SPORT-Opšta tema

Pa otkud vi na prvom mestu kad se unapred zna.Neka udbaška klopka.
Da sam blize tebi KLADIO BIH SE SA TOBOM DA CE ZVEZDA DA BUDE SAMPION STAVIO BIH 3 000 EVRA A TEBI BI REKAO DA STAVIS 500 EURA DA CE PARTIZAN DA BUDE I UZEO BIH TI SA APETITOM 500 EURA .
Kazi mi jel ti stvarno nista ne razumes ili se salis :unsure:
 
Pa otkud vi na prvom mestu kad se unapred zna.Neka udbaška klopka.
Rekao sam ti na pocetku sezone a i na sredini da ce play off biti veoma tezak u kosarci i da ne razumem kako ti to nestrucno otpisujes Zvezdu u kosarci ali ocigledno slabo pratis kosarkaske prilike . Pritisak ce biti nenormalan i bice veoma tesko Partizanu da napravi brejk .Ocekujem osim ogromnog pritiska da Zvezda zvizne pred play off jos neko zvucno pojacanje .Veoma vazan play off koji osim kvalifikacija za EUROLEAGUE nosi veliko breme za same timove i rukovodstva jer eventualni neuspeh bilo kojeg tima nosi ogroman gubitak sto finansijski sto mentalni drugim recima destabilizuje sve mozda i najvazniji play off u zadnjih 10 godina
 
Ajd ne svirajte vise da se samo zvezdi daje, daje se i vama sakom i kapom u kk. Vi ste grobari ti koji stalno se vracate na tu pricu iznova. Sta bi vi da se ugasi zvezda kao onomad? Da ne postoji?
Kad prekine drzava u vas da ulaze neka i nama ne da dinara...
Samo sto se sipa u komsinicu 50%-100% vise, a proziva se da smo mi drzavni projekat.
 
Sve ekonomski eksperti, imaju uvid u finansije ostoje i covica. Samo se vi tesite to ni Bog otac ne zna koliko i gde i cije su pare u oba kk. Samo vama je prevelika mrznja prema zvezdi pa ste navikli da pljujete.
 
I bilo je pitanje kada ce se desiti kiks u fudbalu. I evo ga desio se odmah sledece kolo. Sad se pljuju sudije i koje kakve gluposti...
 
Da sam blize tebi KLADIO BIH SE SA TOBOM DA CE ZVEZDA DA BUDE SAMPION STAVIO BIH 3 000 EVRA A TEBI BI REKAO DA STAVIS 500 EURA DA CE PARTIZAN DA BUDE I UZEO BIH TI SA APETITOM 500 EURA .
Kazi mi jel ti stvarno nista ne razumes ili se salis :unsure:
Kolega.Ti mene zasmejavaš.Ja se nikad ne bih kladio na Partizan jer sam nedavno napisao ima da kiksnete i bez Zvezdine pobede u derbiju.Nisam očekivao da će to odmah da se desi.Ko je sada kriv.Sudija.Duljaj vam sada postaje smešan.Stalno viče na sudije i uzima posao deci koja skupljaju lopte.
 
Necu da zalazim u analizu ali kriterijumi sudjenja nisu za sve isti. Ali ako ne mozes raspali Napredak da pobedis bez penala ne treba ni da ga pobedis.

Само сам премотао меч али да је судија хтео да наштети Партизану могао је Ду(д)љају да да три пута црвени колико је улазио у терен и провоцирао судију. Остало суђење не коментаришем јер нисам све видео. Ако ми напишете шта није у реду могу да погледам. И сам сам написао да ће бити инжињеринга да се Партизан скине с првог места.
Само нисам веровао да ће тако брзо.

Али оно што сам видео је изузетно млака игра иако је Партизан нападао све време. Некако нису играли мушки са чврстином.

Ево гледам Звезда води 1:0 друго полувреме и Радничи је дави чак су имали страшну шансу за изједначење.

