SPORT-Opšta tema

Ko to može trpiti od ugrača.I Panter je navodno povređen.Sreća pa ne igra Bolomboj,Hanga i Topić.Ne znam što izbaci Gilespija.On je otrov za Parizan.
Možda je ovo mala farsa da imaju izgovor ako izgube ali neće.Mutoglu mora pobediti kako god.
 
ma fijasko od projekta i ulupanih nasih para preko 60miliona za tri godine i ako ne osvoje kls ove,bice to samo jedan trofej za 3 godine

naravno strucni kadar nije problem,problem su samo igraci

cekam sad prelazni rok da vidim ko ce to da dodje od velikih imena kod zelimira

ja opet kazem,zvao bi pantera,kabokla i avramovica u zvezdu posto ih se zelimir zeli otarasiti

naravno panteru manji ugovor nego sto dobija trenutno u partizanu
 
naravno da sam opterecen jer iz budzeta ide ogromna lova za nista

naravno upravo zbog partizana sada od neke 2019 ide veci novac u zvezdu nego sto je to bilo do te neke 2019te

covek gubi i od radonjica,ivanovica i sad posebno od sferopulosa,koji ga realno urnise

sad ni sam nezna kako da se izvuce iz ove pozicije u kojoj je
kada bude napustao trenersko mesto,ocekujem jos bedniju konferenciju za novinare nego onu iz 2005-te i sramote
 
Koliko ste vi opterećeni Partizanom i Željkom to prelazi u bolest.
Zoki jel imaš još neki pogrdni naziv za Obradovića?
Nemoj onda da se ljutiš ako mi počnemo da se rugamo.
I još nešto za Zokija.
Jesam li ja vas nazivao pogrdnim imenima.Čak sam vas možda jednom nazvao grobarima i nikad više..A što se Rumenoglua tiče,zna se otkud mu nadimci a mutoglu je naziv koji je izmislio kolega sa foruma.
 
Pustite vi našeg trenera,on je nas zadužio da može biti trener dok je živ.
Ipak je on nama doneo Evroligu.
I to kad niko nije očekivao.
zamisli firmu koja je 95-te imala dobit i radnike i onda odjednom neke 2020te isti taj direktor se vrati i i unistava firmu do balceka

krivi mu radnici naravno i trosi ogromne pare za nista,tri druga trenera ga ponizavaju bukvalno

niko nije oceivao da i spilt tadasnja jugosplastika uzme titulu pa je uzela

ne zbog trenera nego igraca koji su bili tada u klubu,tako i u partizanu

ali vama to objasniti niko nece nazalost




jos mi reci da je Ljupko Petrovic veliki trener i da je on doneo titulu zvezdi 91-e a ne jugovic,savicevic,robi,darko,sinisa i ostali
 
Imao je autoritet.Neki od glavnih igrača je žuljao klupu-ne mogu se setiti ko.
A Turkoglu hoće da mu se svi klanjaju jer misli da je to deranje autoritet.Da ima nekog autoriteta on bi Pantera (ako ga smatra krivcem ) lepo preselio jedno vreme na klupu da se sabere.Ali on ne sme da igara bez najjačeg sastava jer ne zna.Neka ode kod Zveropulosa (tako ga nazivaju) na nekoliko časova-koji sme da igra sa Lazarevićem,Gilespijem,Davidovcem koji je bio očajan a sada se već vidi veliki njegov doprinos.
 
Pa naravno da im vice kad nisu u stanju neke proste stvari da ispostuju i odrade na terenu.Svako bi popizdeo.
 
tacno

tako je vikao i na slukasa u feneru pa eto slukas uzeo kao mvp evroligu


svaka cast zvalonji kako vam doveo zelimira i kupio vas za nista
dao vam upravo nase milione,doveo zoca,ostoja lupeta limar sta ce drugo a vi u prici kako vam isti taj zvaonja ne dozvoli da osvojite nesto

ozbiljna strategija ovog govneta

samo je sbitno ko se primio a primilo se ogroman broj ljudi
 
Tako niste pisali prosle sezone nego ste drzali gace.

Sta bi na ulupane pare u zvezdanu?Campaco, Vildoza... ?
 
pa te pare su ulupane zbog vas

uzeli kup i ligu a onuu abu ligu smo vam dali da ne bude sramota za zelimira,da se ne placa ponovo ucesce,evo i ove vam moramo platit opet
evro kup nije uzeo sa 4-5 evroligaska igraca

kampazo dosao u decembru-januaru,lagano bi igrali top 8 sa njim od starta da je bio

nedostajala jedna pobeda
 
Jedan Zvezdaš a drugi Partizanovac, zlažu se da to dernjanje Željka je samo iz želje da igrači budu bolji, kada se dere znači da mu je stalo do tog igrača, kada prestane da se dere taj igrač je završio kod jjega.
Eto rešena je i ta misterija.
Ove sezone zbog Mirotića su dovedeni igrači po meni iz dve grupe
Jedna nemaju dovoljan intelekt
Druga sa bolom u qrcu prema igri a to ne može ovde da prođe


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
jedan klasican sns-ovac,govno od coveka koji je pljuvao velikog dudu ivkovica

drugi lik koji zivi od kk partizana evo vec 30+ godina,citaj budzeta svih nas
lik je neki kvazi novinar koji samo izvestava o pratizanu,neka vrsta portparola kluba iako ga ne smeju imenovati za to
srecom zaposlio i sina u isti taj kk partizan

laprda do besvesti i pere mozgove navijacima
 
Jedan Zvezdaš a drugi Partizanovac, zlažu se da to dernjanje Željka je samo iz želje da igrači budu bolji, kada se dere znači da mu je stalo do tog igrača, kada prestane da se dere taj igrač je završio kod jjega.
Eto rešena je i ta misterija.
Ove sezone zbog Mirotića su dovedeni igrači po meni iz dve grupe
Jedna nemaju dovoljan intelekt
Druga sa bolom u qrcu prema igri a to ne može ovde da prođe


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
A da li ti igrači na koje se dernja posle imaju odličnu koncentraciju i mirnu ruku.
Ko nije radio sa ljudima će poverovati u priču da če deranje popraviti igrača.Naprotiv.Izazvaće kontra efekat i inat ili strah od greške.
On može da se dere na decu koja tek uče košarku a ne na zdrave čitave ljude pa i porodične.
Dobri su igrači dovedeni Dajte ih nama-Kabokla,PDŽ,Kaminskog, i da vidiš ko je trenutno bolji trener a ne ovaj vaš staroslavni.Ne znam što ga niko ne traži kad je tako dobar.On je na našim prostorima radio početkom 90-ih-to je ljudi bilo pre 30 godina.Sami sebe treba da pogledamo kakvi smo bili pre toliko godina.On je bivši dobar trener.Do kraja će ako ne odmoori godinu kako je obećao postati olupina.
 
Nazad
Vrh