SPORT-Opšta tema

Zvezda i Partizan dobili ponudu da usestvuju sledece godine u kosarkaskoj evroligi. Uslov je da se unapred uplati kotizacija 750000 evra i 250000 evra troskovi sudjenja. I ako prihvate nije sigurno da ce ucestvovati jer jos tri tima konkurisu, a svega cetiri mogu u takmicenje.
 
Zvezda i Partizan dobili ponudu da usestvuju sledece godine u kosarkaskoj evroligi. Uslov je da se unapred uplati kotizacija 750000 evra i 250000 evra troskovi sudjenja. I ako prihvate nije sigurno da ce ucestvovati jer jos tri tima konkurisu, a svega cetiri mogu u takmicenje.
zvezda ti je sigurna to rekao i Bodiroga

a i zvanicni nalozi evrolige objavljuju pojacanja czv
 
nekad se ovako uzimala titula al ko se sad toga seca

sto kazu ona dvojica iz podkasta---avangarda,institucija,zeljko ljubi dete u glavu,emocija

:haha: :haha: :haha:



 
Otišli su kad je počelo gašanje.Dotle su sudije nisu dozvolile nastavak a prekinuta je posle artiljerijskog napada.Ne znam šta vama tu nije jasno još uvek i ne znam da li će vam ikad i biti jasno.
Po koji put pišem da navedete snimak gde je utakmica prekinuta zbog skandiranja bilo kakvog..Ovoga puta su se stvarno napalili ko blesavi i sudije su čekale samo da stanu da bi se utakmica nastavila.Ali je scenario bio drugačiji a o tome zna samo uprava Partizana.
 
Znas sta kolega?? Ja mogu da sam pristojan i samo da kazem da ne vidis dobro, a mogu da budem i bezobrazan, ali pokusacu da budem pristojan i jos da pokusam da tebi i tvojim otvorim oci. Zvezdini kosarkasi su sve vreme na parketu. Pogledaj koliko su pre napustanja terena decaci poceli da sakupljaju predmete sa terena i videces da su u trenutku kad je Avramovic molio navijace da ne bacaju nista to kulminiralo. Da ne pominjem sto ste vredjali svog igraca Trifunovica koga je licemer Zeljko poslao da se obrati publici, a posle toga stigle jos vece bljuvotine sa tribina. I na kraju da te pitam za koga igra ta Vesna Covic??
 
Zaboravih. Slucajno se i Zeljkova supruga zove Vesna, pa Cerka Anja, unuka Milica, Ostojina zena takodje Milica pa da li treba i njih tako Zvezdini navijaci da okite??
 
Evo zašto su Oskarovci pobegli s terena,vidi se na početku.Nema nikakvog gađanja kad su stali.

U jbt vama je bas tesko objasniti, stali su na vradjanja, zaustavljena utakmica, da se zvanicni spiker obrati publici.
Odmah posle par trenutaka je poletela masa flasa, upaljaca i novcica. Igraci se povukli sa terena jasna pravila.
Posle toga trebala da se nastavi utakmica pred raznim tribinama. Vama vasi huligani nisu dali. Kraj price.
 
Nazad
Vrh