SPORT-Opšta tema

Mozda si u pravu, ali ste vi nama tj vasi politicari tad nama pogasili i prvi tim seniora. Nije isto.
a koliko ima istine u izjavama Malog da je kk dobila u periodu sada pulam 2005-2010 ozbiljne novce shodno uspehu, kada ono bese evropska zvezda Kari Pesic, Smago?
Mozda on laze kao svaki politicar, secam se da je pricao da u prvoj deceniji ovog veka je iz vezda dobijala para ali da nije kao i partizan placala dugove ka drzavi tj. obaveze. Nije dobijala kaoo partizan e sada kako su te pare trosene to je drugo, kako je radjena selekcija igraca takodje.
Partizan je nakon odlaska Vujosevica a kada ga je nasledio Vlada Jovanovic imao neka sredstva ali lose ih iskoristio, kao i ove sezone losom selekcijom.
Da vas podsetim kada ovaj uze vlast 2014/15. Partizan tih godina igra EL proso grupu propraceno slabo medijski, Zvezda igrala polufinale eurokupa (mislim da je to Dule nazvao Cipiripi kup) na svim televizijam, radiju, novinama, portalima se samo o tome pisalo.
Bas sam pricao sa drugarima da to nije dobro , da mi sto osvojimo osvojismo ovaj sto drzi ruke kao u kupu ima da nam i majku i oca ebe, tako i bi.

Uporedjivati propadanje KK CZ sa propadanjem celog sportskog drustva nije isto.
Da vas podsetim dobio je VK pare pokupovao igrace osvojio sve sto mzoe da se osvoji i nema ga na vaterpolo mapi ali je ugasen VK Partizan a samim tim i skola vaterpola koja je davala reprezentativce koji su uzeli sve sto moze da se osvoji.
Posto nam je predsednik veliki fan fudbala i kosarke( videh sinoc nalupetao se oko kosarke jer jelte studira da bude trener) ostali sportovi ga manje interesuju ali mu je bitno da Zvezda uzme pehare a ako oba tima nisu dobra taj sport moze i da se ugasi, rukomet, vaterpolo...
U fudbalu samo slep ne vidi sta se desava, upliv kriminala jer se obrcu ogromne pare, to se desava i sa reprezentacijom po principu ej daj ovog mog pusti na spisak dam ti 100k eura, ima da nas pregaze na EURU.
 
Ја чим га видим и чујем одмах ми се смучи и одмах знам да лаже како зине... а силне паре му гурамо у џеп. Као особа нула као тренер -1.
Али надам се да ће проћи групу.

И трудићу се да више не пишем о њему.
 
Te price o evropskoj zvezdi, zmago sagadin je smesna prica. Kakav je budzet to bio, kakvi igraci, nema tu ozbiljne price i napadanje nekog trofeja. Te evrookupove i ostale papazjanije nisu uopste bitne na mapi kosarke unevropi. Vidite ko to i igra, za neke timove nisam ni cuo. Samo se evroliga racuna i gleda tu ima para.
Za vaterpolo tim se slazem da je vk zvezda bila vestacka na godinu dve i tako smo i prosli posle.
 
Pa ni u evroligi nema para na veliku zalost, pisali juce/prehjuce Panatanikos od dobijenih para ne mzoe da plati jednog igraca(dal Nana ili nekog drugo nebitno)
 
Politika se uvukla u sve pore našeg društva pa je ima i u sportu gde se pare obrću a krokodila koliko hoćeš.Najviše mi smeta a to se naročito vidi u košarci da naši treneri ne pričaju srpskim jezikom.Još malo pa će ostati samo ime kluba.A mi se ovde glođemo a oni sve nameštaju.Kakva je juče bila prva četvrtina.Kakva je to igra-kao Zvezda protiv Efesa.Šta se tu desilo.Partizan odjednom proigrao a Mega veze nema a tukla je i Zvezdu i Partizan.Da li u to može neko da poveruje.
 
Poslednja izmena:
Politika se uvukla u sve pore našeg društva pa je ima i u sportu gde se pare obrću a krokodila koliko hoćeš.Najviše mi smeta a to se naročito vidi u košarci da naši treneri ne pričaju srpskim jezikom.Još malo pa će ostati samo ime kluba.A mi se ovde glođemo a oni sve nameštaju.Kakva je juče bila prva četvrtina.Kakva je to igra-kao Zvezda protiv Efesa.Šta se tu desilo.Partizan odjednom proigrao a Mega veze nema a tukla je i Zvezdu i Partizan.Da li u to može neko da poveruje.
Neko je pričao u nekom podkastu dal neki trener ili neki novinar bem li ga da se igrači uče da prihvataju eng izraze i da je najnormalnije da se priča eng, jer to je neki standard, opet svi na kraju završe u inostranstvu.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Mislio sam da sve manje ima naših igrača i da još malo neće imati kome da pričaju srpski.
Pođimo recimo od PAO-koliko ima Grka.Kakav je to Grčki klub.
 
Pa slabe nacionalne lige, nema strpljenja da se proizvode igrači nego odmah rezultat, Amerima fale dobri igrači pa se sada i lakse na koledž odlazi.
Nije džaba pričao Pešić da nam treba jaka domaća liga, ovo sranje od ABA lige ako nastavi ovako d ase ne zna dal ima prolaz u EL onda treba ugasiti istu

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nije u tome problem da vucic navija za zvezdu a dacic za partizan. Ti svi znamo.
Nego je negde drugo kvaka, a to je da smo se mi za vreme vladavine vasih grobara gasili, menjali ime, bankrot, fajront, prodavali koseve. A vi za vreme vladavine vucica zvezdasa napadate f8 sa najskupljim timom i trenerom.
Ugasili ste se zbog qvaseg projekta evropska zvezda.Dosta se ulagalo i kralo. Preisptaj ko je vodio zvezdu u tim vremenima.
 
Шта предвиђате у финалу лиге шампиона?
Ја бих више волео да изгуби Реал али ми се не мили ни да добију Немци.
Али с обзиром да је Борусија слабија онда нека и победи.

Само да судије не исфорсира шпанску екипу.
На крају нека победи боља екипа.
 
Није ни Србија од 2000. Нису ни играли али то нема везе.
Ако имаш шансу да даш гол Реалу а промашиш онда нема шта да тражиш.
 
Nazad
Vrh