Opšta tema

Smešni ste ko diznilend.Pa 7:0 je bilo pre nje.Čak ni nama navijačima ne bi smetalo i da ste dobili KLS.Što nije hrabri Mutoglu izašao i rekao što nije izveo igrače.Ako je tvoja konstatacija tačna vi onda morate oterati onog što najviše volite,na prvom mestu pa onda da nastavite.Mislim da će Partizan sad biti rasturen jer je prokocnao šansu od 3 godine a samo 1 ABA je osvojena.Sad će Zvezda dobiti pojačanja ako je tačno da su trojica već završeni a jedan se čeka.
Ja i dalje tvrdim da ste vi mnogo kvalitetnija ekipa bili i prošle i ove sezone ali su vas matorci nadigrali a naročito Zveropulos kome skidam kapu.
 
Vec se primate da osvajate EL , danas cuo da u fudbalu osvajate kup konfederadije. Kakve su to price bile danas , slatko sam se ismejao.
 
krenula ozbiljna bezanija iz kluba

rekao sam da ce biti zanimljivo ko ce doci u kk partizan posle svega ovoga....evroliga jos nije sigurna

Kaboklo 80% da je u zvezdi,neki govore da je vec zavrseno
 
Ko je tu sad pobegao?? Ko nije hteo da se oglusi od zahteva navijaca da se ne izlazi na teren ako se hala isprazni?? Igrali ste igru za koju niste bili spremni ili su vas Ostoja i Zeljko lagali??
 
Jako je smesno sto morate da naglasite kako ste "zasluzeno" osvojili i sami ste svesni situacije. U El Sverdopulos bio rupa za punjenje a sav ponos i znanje se svode na pobede nad Partizanom i to uz pomoc celog drzavnog aparata.

A sto se tice prekida utakmice vasi igraci su prestali da igraju na horsko pevanje Covic Vesna. Onog momenta kad ste stali i zahtevali da skandiranje prestane inat je proradio i pocelo se jos jace skandirati. Onda su vasi igraci krenuli ka klupi i pocelo je gadjanje i tu je bio kraj. Da se utakmica nastavila fokus navijaca bi bio na lopti i pevanje bi samo po sebi stalo za minut najduze dva. Ovako ste iscenirali zrtve i dobili sta ste hteli.

tacno se vidi kako je pocelo


Ono sto je tragikomicno kod navijaca zvede jesu te frustracije od dolaska Obradovica,gde pri svakoj objavi moraju da naglase koliko su oni osvojili trofeja a koliko mi. U svakoj ali svakoj objavi.
 
Tačno se vidi ubacivanje predmeta u teren i na klupu Zvezde.Sam si pokazao zašto je utakmica prekinuta.Čak se vidi i Mutoglu kako se saginje.
 
Tako je vidi se,nakon sto niste hteli da nastavite mec zbog skandiranja. Stajali sa strane aut linije i kad ste krenuli ka klupi posle molbe Trifunovica gadjanje je pocelo. Stali ste sa igrom zbog skandiranja a kao nagradu za to dobili ste gadjanje.
 
Vesna im osvojila titulu. :haha: Vecito glume zrtve, lep plan malog DB kepeca.
Neee nije tacno,oni su je osvojili "ZASLUZENO". Ipak je 8-0 i triple kruna i osvojili su 10 trofeja od dolaska Obradovica a Obradovic je osvojio samo 1.

Imam osecaj da se njihoi trofeji broje ovako.

Do gasenja Zvezde, onda ide od gasenja do prelaska u FMP i sada od FMP-a do Obradovica (jos uvek broje)
 
Nije opravdanje, ali Panter je na terenu. Nedoviceva deca, Teodosiceva deca, Vesna Covic, niti su ucesnici utakmice niti su bili na tribinama. Mala razlika??
 
Tako je vidi se,nakon sto niste hteli da nastavite mec zbog skandiranja. Stajali sa strane aut linije i kad ste krenuli ka klupi posle molbe Trifunovica gadjanje je pocelo. Stali ste sa igrom zbog skandiranja a kao nagradu za to dobili ste gadjanje.
Vi sami sebe demantujete,smešno.Gađanje za nagradu. :haha:
 
Nazad
Vrh