SPORT-Opšta tema

Vi ne možete dobijete ovakav raspali Partizan.Onda je jasno kakav ste i vi tim.Ali ne sumnjam uopšte u to da će sudije i vlast odraditi posao do kraja prvenstva.Mora miljenica biti prvak države,kako bi moglo biti drugačije i da se upropasti projekat.Ne visi džabe slika onog picoustog u kancelariji predsednika kluba.
zamisli da ovaj ovakav partizan koji da nije sns-a koji ga gura bio negde lagano 4-ti na tabeli izadje u ligu sampiona protiv naprimer sitija

mi smo ispali tj nismo isli u ligu evrope od yang bojsa jer smo promasivali kao i protiv vas juce,yang bojs prvi na tabeli svajcarske

vi ste porazani sa ukupno 6-0 u dva meca u evropi od 4-to plasirane ekipe danskog sampionata



sto se tice kosarke objasnio lik



pokrio bi se usima i cutao
 
Smeta mi izjava jer je klasicno vadjenje zasto nisu pobedili raspali partizan. Sami su krivi igraci i trener nasi. A ne igraci partizana sto su se valjali po terenu sto je danas legitimno u fudbalu sto sam i napisao. Nije mi jasno sta nije u redu sa ovim mojim pisanjem lule?
 
Citava sezona zvezde staje u ovu sliku
Ne stvarno koliko sansi se stvaralo i kod Bahara,evo sad i kod Milojevica ali jednostavno to nije dovoljno da se pobedi i uzmu 3 boda

4dV2wJb.jpeg
Citava sezona staje u sliku da u dva meca niste mogli da pobedite najslabijeg Partizana u istoriji katastrofalnog Partizana ::lose::.Sto se tice statistike veoma bitan podatak je da je iskljucen igrac Partizana neopravdano i da se tolerisala Zvezdi gruba igra a sve u svrhu pogurivanja ali te statistike nisu upisane .Ako je vec trebao da se svira crveni to je onda moralo da se svira igracu Zvezde kada je poslednji covek odbrane srusio Partizanovog igraca .
NAMECE SE PITANJE STA JE UPRAVA ZVEZDE DOVELA U PRELAZNOM ROKU ZA LIGU SAMPIONA KADA NEMOZE DA POBEDI OVAKVOG INDISPONIRANOG PARTIZANA DALI CE SE NEKO OBRATITI KONFERENCIJI ZA STAMPU I PREUZETI ODGOVORNOST ZA NESPOSOBNOST UPRAVE I SULUDO UTROSEN NOVAC :unsure: (n)
 
Smeta mi izjava jer je klasicno vadjenje zasto nisu pobedili raspali partizan. Sami su krivi igraci i trener nasi. A ne igraci partizana sto su se valjali po terenu sto je danas legitimno u fudbalu sto sam i napisao. Nije mi jasno sta nije u redu sa ovim mojim pisanjem lule?
Slazem se sa tobom potpuno .Partizan nije igrao defanzivno jer je rezultat 2 2 a ne 0 0 i pored toga se iskljucio fudbalera Partizana bespotrebno A MEC JE TRAJAO 100 MINUTA i ovaj biser Zvezdin umesto da kaze mi smo neupotrebljiva gomila nesposobnjakovica koji neznaju da daju gol a imamo i sudije i publiku i pritisak predsednika on kuka i zapeva na sva zvona i treperi od neznanja da pobedi ovu komediju od Partizana .Za ovakvu neprimerenu izjavu u svakom Evropskom klubu bi snosio odgovornost za ovbakvo neprimereno baljezganje ali ponela ga svetla velikoga grada i otrglo se kontroli nazalost ::lose::🍾
 
 
Ne broje se sanse nego golovi. Mogli smo cak i da izgubimo danas od ove polupane ekipe partizana....
Po meni ovo sto ti hoces da dokazes da ne nedostatak srece po meni je vise nedostatak znanja i kocentracije u finisu akcije...
Savrsen post pa nismo mi tim koji zna da se brani mi nemamo odbranu ovo je gore nego Svajcarski sir OVAJ MEC JE NAJBOLJI POKAZATELJ STERILNOSTI I NESPOSOBNOSTI UPRAVE ZVEZDE I SKUPO PLACENIH IGRACA IGRACA KOJI NE VREDE I NE OPRAVDAVAJU ULOZENO A NA SVE TO OBMANJIVANJE JAVNOSTI I TRLJANJE OCIJU SIROKIM NARODNIM MASAMA DA JE TO TIM SPREMAN DA SE NOSI U EVROPI SA IZAZOVIMA
Ovo je neznanje na kvadrat i ti si jedini u moru ovih postova skenirao pravi problem a svi ostali kao mala deca sreca nam je okrenula ledja KAKVA BRE SRECA KAKVE NEBULOZE OVO JE ZA METLU I ZA TEMELJNO CISCENJE I KOGA CE I GDE SADA ZVEZDA DA PRODA SA OVAKVIM STERILNIM IGRARIJAMA ::lose:: ⁉️
 
