SPORT-Opšta tema

Мислим да Партизан мора да пређе преко свог поноса и поново обнови сарадњу са Мишковом агенцијом јер више од пола играча у Евролиги јер у тој агенцији.

Финале купа после првог полувремена Звезда води 1:0.
Имала је Војводина три доообре прилике. Само је срећа била на страни Звезде.
Имала је и Звезда добре шансе.
 
То је оно чини ми се када их је Обрадовић казнио да додатно тренирају... не може да диже патку на стране играче па онда испаштају домаћи... најбољи тренер свих времена у Европи и свету... како рече овај ''наш'' Грк после шесте узастопне победе над дотичним...
 
Posle svega posto vidim da partizanovci ili neznaju ili izbegavaju da pisu
Ja sam non stop pisao unaokolo ali oni izbegavali da pisu
Posle fijaska i poraza u kupu,ne prolaska u play of evrolige,pa gubitka metlom abe lige red je da se kaze javna tajna

Naneli je imao tucu sa Jaramazom gde je jaramaz imao deblji kraj
Pj dozier imao sa kaminskim,tu neznam kako se zavrsilo
Kaminski u svadji sa Obaradovicem od polovine sezone
Avramavic kao nas igrac i posle tuce jararamaza,ne mirise Nanelija

Odgovornost nema niko,ide se dalje kriv je covic
 
Posle svega posto vidim da partizanovci ili neznaju ili izbegavaju da pisu
Ja sam non stop pisao unaokolo ali oni izbegavali da pisu
Posle fijaska i poraza u kupu,ne prolaska u play of evrolige,pa gubitka metlom abe lige red je da se kaze javna tajna

Naneli je imao tucu sa Jaramazom gde je jaramaz imao deblji kraj
Pj dozier imao sa kaminskim,tu neznam kako se zavrsilo
Kaminski u svadji sa Obaradovicem od polovine sezone
Avramavic kao nas igrac i posle tuce jararamaza,ne mirise Nanelija

Odgovornost nema niko,ide se dalje kriv je covic
Daj izvor

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
pa sto mislis sto se ne pise o tome na polovini sezone?

zamisli tek taj raspad onda koji je iovako ogroman

u kosarkaskim krugovima se to zna ali se cutilo

cutilo se i o svadji ostoje sa obradovicem koja je bila u tunelu posle jednog od glupog poraza u evroligi
 
Lule imas informacije kao DB. :)

Zato nema timske igre, ni asistencija. Nekima isticu ugovori , neki ce da lete. Za Kaminskog se znalo da je u svadji sa Obradovicem, to se videlo na utakmicama.

Naneli treba da se zadrzi, najkonstatniji igrac. Da ima neko ko ce vase da lema. ;)
 
Videh sinoc na nekom twiter(X) profilu Belivuk nesto slicno sto je lule napisao,
Pise da se Jaramaz obratio ELPA Asocijacija Evroligaskih igraca sa zalbom za treninge termine istih, intezitet, navodno i dugovale mu se pare ali to je reseno.
Isti pise o sukobima igraca
Ne mora da se pise Pricao je Edin u podkastu da je njemu licilo da vecina igraca Partizana je pocela seriju kao da sto pre zeli da se zavrsi sezona da po njima i njihovoj energiji se videlo tj. on da nesto nije ok u svlacionici.
 
Kako su sudile sudije protiv mege.Po vašoj volj jer vam je Panter ostao u igri umesto da bude diskvalifikovan.Igrači Mege nisu smeli da pipnu igrača iz suprotnog tabora a da se ne svira.
 
Nazad
Vrh