SPORT-Opšta tema

Kako golman nema veze sa loptom?? Ko zadnji igra sa loptom??
 
Golman nije zakon u sesnajtercu vec u petercu, ali to nema veze. Da je lopta prosla pored golmana penal bi bio kao kuca, ovako golman je odbranio i tek onda je doslo do kontakta.
 
pa nema veze sa loptom,golman isao na igraca ne na loptu
nije ovo rukomet nego fudbal

tako brani vlada stojkovic citav zivot,promasio profesiju golmana rukometasa sa profesijom golmana u fudbalu
 
Najbolje da se pomerio metar i da je propustio loptu. Pa igrac je hteo da ga prebaci, kako drugacije da reaguje?? Treba da ti je jasno da je golman odbaranio upucenu loptu i samim tim zadnji je imao posed lopte.
 
Dovedes 10 stranaca i onda dodje nekoliko timova iz Srbije koji nemaju nijednog stranca i na papiru 50 puta manji budzet i ti ne mozes da im das gol za 90 i nesto minuta jezivo ⁉️ .A onda naidju simpatizeri crveno belih pa im smesno a pri tom zaboravljaju da oni u 2 meca i 200 minuta nisu mogli nista najsterilnijem Partizanu u istoriji🚾 BIZARNA KOMEDIJA BEZ GRANICA ::pomoc:;
Pa dobro ko je po tebi tu gori onda tj losiji zvezda ili partizan? Ili je krusevac onda tu najjaci od cele ove ekipe? 😂😂
 
da je zvezda bila u pitanju penal bi bio kao od sale,sto i jeste

ali opet kazem ne vredi pisati kad ste svi ili okoreli zvezdasi ili grobari

ne gledate ajde da kazem normalno
 
Ono što se vidi na snimku,igrač prvi ima kontakt s loptom a zatim ga golman ruši.Penal čist kao suza.Al dobro,možda neko ne želi da vidi.
 
Ali,traži se razlog za poraz.Stav-kao da se posle derbija ne igraju utakmice.I Zvezda je pala igrački protiv Radničkog.
 
hahaha koliko ovi zvezdasi ne priznaju da je penal
tako i vi se koljete sa zeljkom i ostojom
da vam nacrtano neko napise nesto,vi ne biste priznali
ostoja radi za bg izbore a vamo se pise drzava napusta partizan
komedija u pm

 
Земљаче, не спаваш? Знам, тешко је. Биће још бесаних ноћи... :)

Сад знаш како је нама понекад...
Ne radi se o besanim nocima radi se o tome da dovode neke neupotrebljive jeftine strance za pranje para godinama i nejedan od tih stranaca se nikada nije prodao u lige petice to vazi i za Zvezdu i za Partizan i sa silnim tim seknd hend strancima nemogu da se tuku domaci timovi sa omladinskim pogonom i cekas 20 i vise godina kada ce to da prestane i ne nazire se kraj kabareu .Ja sam rekao jedino resenje problema je totalni bojkot da budu tribine godinama sablasno prazne i ako ne moze da se smeni krimi mulj barem da igra u akusticnoj pecini pred redarima i cistacicama .Sto se tice Zvezde kada ces i gde da prodas npr matorog Kangu nikada kao ni Boacija prodao se belac Mijatovic lagano ali od seknd hend crnaca nema leba .
Zeljan sam godinama Evrope a domaca liga me apsolutno ne zanima a posto stvarno ne pratim domacu ligu godinama ne bi me iznenadilo ni da se dosta odradjuje za kladionicu jer kada lider na tabeli ne postigne gol na svom terenu protiv autsajdera a to se igra jako u lajvu sve je moguce kako god bilo tapkamo u mestu i klubovi i reprezentacija nazalost
 
Nazad
Vrh