SPORT-Opšta tema

Bata ZOKI0230 iza svakog uspesnog coveka stoje dela tako i iza cika ZOC a a iza ovih vasih stoje samo afere ,organizovani kriminal ,pljacke i lopovluci a za nekima bogami i krvave ruke (n) :sta:
Verovatno si pobrkao sa krvavim rukama vaseg Belivuka, a o stekovima po vojnom stadionu da i ne spominjem?? Ciji je je bio predsednik Radojica Nikcevic prvi Srpski tajkun i kralj kokaina nas ili vas??
 
A Partizan,jadanni dinar nije dobio iz tog džaka.On se finansira od dobrovoljnih priloga.
 
A Partizan,jadanni dinar nije dobio iz tog džaka.On se finansira od dobrovoljnih priloga.
Zna se ko je drzavna ljubimica i projekat. Nekome ukinuto sponzorstvo mts, nekom 4.5m. Posle se pitate zasto nece da igraju domacu ligu.

Sudija u fudbaskom derbiju clan delije Kragujevac. Zivi zid na jedanest metara, crveni za vaseg kosokog izostao.

Drzavni tenderi ultracopu, Terzin sin odruedjuje sudije i pored toga niste uspeli da pobedite nikada kilaviji Partizan. O budzetima necemo ko zna koliko ste para ulupali u ovaj propali klub.

Najsmesniji transparent na derbiju "drzavo spreci iseljavanje srba sa kosova" :haha:
 
Ma vi jadni svi protiv vas, vas kk ne moze da dise koliko ga finansijski guse sa svih strana. Panter ispod zita se placa, obradovic prijavljen u kk basket, o porezima i areni da ne pricam. Kao cela drzava je samo na zvazdinoj strani i svi su protiv partizana ali ste vi ultra mega talentovani pa mi ni namestene titule ne osvajamo 🤣🤣🤣 komika sa vama...
 
Pazi vi se sekirate za porez, preko noci vam izbrisali 17m duga.Jadni vi.

Da li je onaj vas klark kent u srodstvo sa covom? Jao napadate predsednika, kako vas nije sramota. Posle sizoje drzi monolog, najlutio se na zoca sto mu nije dao podrsku pred izbore. Pravi spin udbaski klub, lepo kaze mornar sto visi slika sizoja kod vas u kancelarijama.
 
Verovatno si pobrkao sa krvavim rukama vaseg Belivuka, a o stekovima po vojnom stadionu da i ne spominjem?? Ciji je je bio predsednik Radojica Nikcevic prvi Srpski tajkun i kralj kokaina nas ili vas??
Znaci mi smo drzavni projekat ,predsednik nam daje nasi su batinasi i podzemlje nas je kokain A KLUB U STECAJU SAHRANJEN I KREMIRAN .Ovo ispada da su nasi navijaci izmasakrirali sami sebe a ispada i da je nasa uprava reketirala samu sebe a i to moze da prodje ali ovo mi sada nije jasno KAKO PARTIZAN DRZAVNI PROJEKAT MOZE DA BUDE U BANKROTU BEZ SANSI DA SE MRTVAK IZVUCE IZ RAKE I REVITALIZUJE .
Ti li si bot ili si veliki saljivdzija ili si mentalno malo kraci ali kako god bilo vidim da nastavljas da skrnavis ovu temu jer si opet navodno slucajno ili nesvesno izvredjao nicim izazvan clana foruma LJUSA a ukazivao sam ti u nekoliko navrata da izbacis tu ruznu osobinu da cesto usled verbalne nemoci da smiris svoj poljuljani ego pocinjes da vredjas ljude nicim izazvan .Mator si da bi se tako ponasao strcis od okoline to ponasanje mozda moze da ti prodje ispred prodavnice u selu u gumenim cizmama i zidarsku pivcugu ali ovde je malo isljifovanija ekipa a ako nisi spreman za ligu sampiona mozda je bolje da ostanes ispred prodavnice i da drzis slovo kvalitetno :cao:
 
Ma vi jadni svi protiv vas, vas kk ne moze da dise koliko ga finansijski guse sa svih strana. Panter ispod zita se placa, obradovic prijavljen u kk basket, o porezima i areni da ne pricam. Kao cela drzava je samo na zvazdinoj strani i svi su protiv partizana ali ste vi ultra mega talentovani pa mi ni namestene titule ne osvajamo 🤣🤣🤣 komika sa vama...
Ne pominji vise Pantera molim te on je ove sezone gori nego vas Nejpir najgori je igrac Partizana katastrofalan u svim parametrima igre a trebalo bi da bude prvi dirigent ekipe .Panatenaikos se spasio sto je doveo Nana umesto Pantera .Voleo bih da me demantuje u ovoj zavrsnici ali za sada tropa .
Sto se tice ponovnog nastavka ove agonije ko je drzavni projekat A ZASTO TE TO BOLI TOLIKO I ZASTO BI TOLIKO VOLEO DA JE ISTINA DRUGACIJA .MOLI TE DRUG PRIHVATI REALNO STANJE STVARI POMIRI SE SA CINJENICAMA NE DOZVOLI DA TE TO RAZJEDA VISE KAKO JE TAKO JE DAJ BAREM DA UZIVAMO MALO U SPORTU A DA NE PRICAMO O VASEM SAI BABI IMA TOLIKO LEPSIH STVARI ZA UZIVANJE ::suncanje::
 
Zna se ko je drzavna ljubimica i projekat. Nekome ukinuto sponzorstvo mts, nekom 4.5m. Posle se pitate zasto nece da igraju domacu ligu.

