SPORT-Opšta tema

Колико је стручан показао је у Италији где је добио колико утакмица? Две, три?
Предузимач је више гледао у ложу него на терен.... Намерно спутавао оног Охија.
Није се квалификовао за лигу шампиона а имао је зицере два пута.

Али зато фирма гради по ексклузивним локацијама...

Навијам да постане добар тренер.
Pa ako iz tog ugla gledamo onda je Piksi trenercina .Ja mislim da je Deki napravio dobru hemiju i dobar odabir igraca ali psiholoski se nije odradilo kvalitetno sa igracima a ovo u Italiji realno bila olupina od tima preuzeo je Titanik koji tone .A sta je ovog Bahara preporucilo to sam video od samog starta kao prevaru veka ALI VIDIM OVDE NA FORUMU DA SU MNOGIMA OCI ZASVETLELE MNOGI SU U NJEMU PREPOZNALI DON KIHOTA SPASIOCA A POSLE ONOG SOPINGA U DRUGOJ LIGI FRANCUSKE BILO JE JASNO DA JE VETRENJACA ZARIBALA I DA NI TOVATNA MAST NE POMAZE
Kazi mi VUXSD ima li ikakve sanse da se nesto pokrene sa mrtve tacke mislim na period dok je Aca u sjedalu ti si izuzetno objektivan a imas nekad dobre vizije za buducnost IMA LI SANSE DA SE POKRENE ZAMAJAC NE MOGU DA SE POMIRIM SA CINJENIICOM DA NEPOSTOJIMO NA FUDBALSKOJ MAPI EVROPE ::lose::
 
Negde sam pročitao predgodnoh dana da je Piksi dao potpis saglasnosti Vučiću i da zbog toga nije smenjen i najverovatnije će ostati trrener za Evropsko.
Da je to zamerio Obradoviću pa zato je i kivan na Obradovića
Prozvao je Miću Berića na konto toga jere dobio podršku od Jokića a onda na konto toga uporedio njih dvojicu.
Ispravite me ako gresim


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
..."
Kazi mi VUXSD ima li ikakve sanse da se nesto pokrene sa mrtve tacke mislim na period dok je Aca u sjedalu ti si izuzetno objektivan a imas nekad dobre vizije za buducnost IMA LI SANSE DA SE POKRENE ZAMAJAC NE MOGU DA SE POMIRIM SA CINJENIICOM DA NEPOSTOJIMO NA FUDBALSKOJ MAPI EVROPE ::lose::"
Све је умртвљено мој друже... Служба држи конце и пушта балоне.... багра повремено издувава балон незадовољства народа повременим протестима и понекад понуди зрачак наде па се ми као народ "пецамо".
Све паре се на крају сруче у "патриотски буђелар".
Цео спорт је државни пројекат и мислим да је понегде то и добра ствар.
Рецимо атлетика је страшно напредовала тако што се направила инфраструктура...
Такође и ово сређивање фудбалских стадиона је донекле добра ствар.
Узеће паре али ће остати стасиони.

Оно што није добра ствар и што је генерално проблем есенције СрБског народа је управљање системима у нормалним условима.
Кад је рат или катастрофа ту можемо да некако парирамо проблему.
Али кад треба успоставити систем у нормалним условима ту увек нешто не штима.

Да би нам фудбал био успешан, као и остали спортови мора да се крене од врха савеза, преко судија, тренера, школа и кампова....
Нама су наставници у основним и средним школама били основни покретачи спорта.

Без тога, све се заснива играчима који су створени у туђем дворишту који не осећају овај народ и тренерима који су се калили по спортским забитима.

А за фудбал... Погледај од чега је састављена та реч
Ф удба л
:)
 
Jel gledao neko sinoc utakmicu?
Davidovac drugi covek, Jaramaz pa mozda z anijansu opusteniji nego kod Zeljka, Mitrovic i Avramovic isto igraju, stim sto mi se cini Avramovic ima za nijansu vise slobode nego kod Obradovica.
Ove novajlije me iznenadili koliku zelju imaju, na kraju nasa igra kretnja lopte meni se cini da je mnogo bolja nego kod Zvezde i Partizana.
 
hahahaha nema me tri dana na forumu,sta se sve napisalo majko mila

kao prvo Pesic nije uzeo Dubai
kao drugo Zeljko nece otici iz Partizana,to je rekao na konferenciji za novinare posle 4 utakmice finala Aba lige,2-2 rezultat


evo zvezda danas 2 penala,oba ko kuca

jebacu im mater ako daju i 4 gol jer sam igro od 1do3 gola da daje
 
Drugacije nemoze

oba kluba su sns-ova i ko prevlada taj uibira plodove

ovaj danas penal radniku sto nije sviran je bas tragikomedija

ovi iz zvezde se odma bune jer jebiga i dalje je partizan prvi na tabeli


malopre bas pogledao pantica
ako kojim slucajem partizan uzme titulu(fudbal) taj covek ako smeo izaci na ulicu,svaka mu cast
 
Nazad
Vrh