SPORT-Opšta tema

Baš tako je sinoć suđeno.Ali bi Panterov potez kao i Nanelijev bilo jedno par meseci na letovanje.
 
Ali nemamo siledzija. Upravo krecemo na proslavu titule. Verovatno ce biti prilika da se pozdrave i kosarkasi. Sta vi grobari slavite ovih dana??
 
Kakva fudbalska idila veceras tu su zene fudbalera tu je Pavlina tu su zenske sudije,cvece ,ljubav,harmojija verovatno cak i patriotizam. Kakvi jaki naslovi i mediski spinovi,zamalo da se rasplacem, tu je naravno i najveci srbin i borac za srpski narod Aca huligan. Sve je super sve behara i sve cveta jednom reciju praznik svetskog sporta. Kece pohod na LS,krece nikad jaca evropska zvezda bla bla bla...
Kakva drzava takav i sampion!
 
Dosao da proslavi veliku pobedi iz njujorka i da se pohvali kako im je tamo ocitao svima lekcije! A stadion klice Acooo Srbine!

Milojevic kaze kada god zatreba tu je,navijaci su odahnuli jer takav gigant od trenera nikad nije krocilno na njihovu klupu... itd itd...

Dragovic ce uvek biti tu za njegovu zvezdu ali ipak mora da ode,hvang kaze ovo je moja druga kuca dajte mi srpski pasos...
 
Dragovic ce uvek biti tu za njegovu zvezdu ali ipak mora da ode,hvang kaze ovo je moja druga kuca dajte mi srpski pasos...
zar ti ne bi otisao na isti posao placen mozda 500k ili cak i milion evra vise?

covek igrao za dinamo kijev,lester siti i bayer leverkuzen....covek je u jednom trenutku placen preko 20mil evra transfer
sada u zvezdi igrao ligu sampiona i ligu evrope od kada je dosao,vraca se tamo gde je i ponikao


za HVANGA
 
Dosao da proslavi veliku pobedi iz njujorka i da se pohvali kako im je tamo ocitao svima lekcije! A stadion klice Acooo Srbine!

Milojevic kaze kada god zatreba tu je,navijaci su odahnuli jer takav gigant od trenera nikad nije krocilno na njihovu klupu... itd itd...

Dragovic ce uvek biti tu za njegovu zvezdu ali ipak mora da ode,hvang kaze ovo je moja druga kuca dajte mi srpski pasos...
A ne bi voleli da je vama došao predsednik na proslavu titule.Ne,vi bi ga oterali :haha: Samo su to za vas pusti snovi jer imate državu,sudije i još igrače protivničkog tima protiv sebe.Tako priča Turkoglu-odmah je posle prve utakmice znao šta se dešava (da nije sposoban da pobedi Zvezdu )
 
pa najaca je sad fora sto se preko partizanovih tabloida,foruma i sajtova siri prica kako partizan sigurno igra evroligu iako nije osvojio aba ligu

i to navodno izjavio onaj litvanac

i onda izadje Bodiroga i kaze ovo

dakle zavincno se jos nezna da li ce partizan igrati sledece godine evroligu
naravno 90% je da hoce ali zvanicno se jos nezna
ove price sada sluze za navijace posle fijaska od sezone

ove godine ulazi Pariz jer je osvojio evrokup i neko ispada od ovogodisnjih ucesnika
 
Po tome ako Virtus i Valensija ostaju a Pariz dolazi iz kupa onda je logično da jedan naš predstavnik ide.Koji-ostaje da se vidi.
 
Nazad
Vrh