SPORT-Opšta tema

Nisam ovo video ali ne znam Cigani šta vi kažete na ovo?
i to sam ti resio
e sad sto je ovaj kreten Ndiaje saban pa vam nije dao ovde gol glavom jer ne zna da proceni let lopte ili sto vam nije uvalio bar 3 gola juce to je vec druga tema

 
Haha evo ga.Treb'o ih je postaviti iza gola. :haha:
 
Пенал ко врата за Ливерпул.

Што се тиче живог зида видео сам на једној фотки.... Ако се погледају линије петерца и шеснаестерца не би требало да буде више од девет метара.

Земо, лепо је то почело али се искундачило на крају. Требало је да ми купујемо играче а не да се меша тренер.
Много смо га преценили... И пустили да превише мозга а мало да ради.

Али када погледаш моје постове пре Фиорентине јасно сам рекао да кад се доведе један играч буде проблема и за веће клубове... А тек гомила балвана...
А и на крају прелазног рока кад су купљена ова тројица па избачени из тима Красо, Олајинка и Кангва писао сам да ће бити проблема у свачионици... А највећи проблеми су Канга и Катаји... Они су први изгубили позиције а цареви су међу играчима...

Углавном, мораће прецедник да интервенише да се освоји титула...

Прати инжењеринг суђења Партизану у следећим колима или у колима која предстоје јаким утакмицама против Војводине, ТСЦ-а или неког Звездимог сателита...
 
1710088149-zivi-zid-550x360.png

Ако је пенал на 11 метара једно поље има 5.5 метара.
Три поља 16 метара

Изгледа да је живи зид на око 10.5 метара.
 
Poslednja izmena:
Slabo baratam sa informacijama ali ovaj rasni strelac je placen i preplacen a ono cega se ja najvise plasim OVAJ CE TESKO DA SE PRODA :sta: (n)
 
Пенал ко врата за Ливерпул.

Што се тиче живог зида видео сам на једној фотки.... Ако се погледају линије петерца и шеснаестерца не би требало да буде више од девет метара.

Земо, лепо је то почело али се искундачило на крају. Требало је да ми купујемо играче а не да се меша тренер.
Много смо га преценили... И пустили да превише мозга а мало да ради.

Али када погледаш моје постове пре Фиорентине јасно сам рекао да кад се доведе један играч буде проблема и за веће клубове... А тек гомила балвана...
А и на крају прелазног рока кад су купљена ова тројица па избачени из тима Красо, Олајинка и Кангва писао сам да ће бити проблема у свачионици... А највећи проблеми су Канга и Катаји... Они су први изгубили позиције а цареви су међу играчима...

Углавном, мораће прецедник да интервенише да се освоји титула...

Прати инжењеринг суђења Партизану у следећим колима или у колима која предстоје јаким утакмицама против Војводине, ТСЦ-а или неког Звездимог сателита...
Nema sta da pratim zna se sta sledi i zna se koje novi tj stari sampion sada krece kabare pa nisu slucajno stavili kvotu na Partizana protiv Zvezde 6 .Igra prvi tim na tabeli i to u Beogradu a kvota 6 to dovoljno govori gde smo i sta se radi .Nije postojala igra PENAL ZA ZVEZDU i da budem iskren to je po meni mega iznenadjenje da nije sviran verovatno zbog crvenog kartona :unsure:
 
Nazad
Vrh