SPORT-Opšta tema

Za sada su definitivno sudije najgori akteri ovog prvenstva,za ova tri meca vec 6 kardinalnih gresaka....
 
Bravo zis, nadam se da će ti se rizik isplatiti ::novac::
Mnogi verujem da su stavili na 1 Španiju, ali eto, malo je ko očekivao ovakvu blamažu istih.
 
Svaka cast Holandjanima, navijao sam za njih ali ne bih ja Spance tek tako otpisivao. Podjimo redom: Kod 1:1 Da Silva nije iskoristio 100% sansu za Spaniju, i normalno sledi kazna 2:1 za Holandjane. Do treceg gola Holandjani su dosli posle ociglednoga faula Van Persija nad Kasiljasom i 3:1 i to je slomilo spance, tako da indisponirani Kasiljas pravi kardinalnu gresku i to je 4:1 a 5:1 i daljni tok utakmice je samo redosled dogadjaja.
 
Ljudi to je svetsko prvenstvo i tu nema slabih reprezentacija ,čekajte samo kad izađu australijanci sa onim abordžini plesom ,na jednom tiketu sam igrao dvojku a na drugom 4+:osmeh:
 
Baš me zanima hoće li Kasiljasa odstraniti iz tima...kriv je i za 3-ći i 4-ti gol,mada mislim da je kod 3-eg bilo faula nad njim...on jeste jedan od najboljih golmana na svetu,ali ovo neigranje u Realu zadnje dve sezone i pozne godine čine svoje.

Lepo kaže DUle,na 3:1 Španci su totalno skrhani bili i pitanje je samo bilo koliko će još primiti (kao Hrvati sinoć onaj gol Brazila za 3:1)

Nakon petog gola,Španci su samo čekali da se noćna mora završi.

Zis,ludi tipovi :bravo::osmeh:
 
Zasto bi ga odstranili ,za treci gol nije kriv uopste jer je cist faul ,cetvrti je samo posledica pada koncentracije zbog treceg gola odnosno tadasnje sudijske odluke .
 
Pukla nam braca Grci.
embarassed.gif


Kosarka je u toku i bice interesantno.:bravo: Mislim na dobru kosarku.
 
Nisam stigo ranije da dam komentar,dakle ne bih ni ja odpisao Spance,ipak su oni sila,ali takticki su ih Holandjani nadigrali,iskreno i navijao sam za njih,ipak ima jos puno da se igra tek su ovo prve utakmice....Grci kiksnuli,a nocas bodrimo Engleze...:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh