SPORT-Opšta tema

Упали сте на ћокијев терен а он је то и предочавао пред овај клс циркус... Појављивао се по телевизијама и тачно рекао шта је хтео... Да ће да се игра у ситна цревца и да се стриктно поштују правила... А правила сам поставио мало раније... Да може да се вређају сви живи учесници али не и чланови породице... А ћоки је дочекао да брани своју вецу а и да брани свог оскара...
А и дошло је на наплату сво оно скандирање против државе која даје паре... Обрадовић је могао да настави утакмицу и да победи Звезду и да добије трећи меч јер је Звезда у дебелом паду и форме и моментума... Ипак Жељко је хтео да буде на челу навијача против државе и против правила... И десило се шта се десило...
Не може нико да се надгорњава са овим озго јер он воли да је ненадјебив.... И да се све пита и да о свему одлучује...
Сад ће Жоц и Остоја на рибање а и ова екипа са копа ће добити шта је заслужила... А можда су и одрадили добро задатак... Привид да Звезда има ривала у привид да постоји група која вређа прецедника...

Ови људи у Србији... Свима су душе на продају... За ситне паре...
Да ли смо сигурни у било кога и да можемо да ставимо руку у ватру за њега?
Nije Zvezda u padu forme nego su povrede Hange, Topica, Jaga i Bolomboja pa i Nedovica ucinile da je trebalo prilagoditi ekipu nastaloj situaciji.
 
sledeca sezona roster,neki su vec potpisani ali se ceka kraj prvenstava

1.Coiln Miler Mekrtajer,Teo,Yago
2. Canann, Nedovic,Laza
3. Rokas, Djurisic
4. Kalinic, Deda,4/5 pojacanje(Sengelija bi uleteo samo tako)
5. Bolomboj,Luka,Plavsic(mozda Kaboklo)
 
Luleeeee pa zaboravio si glavnog igraca i najvece pojacanje od 2014-te (ispravi me ako sam pogresio godinu) :D :haha:

 
Pa kad nismo isti i nikad necemo biti to treba da vam je jasno. Malo je redi da smo za vas POJAM, a to vas muci i pece. Nego vraca vam se vas idol-trener Aleksandar Stanojevic. Krecete u neki projekat??? Koliko ce vam on trajati?? Zar nije sa Nadjem potpisan ugovor na dve godine??
Jos jedan osoba od zvalonje. Zvalonja postavlja upravu i trenere u FK. Sta ima dalje da razgovaramo.
 
Uvek smo sami krivi uvek vi znate kako mi trebamo,vi nikad niste doprineli nicemu slicnom itd itd... smesni ste jako. A od 3 trofeja jedan donele sdije drugi Vesna :D

Kad ste vi prosle sezone gadjali nase igrace,jedva se ispraznio deo iza nase klupe. Kako je rekao vas trener nemamo iste kriterijume i ophodjenje kako sudija tako i ostalih.
Bolje priznajte da niste smeli da izađete na teren da vas ne bi stigli i obišli kao što mi to umemo.Velika bi to sramota bila.Ovako ste uspeli da nam uskratite slavlje a vi okrenete priče gde hoćete i još ne razumete da nije utakmica prekinuta zbog Vesne nego zbog uvreda koje su letele u vidu raznih predmeta.Da li je to bilo namerno izazvano ostaje da se vidi.U svakom slučaju šteti ugledu navijača a i trenera.
Za 3 godine 1 trofej :haha: :haha: :haha: Turčin;Grk-0:7(ovu ne računamo) a najtrofejniji trener koji nema mesta ni na jednoj klupi više sem na vašoj.
Nemojte više da se vadite koje čime nego uđite u rupe do nekih boljih rezultata.Rasturili KK Kamerun.Davidovac,Gilespi,Lazić Lazarević,Dalibor....
 
Kada je ekipa cz videla da nema pomoci od sudija resenje se moralo traziti mimo terena. Ovakvo besramlje i licemerije moze samo da se vidi u komsiluku. Odlicna rezija,ovako ni Kusturica ne bi izrezirao.

I dalje pljuju Obradovica a covek prvi krenuo ka klupi zvezde da zaustavi gadjanje.

Nego jel znate kako se u Srbiji postaje sampion? Tako sto izadjes na teren i pobedis kada tamo nema nikog. :D

A sto se tvoje realne analize i vidjenja situacije Lule zamolio bi te da se uzdrzis komentara jer si poceo da kmecis jos na poluvremenu,a zaboravio si predhodne dve utakmice i "faulove".

A sto se tice vredjanja zene i dece ja nisam video niti cuo ni jedan jedini dokaz osim spinova vase stranice.

Nadam se da su nasi kosarkasi naucili nesto iz ovoga,na sledecoj utakmici posle prvog skandiranja odmah naupistiti parket.
Parket je napusten posle gadjanja sa flasama, upaljacima i novcicima metalnim. Nije prvi ni poslednji put da se prazni tribina posle toga. Utakmica je trebala posle toga da bude nastavljena. Vama su navijaci huligani NAREDILI da ne nastavite utakmicu bez njih.
Ovo je jedina i prava istina, a vi grobari izmisljajte vasu kao i obicno.....
 
takozvani navijaci
Ovo je bolest da nema gore. Ruzno je i zeljko turcine i ostale bljuvotine, ali ovo je bolesno da nema dalje. Tacno se vidi na snimku da obicni navijaci, ona plava devojka, ne pevaju ove gluposti. Nego oni okoreli narko vodje navijaca, stoka kako sam i mislio. Tu je i onaj sa megafonom vetovatno u tu hulju alkosa i narkosa.....
 
Ja imam samo jedno pitanje na ovu sinocnju sprdnju od kosarke. Da li vas je grobare malo sramota zbog onog urlikanja narko dilera sa megafona i naredjivanju zeljku i igracima da ne nastave utakmicu???? Gde su ostoja limar, zoran savic, obradovic, bodgan diklic, da se oni obrate igracima i javnosti, a ne huligan drogirani?
 
Da li je na dodeli pehara doso Teodosic ? Ili nije covek hteo da dodje da uzeme nesto sto nije osvojio ?

@ pexkap

Nisu svi navijaci dileri, narkomani i alkosi. Oladi malo sa generalizacijom.
 
Da li je na dodeli pehara doso Teodosic ? Ili nije covek hteo da dodje da uzeme nesto sto nije osvojio ?

@ pexkap

Nisu svi navijaci dileri, narkomani i alkosi. Oladi malo sa generalizacijom.
Nisam ni rekao da su svi, tacno se vidi na snimku ko sta peva, tako ide i podela.
Ovi sto gadjaju, prozivaju decu, urlicu na megafon 99% rasturaju drogu i bave se ko zna jos cim naravno ilegalnim.
Naravno da ima tu i pravih ljubitelja kosarke, svog kluba i sporta, koji normalno navijaju i nije im to posao i biznis.
 
Da li se ogradjujes od takvih navijaca?? Taj celu utakmicu stoji na sipki i vodi navijanje. Volis navijanje, a napadas vodje.
 
teo se opija u valjevu

boli ga patka,uzeo 3 trofeja ove sezone u klubu za koji navija od malih nogu


naravno sludjeni grobari sada pricaju samo o tome kako je zvezda i na koji nacin uzela titulu
niko ne prica o fijasku jos jedne sezone i ulupanih para za nista

o tome kako grobare od duleta vujosevica i lupetanju i ispiranju mozga,dodje obradovic koji jos vise nadogradjuje tu mantru i demagogiju a oni ko tele u sarena vrata i nikom nista

svaka im cast za to i skidam kapu,nije prvi put da to kazem
 
ako je ovo tacno odlicno za Zvezdu, Kalinic mi je jedan od omiljenih igraca uz Nisliju Jovica prosto volim takve igrace, nesto kao Lucic sto je bio, nedaju na sebe
Ovo ce biti zaniljivo ko je onda glavni u svlacionici Teo ili Kalinic?
 
Zaboravio si da kod nas nije trener Paprika nego Zveropulos.Kapiten će biti Lazić ako ostane a ako ne može Mitrović a može i Davidovac.
 
Nazad
Vrh