SPORT-Opšta tema

Zasto bi prenosio ako te to ne tisti.
Zato sto se preteriva sa objavama i mediskim spinovima da bi se malogradjanstvo zanimalo i verovalo kako je to tako. Zasto je bitna sportska vest Hanga zapalio baklju a nz ko je poveo navijanje?? Pa koga to zanima u namestenoj ligi gde jedan klub sporvodi svoju diktaturi i radi kako mu se cefne,nama je najbitnije da su zene fudbalere stigle,Pavlina pevala i Hanga zapalio baklju.
 
Mislis da bi na vasoj proslavi bilo drugacije?? Mediji ko mediji, tiraz na prvom mestu. Juce je stvarno bila svecarska atmosfera kako god to vama smetalo, a samo kilometar dalje na jednom drugom stadionu muk i tisina, verovatno da ne uznemire komsiju u kuci cveca.
 
Nikad nije bilo hvalospeva i namecanje necega kada smo mi u pitanju. Vec samo reci "sramno,katastrofalno,ocajno" itd itd...
A sto mi je najsmesnije najmanje slave navijaci koliko se pravi euforija oko slavlja, jer ipak to je jedini Srpski klub u Srbiji za koji samo patriote i patrijahalno vaspitani ljudi navijaju.

Evo opet objava Terza madjija (dokazani kriminalac) najavljuje da pukne prstima stvorice 42 miliona i Zvezdino leto kakvo istorija ne pamti.

Znaci kako udjes na FB tako nova objava i saopstenje.

"Nakon duple krune Milojevic izveo drugare na burek", pa zemljo otvori se!
 
Nikad nije bilo hvalospeva i namecanje necega kada smo mi u pitanju. Vec samo reci "sramno,katastrofalno,ocajno" itd itd...
A sto mi je najsmesnije najmanje slave navijaci koliko se pravi euforija oko slavlja, jer ipak to je jedini Srpski klub u Srbiji za koji samo patriote i patrijahalno vaspitani ljudi navijaju.

Evo opet objava Terza madjija (dokazani kriminalac) najavljuje da pukne prstima stvorice 42 miliona i Zvezdino leto kakvo istorija ne pamti.

Znaci kako udjes na FB tako nova objava i saopstenje.

"Nakon duple krune Milojevic izveo drugare na burek", pa zemljo otvori se!
Potpuno te razumem. Vi ste davno zaboravili sta je to slavlje i kako se slavi.
 
Kolega Mornar ipak nije pogodio.Ja sam ipak verovao jer je dosta jakih imena dovedeno.Start baš nije obećavao ali kako je vreme odmicalo bili su sve bolji.
 
Posle onakvog prvog poluvremena protiv Olimpijakosa gde im sve uslo nema sanse da su večeras mogli isto tako

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ako smo mi dobili ABA vi dobijate KLS.U drugom slučaju Turkoglu bi trebao kao veliki moralista da podnese ostavku.
 
Prvu u istoriji u "srpskim" ligama koje ne voli da igra iz njemu dobro poznatih razloga jer unapred zna da je sve namešteno i sve okrenuto protiv Partizana i njega i zato su loši rezultati.Jer on ne vidi da jeAnđušić napravio 3 faula za redom a on se još dere....Juče su bili i sudije i sto navijača protiv Partizana i naravno Vučić i država.Možda on planira da ni ne igra finale.To bi mu možda bila najbolja varijanta da se više ne sramoti.
 
– Nisu baš okolnosti na konferenciju za štampu. Ova liga je takva, to se vidi. Da ja prvi put u životu govorim sudijama na Vi, a oni meni sa ti. I to šikaniranje u toku utakmice nisam doživeo. U ovim godinama to da doživljavam. Da u ovim godinama se obraćam sa Vi, a on meni kaže sedi dole, pusti mene da sudim. Da mu se najnormalnije obraćam, da se obraćam za čelendž. Takva je ova liga, ali već sam posle zadnje utakmice nagovestio na šta će to da liči i kako će to da bude. Tu nema iznenađenja, sve je to nešto što smo očekivali. Valjda će neko povesti računa, ne znam ko će. Tu je gospodin delegat, njemu sam se obraćao u toku utakmice, imao sam lepu saradnju sa zapisničkim stolom i hvala im, ali protiv nekih stvari ne možete. To se zna šta je i kako je – zaključio je Obradović.

Šta je hteo da kaže-izgubio je meč što mu nisu persirali.Ko god je to uradio od sudija-skidam kapu.Protiv kojih stvari ne može :unsure: Verovatno protiv boljih od sebe-to mu verujem.
 
Nazad
Vrh