Погледај прво моју објаву пред дерби кад сам рекао да ће све да буде у реду само да Канга не зајебе нешто. Он је зајебао ова два гола што је Звезда примила.
Сад је Канга дао гол и где је прво отрчао?
До тренера... Милоје је његов фудбалски отац и спасилац.
Лепо каже јуче, прекјуче Раде Богдановић... Свануће ће Звезди кад Канга оде...
Само да не погреши до краја утакмице.
 
Rekao sam ti na pocetku sezone a i na sredini da ce play off biti veoma tezak u kosarci i da ne razumem kako ti to nestrucno otpisujes Zvezdu u kosarci ali ocigledno slabo pratis kosarkaske prilike . Pritisak ce biti nenormalan i bice veoma tesko Partizanu da napravi brejk .Ocekujem osim ogromnog pritiska da Zvezda zvizne pred play off jos neko zvucno pojacanje .Veoma vazan play off koji osim kvalifikacija za EUROLEAGUE nosi veliko breme za same timove i rukovodstva jer eventualni neuspeh bilo kojeg tima nosi ogroman gubitak sto finansijski sto mentalni drugim recima destabilizuje sve mozda i najvazniji play off u zadnjih 10 godina
Ja o fudbalu a ti o košarci.
Zna se ko je kriv.Nemojte vi nama da tupite ovde neke nebuloze.
Ko je kriv kad se zna❓
 
Kolega.Ti mene zasmejavaš.Ja se nikad ne bih kladio na Partizan jer sam nedavno napisao ima da kiksnete i bez Zvezdine pobede u derbiju.Nisam očekivao da će to odmah da se desi.Ko je sada kriv.Sudija.Duljaj vam sada postaje smešan.Stalno viče na sudije i uzima posao deci koja skupljaju lopte.
Ti se ne bi kladio na Partiuana ali si se dobro primio da Partizan moze da bude novi prvak .Kao da zivimo u razlicitoj drzavi izgleda da su mnogi poprilicno neobavesteni ::pomoc:;
 
Dovedes 10 stranaca i onda dodje nekoliko timova iz Srbije koji nemaju nijednog stranca i na papiru 50 puta manji budzet i ti ne mozes da im das gol za 90 i nesto minuta jezivo ⁉️ .A onda naidju simpatizeri crveno belih pa im smesno a pri tom zaboravljaju da oni u 2 meca i 200 minuta nisu mogli nista najsterilnijem Partizanu u istoriji🚾 BIZARNA KOMEDIJA BEZ GRANICA ::pomoc:;
 
Земљаче, не спаваш? Знам, тешко је. Биће још бесаних ноћи... :)

Сад знаш како је нама понекад...
 
Zna se ko je kriv.Nemojte vi nama da tupite ovde neke nebuloze.
Zna se ko je kriv. Krivi su Mirko Marjanovic i Tole Karadzic jer su zapoceli ovu mutnu igru. Tada vam nisu smetale zakulisane radnje, a sada vas je kao sudija ostetio protiv Napredka. Vredjate ovde Zvezdu i Zvezdine navijace, nazivate nas kojekakvim pogrdnim imenima, a sve od muke i nemoci jer vidite i sami da necete nista uraditi ni u fudbalu, a ni u kosarci gde ste bacili sve svoje adute. Ja vas kao navijac razumem, jer to boliiii.
 
Dovedes 10 stranaca i onda dodje nekoliko timova iz Srbije koji nemaju nijednog stranca i na papiru 50 puta manji budzet i ti ne mozes da im das gol za 90 i nesto minuta jezivo ⁉️ .A onda naidju simpatizeri crveno belih pa im smesno a pri tom zaboravljaju da oni u 2 meca i 200 minuta nisu mogli nista najsterilnijem Partizanu u istoriji🚾 BIZARNA KOMEDIJA BEZ GRANICA ::pomoc:;
Kolega cas fudbal cas kosarka skaces sa teme na temu stani malo.Kazes BIZARNA KOMEDIJA BEZ GRANICA moze biti ali naziv te komedije je SAMO JE NEBO GRANICA zar ne.Domet nasih ekipa se unapred zna i o tome se vodi strogo racuna.Nego ne rece zasto ode Tristan nije valjda opet razlog Vucko i neplacena stanarina?
 
Nazad
Vrh