SPORT-Opšta tema

Ja nisam ljubitelj italijana,nekako vise volim ostrvljane,a i nisu se nesto pokazali na prvenstvima pa bih voleo da na ovom dodju do kraja:ppozdrav:
 
Ako hoćete da dobijete na kladionici ,igrajte sve kontra.Kako je krenulo izgleda da će mali broj "favorita "da prođe u drugi krug:osmeh:
 
Dobro je da nisam igrao. Hteo sam Kolumbija - Grcka 0-2 gola, a Urugvaj - Kostarika 1&3+ :haha: Ne bih bio ni blizu
 
OoO odavno nije svetsko prvenstvo zanimljivije krenulo :bravo:

Pre glavne poslastice Engleska-Italija,predložih tu društvu da gledamo kako se Urugvaj poigrava sa Kostarikancima...svi smo bili uvereni u makar 3 gola u mreži kostarikanaca.

Kad ono.....uletoše 3 komada,ali na suprotnoj strani.

Mi mislismo biće ovo predstava Forlana,Suareza i Kavanija ispred gola.......kad ono....oni (posebno Suarez) se nisu ni videli na terenu...ja Suareza primetih jedino kad je bio zamenjen:haha:
 
Poslednja izmena:
Човића и Вујошевића, треба за вјек вјекова удаљити из СРПСКЕ кошарке...Брука и срамота шта нам се дешава у овој напаћеној Србији....као и оног Караџића....
 
Pobeda Zvezde :bravo:, ovo su samo posledice onoga sto rade uprave klubova ,dobro da su navijaci u tom trenutku ostali koliko toliko prisebni inace bi svasta bilo , za Italijane .
 
Nije tu vise vazno ko je pobedio, tu vise nema sporta i sportskih pobeda i poraza. Ovo je samo jedna velika bruka i ogledalo stanja kako u sportu tako i u celoj nam drzavi.
 
Svabe-Portugal....za koga navijati kad ne volim ni jedne. Gledacu utakmicu valjda ce biti dobroga fudbala.
 
Nazad
Vrh