SPORT-Opšta tema

Ja sam igrao sa 2k od 0-2 gola, da mi bude zanimljivije gledati.
 
Zvezda i zvanicno odustala od zalbe na pomolu egzodus igraca . Argentina razocarala u prvoj utakmici , BiH odigrala sasvim solidno , Svabe pregazile Portugal i potvrdile da su medju favoritima za prva tri mesta .
 
Zvezda i zvanicno odustala od zalbe na pomolu egzodus igraca .

Ako mislis na fudbal citao sam da je tako i najbolje za Zvezdu. Dobila je kao najblazu kaznu i zalbom bi mogla samo da pogorsa stanje odnosno da dobije jos rigorozniju kaznu. Ipak zao mi je sto se rastura tim i mislim da je privatizacija klubova jedini spas za nas sport. Mozda bi cvrsta ruka mogla zavesti red i disciplinu (finansijsku) u klubovima ali i to bi bilo kratkoga daha.

Ipak i jedna lepa vest: http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Automoto/254407/Sumaher-izasao-iz-kome-i-napustio-bolnicu
 
Poslednja izmena:
Da na fudbal ,inace danas zasedo odbor za hitna pitanja fkCZ a trebalo je da bude sednica upravnog odbora ali zbog nedostatka kvoruma nije odrzana ,toliko o odgovornosti nase uprave . Privatizacija jeste resenje , ali samo kakva , koliko nam je firmi propalo posle privatizacije a tako bi mogli i sportski klubovi ,kosarka u toku .
 
Pa zato sam i napisao da bi to mogla cvrsta ruka da dovede u red i bez privatizacije, ali izgleda da je nema. Ko zna sta ce sve u opste biti i sa privredom a uz to i sa sportom.
 
Meksikanci lepo odigrase protiv Brazila. Jos samo da je neka lopta zavrsila u mrezi Brazila uzitak bi bio potpun.
 
Slazem se kolega Dule,i moje sipatije su bile na strani Meksikanaca,golman Ocoa ja bio pravi heroj sinoc,otimace se velikani oko njega nakon sampionata :)
 
Drim tim putuje kuci posle prve faze , veliko iznenadjenje jer imaju najkvalitetnije igrace,najbolje klubove, najjacu ligu ,da li ce tika taka otici u istoriju . Rusi slabo odigrase ,napred Kamerun ,veceras naravno za Kamerun iako su komsije favoriti .
 
veceras naravno za Kamerun iako su komsije favoriti .

Eeeee nije ti se dalo. Hrvatska 4 : 0 Kamerun Hrvati bi za prolaz dalje trebali da pobede Meksiko sto ce biti zaista tesko, ali videcemo. Spanci su delovali kao razbijena "banda":osmeh:, nisu mogli da se sastave. Holandija -Australija utakmica sa dosta golova i preokreta ali mislim da su Holandjani bili sigurniji od Australaca i zasluzeno pobedili.
 
Nadam se da ce Sombrerosi pokazati komsijama kako se igra fudbal i licno im uruciti povratnu kartu ,Mrdja ispao ljiga od coveka i prvi tuzio klub ,Dzajic i Zecevic nude ostavke ,Zvezdan Terzic dolazi u Zvezdu najverovatnije kao gen.sek.
 
Ponavljam nada je kurva... Ja se nadam da će Srbija još bar jednom otići na svjetsko prvenstvo u nogometu
 
Poslednja izmena od urednika:
Jednom ,komsijski velikodusno , mi ima da budemo na svakom sledecem EP,SP, u fudbalu i to ne kao neke komsije cilj ucestvovati ,idemo na titulu , mi smo zemlja sampiona .
 
Hrvatska je odigrala sjajan meč i razbila Kamerun samo tako.

Biće teže svakako protiv Meksika,ali ja navijam da ih dobiju i prođu dalje,jer su zaslužili.

Mandžukić je strašan napadač,takav nama fali nažalost već godinama....
 
Poslednja izmena od urednika:
Nadam se da ce Sombrerosi pokazati komsijama kako se igra fudbal i licno im uruciti povratnu kartu ,Mrdja ispao ljiga od coveka i prvi tuzio klub ,Dzajic i Zecevic nude ostavke ,Zvezdan Terzic dolazi u Zvezdu najverovatnije kao gen.sek.

Siguran sam da ce to biti jedna od boljih utakmica na prvenstvu. Ne smemo podceniti hrvatski tim, imaju odlicne igrace a Meksiko smo videli na delu protiv Brazila. U svakom slucaju cu navijati za Hrvate zato sto su tim iz Evrope, a ponajpre zato sto su nam komsije i zato sto smo mnogo godina ziveli u jednoj drzavi. Ovo napustanje Zvezde mi deluje kao ono: "Pacovi prvi napusatju brod koji tone". Jutros na vestima cujem da je Dzajic dao ostavku.

@belgrade red star
@matijas311

Smirite malo strasti, inace necete ovde moci komentarisati utakmicu Hrvatska- Meksiko

- - - - - - - - - -

Pa ova Costa Rika odvalila i drugog svetskoga prvaka...Italiju.:bravo:
 
Posle Spanaca ispadose i Englezi , neocekivano , a Kostarika totalno iznenadjenje u veoma jakoj grupi ,ovi Francuzi se ne sale .

- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;ICd5S8c80kQ]http://youtu.be/ICd5S8c80kQ[/video] Cileanci , dobro se zavrsi .
 
I ajmo titula,Bogdanovic kralj parketa :)

Sve cestitke i komsijama,imali su dobru sezonu,respektiujemo:ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh