SPORT-Opšta tema

Jesu tu uracunate i sudijske greske kao sto je hvatanje za rame prilikom podbacivanja na neresen rez 13 sek do kraja, ili u istom momentu saplitanje nogom prilikom skoka? Ili mozda je obostrana tehnicka za davljenje nanelija prilikom onih slobodnih bacanja?
Mani me tih obradovicevih narucenih ekspertiza gde pravi sebi alibi za poraz a ulupani toliki milioni.
Kazem ono sto je pisalo u zvanicnom izvestaju. Ti ocigledno smatras da to nije uticalo na mec koji je odlucio jedan posed.
Ne gleda se statistika nego rezultat.Prenesite to Mitogluu.
Pa rezultat je rekao da ste 40% poena postigli iz slobodnih bacanja :D

Naj lakse da se ogradi od svega i kaze sudije su krive, a ne vidi da je upropastio Avramovica i Kaminskog, da ga Smajli, Panter i Ledej ne je.u 3%.
Ali ne shvatam sta hocete od njega? Izadje cestita na pobedi kaze bilo je tako i tako npr imali smo ocajan procenat suta i to je to... preuzimam odgovornost i kraj price,ne razumem sta treba da kaze?
 
Kazem ono sto je pisalo u zvanicnom izvestaju. Ti ocigledno smatras da to nije uticalo na mec koji je odlucio jedan posed.

Pa rezultat je rekao da ste 40% poena postigli iz slobodnih bacanja :D


Ali ne shvatam sta hocete od njega? Izadje cestita na pobedi kaze bilo je tako i tako npr imali smo ocajan procenat suta i to je to... preuzimam odgovornost i kraj price,ne razumem sta treba da kaze?
Bilo je sudijskih gresaka na obe strane u prve dve utakmice. Treca korektna sa sudjenjem.
Niste vi izgubili zbog sudija, nego zbog vas samih, krivicu uvek preuzima trener ali u ovom slucaju su po meni kod vas najveci problem razjareni crnci kojima niko nista ne moze niti sme. Minute na terenu koliko hoce, sutiraju soliraju kad god im se prohte, onda avramovic smajlagic treba da grebu za njih. Posle svake greske klupa hladjenje za njih ne vazi.
Jednostavno losa atmosfera gibitnicka se napravila i kraj, zvezda vas pregazila ko plitak potok. Psiha u sportu je veoma bitan momenat, kod zvezde je samopuzdanje bilo veoma visoko ( vidis po malom prosecnom igracu jagu koliko je porastao i bio samouveren ove tri tekme).
 
Kazem ono sto je pisalo u zvanicnom izvestaju. Ti ocigledno smatras da to nije uticalo na mec koji je odlucio jedan posed.

Pa rezultat je rekao da ste 40% poena postigli iz slobodnih bacanja :D


Ali ne shvatam sta hocete od njega? Izadje cestita na pobedi kaze bilo je tako i tako npr imali smo ocajan procenat suta i to je to... preuzimam odgovornost i kraj price,ne razumem sta treba da kaze?
Kolega,ti izgleda ne razumeš razliku između statistike i krajnjeg rezultata ili nećeš da shvatiš kao i tvoj trener koji ne može da shvati da ga je Grk 6 puta tukao a on osvojio visoko 11 mesto u EL.
 
Kazem ono sto je pisalo u zvanicnom izvestaju. Ti ocigledno smatras da to nije uticalo na mec koji je odlucio jedan posed.

Pa rezultat je rekao da ste 40% poena postigli iz slobodnih bacanja :D


Ali ne shvatam sta hocete od njega? Izadje cestita na pobedi kaze bilo je tako i tako npr imali smo ocajan procenat suta i to je to... preuzimam odgovornost i kraj price,ne razumem sta treba da kaze?
Kaze preuzima odgovornost i cestita na pobedi, a onda se sam sebi posere u usta i kaze da je odmah posle prve utakmice video kuda to vodi. Samim tim zaslepio 20 000 ljudi i sebe ogradio od te navodne odgovornosti.
 
Kolega,ti izgleda ne razumeš razliku između statistike i krajnjeg rezultata ili nećeš da shvatiš kao i tvoj trener koji ne može da shvati da ga je Grk 6 puta tukao a on osvojio visoko 11 mesto u EL.
Naravno da vi ne priznajete statistiku kada ste imali 42 slobodna bacanja na jednoj utakmici.Šta to govori?Pa bilo koji neutralni posmatrač bi se zapitao otkud toliki broj slobodnih bacanja.
I zašto onda ne bi mogao da kaže da vidi čemu sve to vodi?
Zar vama nije jasno da ste vi počeli osvajati titule otkad je SNS na vlasti?
Nemojte onda da se pravimo slepi.
 
Ima ona emisija/podkast sto vodi Edin i onaj njegov valjda se zove Milos, inace Edin sklonjen ili se sam sklonio pa uopste vise i nekomentarise utakmice ABA lige jer je video kakv je tamo mulj, komentarisali su prvu utakmicu i lepo su rekli da je cudna razlika u slobodnim bacanjima kada se igra na jedan posed.
Sama izjava mi ne mozemo garantovati bezbednost sudija u Pioniru trebalo bi svaku dalju raspravu o regralnosti ABA lige da dovede do kraja.
Domacin gde ima 100% svojih navijaca kaze sudijama nije garantovana bezbednost i vi vec 3 dana ovde tupite, pametnom dosta...
 
Zvezda je imala toliko slobodnih zato sto peglaju vase crncuge, pogledajte malo snimke nema ulaza da se ne pecka po rukama i telu, sljapaju kako stignu, nadskacu na ledja, potezu za ruke, majce, previse agresivna odbrana uvek na ivici faula. To im valjda stil takav i naredba od zeljka.
 
Jedan lazic vs 6-7 crncuga.... Ko jos igra agresivnu odbranu u zvezdi? Mozda teo ili jago 🤣🤣
Nego vas boli sto nisu sudije pustale da bijete pa zato ne valjaju. Po onoj narodnoj drzte lopova....
 
Naravno da vi ne priznajete statistiku kada ste imali 42 slobodna bacanja na jednoj utakmici.Šta to govori?Pa bilo koji neutralni posmatrač bi se zapitao otkud toliki broj slobodnih bacanja.
I zašto onda ne bi mogao da kaže da vidi čemu sve to vodi?
Zar vama nije jasno da ste vi počeli osvajati titule otkad je SNS na vlasti?
Nemojte onda da se pravimo slepi.

То је исто као кад би ми писали зашто Звезда није имала стабилан буџет и титуле пре СНС-а када је у Југословенском спортском друштву Партизан и у КК Партизан ведрио и облачио Дуле Вујошевић који је сада политички кандидат странке Бориса Тадића...

Уместо да су играчи Партизана били концентрисани на шутирање уместо на фаулирање можда би и резултат био другачији:

''Imali smo 13 poseda više, da li to može tim da ima koji se ne bori. Bilo je i srljanja, ja sve to znam i jasno mi je. Mi to pokušavamo da poboljšamo, nekad je dobro, nekad ne.''



16/40 (40%)2 pointers14/20 (70%)

8/26 (31%)3 pointers9/26 (35%)

Ево процената... ту се све види... да сте од ових 13 поседа више искористили 20% имали бисте 7 поена вишка... три погодка и победили би сте...

Треба лепо да признате да Обрадовић колико год је ненадјебив да није свемогућ и да неко исто тако уме да води екипу и да га победи... да то што је пуна арена ништа не значи ако се не убацује у кош...

Све остало је спиновање како би се забашурио неуспех ове сезоне.
 
Nisam primetio da se iko zali da je grub i prljav igrac kao neki vasi. To sto je dosadan i ne da suparniku oci da otvori to vama smeta. Vama ne smeta sto vam je Panter izazvao incident protiv Reala, Lesor takodje i to vise puta, Naneli nasrce na publiku, Ledej udara gde i kako stigne i to sve dokumentovano snimcima, ali vi ste i dalje zaslepljeni. Ako tako vec sve znas vrati i nadji snimak svih Ledejlovih namernih udaranja, pronadji potez ruke Nanelija pre davljenja Lazaravica. Kod zadnjeg incidenta Lazarevic izlazi iz svlacionice i da je hteo odmah bi udario Nanelija sa ledja. Gle cuda ruke mu u sorcu i sigurno mu je nesto dobacio, ali da li je to razlog da mu ovaj gotovo izbije oko??
 
Nisam primetio da se iko zali da je grub i prljav igrac kao neki vasi. To sto je dosadan i ne da suparniku oci da otvori to vama smeta. Vama ne smeta sto vam je Panter izazvao incident protiv Reala, Lesor takodje i to vise puta, Naneli nasrce na publiku, Ledej udara gde i kako stigne i to sve dokumentovano snimcima, ali vi ste i dalje zaslepljeni. Ako tako vec sve znas vrati i nadji snimak svih Ledejlovih namernih udaranja, pronadji potez ruke Nanelija pre davljenja Lazaravica. Kod zadnjeg incidenta Lazarevic izlazi iz svlacionice i da je hteo odmah bi udario Nanelija sa ledja. Gle cuda ruke mu u sorcu i sigurno mu je nesto dobacio, ali da li je to razlog da mu ovaj gotovo izbije oko??
Kad bi se tako resavale stvari samo sakom samo bi isli okolo svi i tukli se. Niko nista ne bi drugo radio. Na te provokacije moze isto recima da mu spusti loptu da de ovaj cese tri dana. Ali ne kazu grobari provocirao ga, pa udri nije on kriv, nisu ni protiv reala krivi provocirali ih, petrusev je kriv i on je covicev provokator. Samo oni uvek ispravni i njihove agresivne crncuge. Mene bi bilo vise sramota da navijam za takve divljake. Srednji vek je davno prosao kad se sve resavalo toljagom i batinom....
 
Daj nemojte palamuditi o agresivnoj odbrani,pa vi ste igrali agresivno i šta reći za Lazića kako on igra odbranu?
Lazic je proglasen za najboljeg odbrambenog igraca ABA lige. Da je toliko grub kao sto vi zelite da ga prikazete to sigurno ne bi bio. Uz to ubacio 25 poena u tromecu isto koliko i vas kapiten glavni kosgeter. Tu lezi vas problem, a ne sudije i ostale izmisljotine
 
Neke se prave slepi, incident sa Realom postoji snimak ko je koga prvi udario. Ko je uleteo i poceo da pesnici.

@ Lule28

Kupio nas Zeljko 92, da ti odgovorimo da nemas nedoumice.

@ coci

Istice mu ugovor, nije oteran.Nema pravo igranja nase lige.Stranac je mora jos da otpadnu sa spiska.
 
Poslednja izmena:
То је исто као кад би ми писали зашто Звезда није имала стабилан буџет и титуле пре СНС-а када је у Југословенском спортском друштву Партизан и у КК Партизан ведрио и облачио Дуле Вујошевић који је сада политички кандидат странке Бориса Тадића...

Уместо да су играчи Партизана били концентрисани на шутирање уместо на фаулирање можда би и резултат био другачији:

''Imali smo 13 poseda više, da li to može tim da ima koji se ne bori. Bilo je i srljanja, ja sve to znam i jasno mi je. Mi to pokušavamo da poboljšamo, nekad je dobro, nekad ne.''



16/40 (40%)2 pointers14/20 (70%)

8/26 (31%)3 pointers9/26 (35%)

Ево процената... ту се све види... да сте од ових 13 поседа више искористили 20% имали бисте 7 поена вишка... три погодка и победили би сте...

Треба лепо да признате да Обрадовић колико год је ненадјебив да није свемогућ и да неко исто тако уме да води екипу и да га победи... да то што је пуна арена ништа не значи ако се не убацује у кош...

Све остало је спиновање како би се забашурио неуспех ове сезоне.
Da nije kera srala uvatila bi zeca.
 
Gospodo Partizanovci.Zatvorite te fioke i kao ljudi priznajte da je mali Grk nadigrao 6 puta za redom najtrofejnijeg trenera (što niko ne spori ) i to je jedan od rekorda.Mutoglu se smeje tome što je 6 puta izgubio jer je izgubio od ekipe koja je bila prošle godine 11 a ove 16.Pa zar to nije još veća sramota ali se vidi po faci koliko mu je krivo.
 
Ja mogu da razumem zasto mrze Vujosevica ali Obradovica mi nikad nece biti jasno.

Pa Zorane sa domacinskim sudjenjem i ja bi dobio Obradovica 6 puta za redom. ALi tu nije kraj bice 8 mozda cak i 9 vezanih pobeda.
 
Nazad
Vrh