Idi prati neki drugi sport ako misliš da je ovo penal, sem ako se pravila nisu promenila poslenjih par godina onda se izvinjavam

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
zamisli da ovaj ovakav partizan koji da nije sns-a koji ga gura bio negde lagano 4-ti na tabeli izadje u ligu sampiona protiv naprimer sitija

mi smo ispali tj nismo isli u ligu evrope od yang bojsa jer smo promasivali kao i protiv vas juce,yang bojs prvi na tabeli svajcarske

vi ste porazani sa ukupno 6-0 u dva meca u evropi od 4-to plasirane ekipe danskog sampionata



sto se tice kosarke objasnio lik



pokrio bi se usima i cutao
KOJI TIM PA MI SMO UPOKOJENI DAVNO VAS JE PREGAZIO MRTVAK I DA NAM SUDIJA NIJE ISKLJUCIO IGRACA NEOPRAVDANO MOZDA BI ZVIZNULI I TRECI NEGO SE USRLALI JER PSIHOPATA GLEDA IZ LOZE 🍾 :haha: MI NISMO IGRALI NI KONFERENCIJU JER NE KOSTAMO NISTA A VI STE SPREMILI TIM ZA LIGU SAMPIONA KOJU CRNU LIGU SAMPZUIONA SAMPINJONA :haha::haha::haha:🍾🍾🍾 DAJ MALO ZA PROMENU NAPADNI VASU UPRAVU ZA OVE FOSNE OD IGRACA STO MASI SA PETERCA PRAZAN GOL OD 7 METARA I TO NEKOLIKO PUTA NISTA GLUPLJE I SMESNIJE NISAM GLEDAO U ZIVOTU A ODGLEDAO SAM MILON MECEVA .................... ovo su izgovori iz skolskog dvorista kada djaci prvaci promase prazan gol pa kaze NIJE MI LEGLA ILI PRESLA MI PREKO NOGE :haha: :haha: :haha: a vrh perverzije je NISMO IMALI SRECE :haha::haha::haha: MORAM NA ROSTILJ CEKAJU ME AJDE SAMO POLAKO SERIFE MOJ SA ANALIZAMA I STATISTIKAMA UTEPAAA GA PARTIZAN SKROZ STO KAZU VRCANI NEMA GDE GRDJE :haha::cao:
 
Smeta mi izjava jer je klasicno vadjenje zasto nisu pobedili raspali partizan. Sami su krivi igraci i trener nasi. A ne igraci partizana sto su se valjali po terenu sto je danas legitimno u fudbalu sto sam i napisao. Nije mi jasno sta nije u redu sa ovim mojim pisanjem lule?
eto slozio se sa tobom drug omonija,pa ti sad vidi sta ces :haha:
 
Објаснио онај као експерт на Арени. Фаул је био али после одласка лопте у голаут. И даје се жути картон за прекршај.
Али то ји један судија не би свирао у домаћем првенству...

Сад друга ствар што је балван хитнуо лоптицу у шумицу... :)
 
Објаснио онај као експерт на Арени. Фаул је био али после одласка лопте у голаут. И даје се жути картон за прекршај.
Али то ји један судија не би свирао у домаћем првенству...

Сад друга ствар што је балван хитнуо лоптицу у шумицу... :)
Jesam li ti pričao posle meča sa Fiorentinom da tim Zvezde ne košta ništa a ubeđivao si me da će Partizan koji je upokojen i pod stečajem da primi od Bahareve Zvezde 5 komada .Ponela te atmosfera moj zemo a zaboravio si da su to veliki hostapleri i razbojnici nebeskih razmera a ja ti odgovorno tvrdim da je ono sinoć teže promašiti nego pogoditi bruka kakva se retko viđa u modernom fudbalu

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Jedino što mi se svidelo na derbiju,da nije bilo grubih startova i zle krvi.I pored bednog fudbala,gurbeti su bolje igrali,mi k'o pali s' marsa posle isključenja Severine.
Sudija preplašen i pogubljen.
Najbolji je bio kad je u prvom poluvremenu izmerio rastojanje Partizanovog živog zida Bilo je jedno 11-12 metara!Tačnije ja iskoračam kad prskam žito.
 
Nazad
Vrh