Sudija u fudbaskom derbiju clan delije Kragujevac. Zivi zid na jedanest metara, crveni za vaseg kosokog izostao.

Drzavni tenderi ultracopu, Terzin sin odruedjuje sudije i pored toga niste uspeli da pobedite nikada kilaviji Partizan. O budzetima necemo ko zna koliko ste para ulupali u ovaj propali klub.

Najsmesniji transparent na derbiju "drzavo spreci iseljavanje srba sa kosova" :haha:
Ponovo nastavljas da me zastrasujes sa ovakvim informacijama A JA POTAJNO ZELIM DA VERUJEM DA JE CRVENKAPA OTISLA KOD BAKE IZ LJUBAVI PREMA BAKI A NE DA JE CRVENKAPA KOKNULA BAKU I ZACEMENTIRALA JE NEGDE I KRENULA DA DIZE BAKINU PENZIJU :nono:
Ja sam licno sa derbijem prezadovoljan jer je sviran samo jedan crveni karton ,prosli smo bez penala a i utakmica je bila produzena samo 10 minuta .Kod gola je lopta malo skliznula niz Serifovu ruku ali samo malo i to osim inercije i sto je presla gol liniju ne bi trebalo mnogo da utice na rezultat jer 1 2 ili 2 2 to je slicno a odakle je sudija i ko ga je birao eto sad sam saznao sasvim slucajno ::pomoc:;
 
Ne pominji vise Pantera molim te on je ove sezone gori nego vas Nejpir najgori je igrac Partizana katastrofalan u svim parametrima igre a trebalo bi da bude prvi dirigent ekipe .Panatenaikos se spasio sto je doveo Nana umesto Pantera .Voleo bih da me demantuje u ovoj zavrsnici ali za sada tropa .
Sto se tice ponovnog nastavka ove agonije ko je drzavni projekat A ZASTO TE TO BOLI TOLIKO I ZASTO BI TOLIKO VOLEO DA JE ISTINA DRUGACIJA .MOLI TE DRUG PRIHVATI REALNO STANJE STVARI POMIRI SE SA CINJENICAMA NE DOZVOLI DA TE TO RAZJEDA VISE KAKO JE TAKO JE DAJ BAREM DA UZIVAMO MALO U SPORTU A DA NE PRICAMO O VASEM SAI BABI IMA TOLIKO LEPSIH STVARI ZA UZIVANJE ::suncanje::
Ajd ne svirajte vise da se samo zvezdi daje, daje se i vama sakom i kapom u kk. Vi ste grobari ti koji stalno se vracate na tu pricu iznova. Sta bi vi da se ugasi zvezda kao onomad? Da ne postoji?
Kad prekine drzava u vas da ulaze neka i nama ne da dinara...
 
A sta nas ceka ako kojim slucajem osvojimo prvenstvo pa izresetace nas u Evropi bicemo busni ko cigansko reseto
kako to misliš ako osvojiš prvenstvo .Ne možeš da ga osvojiš jer se unapred zna pre početka prvenstva ko je prvak.I dok ti je Vučić na vlasti Zvezda će biti prvak a to Partizan je državni projekat to ti je ono kada kurva ili lopov krenu da upiru prstom na poštene i viču DRZITE LOPOVA POBEZE LOPOV

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Oke ako bude Partizan drugi i ide koje vec kolo ili sta da igra bice izresetan, opet ce biti Tikva ...
Ne moze da prodje kvalifikacije kao djak ponavljak kada bi probao da upise medicinu ili elektrotehniku znaci sto se buducnostoi tice Zvezda prva Partizan drugi ni jedni ni drugi nemogu da prodju nikakve kvalifikacije i bolesnici ce ostati dozivotno prikljucen na aparatima i u komi to je realnost a privatizacije u nekoj skoroj buducnosti nece biti i to je to samo je razlika sto neki vide samo crno i sivo beznadje uglavnom realisti a neki bacaju petarde ,sljokice ,kurtoncice i baloncice i kao nesto slave i raduju se i udaraju na nadrealni optimizam valjda nada poslednja umire ::lose::
 
Ne moze da prodje kvalifikacije kao djak ponavljak kada bi probao da upise medicinu ili elektrotehniku znaci sto se buducnostoi tice Zvezda prva Partizan drugi ni jedni ni drugi nemogu da prodju nikakve kvalifikacije i bolesnici ce ostati dozivotno prikljucen na aparatima i u komi to je realnost a privatizacije u nekoj skoroj buducnosti nece biti i to je to samo je razlika sto neki vide samo crno i sivo beznadje uglavnom realisti a neki bacaju petarde ,sljokice ,kurtoncice i baloncice i kao nesto slave i raduju se i udaraju na nadrealni optimizam valjda nada poslednja umire ::lose::
Hoće li tako biti i u košarci.Zvezda prva a Partizan drugi.Pa u koju rupu će se zavuče Mutoglu :unsure:
 
kako to misliš ako osvojiš prvenstvo .Ne možeš da ga osvojiš jer se unapred zna pre početka prvenstva ko je prvak.I dok ti je Vučić na vlasti Zvezda će biti prvak a to Partizan je državni projekat to ti je ono kada kurva ili lopov krenu da upiru prstom na poštene i viču DRZITE LOPOVA POBEZE LOPOV

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Pa otkud vi na prvom mestu kad se unapred zna.Neka udbaška klopka.
 
Nazad
Vrh