SPORT-Opšta tema

Baš ću pogledati kasnije vaši komentari da je Severin opravdan crveni a Korejanac da ga nije trebao dobiti.
 
Mico skroz korektno sto se tice kartona,zasluzeno.
Od Klea i Dijare nismo imali ovako dobrog napadaca kao Saldanja... ali dzabe kada nema ko da ga hrani loptama.

Duljaj je sve ucinio da izgubi utakmicu ali dzabe... Bog nije dao. :D
 
Било је примера у енглеској лиги да се даје црвени кад играч који прави црвени и кад није задњи играч а противник има изгледну прилику.

Али то је много далеко одавде...

Милоје на конференцији за новинаре исто као и Обрадовић... Кад нема резултата онда мути воду да Звезда није државни пројекат...
 
Meni je kao zvezdinom navijacu zasmetao onaj komentar spajica na kraju novinaru, kao oni leze 30 minuta to nisu zasluzili navijaci, bla bla bla, taj ti njima brajko tri komada pa neka onda leze. Kao dosli su po bod, sad slave 2-2, idu kod njihovih navijaca.
Skroz glupa i neprimerena izjava kapitena. Igraj svoju igru, spakuj im par komada golova bez primljenog pa onda igraj svoju igru...
 
posle prvih 10 min meca i promasaja 100% sansi Stamenica i Ndiajea u glavi mi je bilo da zvezda ovo nece dobiti jer ako ne iskoristis takve sanse prati te neki los duh citav mec,u 15min Bukari promasuje 100% sansu

setio sam se odmah Yang Boysa pa i meca Srbija-Australija na SP u Africi 2010-te

Meni je kao zvezdinom navijacu zasmetao onaj komentar spajica na kraju novinaru, kao oni leze 30 minuta to nisu zasluzili navijaci, bla bla bla, taj ti njima brajko tri komada pa neka onda leze. Kao dosli su po bod, sad slave 2-2, idu kod njihovih navijaca.
Skroz glupa i neprimerena izjava kapitena. Igraj svoju igru, spakuj im par komada golova bez primljenog pa onda igraj svoju igru...
pa kao nisu igrali svoju igru?
greska je ulazak kataia a ne krasoa ali sta se sve promasilo a i golman Jovanovic odbranio to je za neverovati

opet od Topole su na JNA primili iz prva 3 suta na mecu 3 gola,danas zvezda jos 10puta da je sutnula ne bi dala gol to je tako,dala je oba posle kornera a ne igre
 
posle prvih 10 min meca i promasaja 100% sansi Stamenica i Ndiajea u glavi mi je bilo da zvezda ovo nece dobiti jer ako ne iskoristis takve sanse prati te neki los duh citav mec,u 15min Bukari promasuje 100% sansu

setio sam se odmah Yang Boysa pa i meca Srbija-Australija na SP u Africi 2010-te


pa kao nisu igrali svoju igru?
greska je ulazak kataia a ne krasoa ali sta se sve promasilo a i golman Jovanovic odbranio to je za neverovati

opet od Topole su na JNA primili iz prva 3 suta na mecu 3 gola,danas zvezda jos 10puta da je sutnula ne bi dala gol to je tako,dala je oba posle kornera a ne igre
Igrali su u talasima, nisu iskoristili 100%sanse sad da li zbog neznanja ili nisu bili skocentrisani ne znam. Posle se izjavama vade na lezanje i bunker protivnika, price za malu decu. Nakantaj ih pa da vidim da li ce onda da leze i valjaju se...
 
Igrali su u talasima, nisu iskoristili 100%sanse sad da li zbog neznanja ili nisu bili skocentrisani ne znam. Posle se izjavama vade na lezanje i bunker protivnika, price za malu decu. Nakantaj ih pa da vidim da li ce onda da leze i valjaju se...
nigte logike u ova dva tvoja posta

kako drugacije da ih nakantas ako ne ovom igrom?

presli centar 4puta,dali nam 2 gola

mi imali 5 100% sansi nismo dali gol,citave sezone jos od bahara je ovako,cukaricki,vozdovac,oba meca sa Yang Bojsima,evo sad Partizan,napad nam ne iskoriostava napravljene sanse....ndiaje je doveden i placen papreno ali trebaju mu 4 sanse za 1 gol

kada napad ne postigne 2 gola iz 5-100% sansi uvek ali uvek u fudbalu se na drugoj strani prima bar gol,mi smo danas primili 2

opet ce topola da ih nakanta ako ne neko drugi
 
zbog toga je Pep u Sity doveo Halanda a resio se Sterlinga i Gabrijela Jesusa u napadu

trebala mu je realizacija i osvojio tripletu

ovaj nas Bukari vise lici na atleticara nego na fudbalera
o Ndiajeu sam vec rekao
Kraso nam igra na kasicicu
Olajinka nije spic i takodje ne igra konstantno
Mijatovica prodali

Cekamo debi malog Sremcevica
 
nigte logike u ova dva tvoja posta

kako drugacije da ih nakantas ako ne ovom igrom?

presli centar 4puta,dali nam 2 gola

mi imali 5 100% sansi nismo dali gol,citave sezone jos od bahara je ovako,cukaricki,vozdovac,oba meca sa Yang Bojsima,evo sad Partizan,napad nam ne iskoriostava napravljene sanse....ndiaje je doveden i placen papreno ali trebaju mu 4 sanse za 1 gol

kada napad ne postigne 2 gola iz 5-100% sansi uvek ali uvek u fudbalu se na drugoj strani prima bar gol,mi smo danas primili 2

opet ce topola da ih nakanta ako ne neko drugi
Bili smo bolji po statistici, ne po rezultatu. Vadi nam se trener i kapiten na njihovo lezanje po terenu, sto je danas legitimno u fudbalu. Das im lepo dva tri komada bez primljenog pa neka leze onda dole. Ovako prica iz nepricave, oni slave dva dva i ostale glupe fore. Partizan los nema pojma i mi takve drndave ne mozemo da ih dobijemo pa nam oni krivi sto su parkirali autobus ispred svog gola...
 
Bili smo bolji po statistici, ne po rezultatu. Vadi nam se trener i kapiten na njihovo lezanje po terenu, sto je danas legitimno u fudbalu. Das im lepo dva tri komada bez primljenog pa neka leze onda dole. Ovako prica iz nepricave, oni slave dva dva i ostale glupe fore. Partizan los nema pojma i mi takve drndave ne mozemo da ih dobijemo pa nam oni krivi sto su parkirali autobus ispred svog gola...
evo pa pogledaj na miru
prvo poluvreme zvezda stamenic,ndiaje,bukari 2 puta,ivanic stativa-5 sansi za bar 2 a sigurno i 3 gola---to su sve golovi na nekoj drugoj utakmici,danas lopta nije htela u mrezu...to sto je na drugoj strani partizan,meni realno cak nista danas nije ni znacilo jer znam da smo bolji za 2 ili 3 gola

opet kazem,nismo mi ali nakantace ih vec neko drugi
 
Ne broje se sanse nego golovi. Mogli smo cak i da izgubimo danas od ove polupane ekipe partizana....
Po meni ovo sto ti hoces da dokazes da ne nedostatak srece po meni je vise nedostatak znanja i kocentracije u finisu akcije...
 
pa oni su dosli da se valjaju(sto tebi smeta) i igrali na kontre ako mi pogresimo
opet ti kazem kada iz prve 2-3 sanse ne postignes gol,krece nervoza i frustracija

ne znanje i manjak koncentracije sigurno imaju Ndiaje i Bukari

oba gola koja smo primili su iz nasih gresaka a ne njihove igre
prvi gol,mijailovic daje loptu direktno u noge igracu partizana za kontru
drugi gol,kanga sutira ne zna ni on sam zasto i krece kontra i gol partizana
takodje malo pre drugog gola takodje kontra zbog nase greske(takodje KANGA) i sansa za Natha
 
Da bi se dao gol neko mora da pogreši. Gledao sam definitivno je Partizan oštećen pri isključenju Severine. Da smo ostali kompletni do kraja dali bi barem još jedan gol iz kontre.
 
Da je tendeciozno hteo da pokaze crvrni karton mogao je to da uradi kod gola Kalula jer je imao zuti, a izasao skoro do tribine da proslavi. Jedina svetla tacka vam golman sto zbog odbrana sto zbog simuliranja povrede i kradje vremena.
 
Vi ne možete dobijete ovakav raspali Partizan.Onda je jasno kakav ste i vi tim.Ali ne sumnjam uopšte u to da će sudije i vlast odraditi posao do kraja prvenstva.Mora miljenica biti prvak države,kako bi moglo biti drugačije i da se upropasti projekat.Ne visi džabe slika onog picoustog u kancelariji predsednika kluba.
 
Vi ne možete dobijete ovakav raspali Partizan.Onda je jasno kakav ste i vi tim.Ali ne sumnjam uopšte u to da će sudije i vlast odraditi posao do kraja prvenstva.Mora miljenica biti prvak države,kako bi moglo biti drugačije i da se upropasti projekat.Ne visi džabe slika onog picoustog u kancelariji predsednika kluba.
Ovo su vam samo izgovori.Standardna matrica.Nismo dobili utakmicu ali smo vas rasturili ko Bugarsku skupštinu..Kod 2:1 Duljaj parkira autobus u 16.Imali ste više sreće nego pameti.Verovatno će vam hendikep biti jer vam Jovanović neće igrati zbog ozbiljne povrede na sledećoj utakmici.
Isto to što si napisao važi za vaš KK s tom razlikom što smo vas mi tukli zadnje 3 utakmice i nismo se vukli po hali-nego smo vam pokazali kako se igra.
 
pa oni su dosli da se valjaju(sto tebi smeta) i igrali na kontre ako mi pogresimo
opet ti kazem kada iz prve 2-3 sanse ne postignes gol,krece nervoza i frustracija

ne znanje i manjak koncentracije sigurno imaju Ndiaje i Bukari

oba gola koja smo primili su iz nasih gresaka a ne njihove igre
prvi gol,mijailovic daje loptu direktno u noge igracu partizana za kontru
drugi gol,kanga sutira ne zna ni on sam zasto i krece kontra i gol partizana
takodje malo pre drugog gola takodje kontra zbog nase greske(takodje KANGA) i sansa za Natha
Gde sam ja napisao da mi to smeta? Nadji?
Napisao sam da je to danas legitimno u fudbalu ali se meri vreme. Da li je to sportski ili ne to je druga tema.
 
Nazad
Vrh