SPORT-Opšta tema

Zato što vas to najviše boli.Vidite vi to i sami samo nećete da priznate.Kao da vam je rod najrođeniji.Dok ne priznate ja ću ga i dalje faliti.Ipak je to veličina.
 
Samo mi nije jasno kako nisi upucen, a pises. Na spisku je Bjekovicev sin, matori Bjekovic nije potpisao kao ni Jokanovic, Mijatovic, Milosevic, Duljaj, Krstajic, Drulovic, Tumba, Stanojevic i jos dosta igraca i trenera koji su ostavili trag na vojnom stadionu.
 
Poslednja izmena:
Nije u tome problem da vucic navija za zvezdu a dacic za partizan. Ti svi znamo.
Nego je negde drugo kvaka, a to je da smo se mi za vreme vladavine vasih grobara gasili, menjali ime, bankrot, fajront, prodavali koseve. A vi za vreme vladavine vucica zvezdasa napadate f8 sa najskupljim timom i trenerom.
 
Nije u tome problem da vucic navija za zvezdu a dacic za partizan. Ti svi znamo.
Nego je negde drugo kvaka, a to je da smo se mi za vreme vladavine vasih grobara gasili, menjali ime, bankrot, fajront, prodavali koseve. A vi za vreme vladavine vucica zvezdasa napadate f8 sa najskupljim timom i trenerom.
Samo si zaboravio da kažeš za 10 godina je maltene sve sekcije Partizanove ugasio, sada daje slamku da bi držao huligane pod kontrolom

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nije u tome problem da vucic navija za zvezdu a dacic za partizan. Ti svi znamo.
Nego je negde drugo kvaka, a to je da smo se mi za vreme vladavine vasih grobara gasili, menjali ime, bankrot, fajront, prodavali koseve. A vi za vreme vladavine vucica zvezdasa napadate f8 sa najskupljim timom i trenerom.
E zato nama kasne subvencije ili ih nema jer treba namiriti KK Kamerun jer on ne može u bankrot.
 
E zato nama kasne subvencije ili ih nema jer treba namiriti KK Kamerun jer on ne može u bankrot.
Ma vazi, kasne jer se daje ogromna lova na lokalne izbore, juce u Nisu gomila autobusa sendvicara.
Tuzno je sto uopste verujete u te price jer zna se sto je kk dozvoljeno da se umesa Zvezdi u osvajanje titula jer mu treba kontrola nad obe tribine, huligani ce prvi da mu budu na odbrani ako krene nekada narod da se dize, kako stoje stvari nas samo Rumunski scenario moze ove bede da skine.
Tuzno je sto se prica o 1,5mi eura za licencu a Nisko porodiliste se raspada.
Jos tuznije sto ako stvarno treba da plate toliko da na kraju sezone ove osvajac pehara je toliko para uzeo sto je sramota
 
Nazad
Vrh