SPORT-Opšta tema

Da li bi onda i mi trebalo da se ugledamo na vas pa da prozivamo i nazivamo kurvetinama i svakojakim drugim pogrdnim imenima zene od Zeljka, I pojedinih americkih igraca jer ameri bi to tesko progutali.
 
Svako vreme nosi svoje breme, ali je cinjenica da kroz vreme Zvezda ne gubi svoje navijace da ih ima vise nego sto ih ima Partizan i to se jos dugo, dugo nece promeniti.
Koje navijace zar ne vidis da su tribine sablasno prazne .Bizarno i depresivno sve izgleda a Dinamo Zagreb koji je najslabiji u poslednjih 10 godina je veceras izbacio iz Evrope Betis iz Sevilje ladno i bezobrazno a ti i dalje stipkaj prsticima lozi novogodisnje prskalice bacaj konfetice i raduj se trijumfu u Lucanima ili u Novom Pazaru posle sumnjivo dosudjanog penala .🚾
Sto se tice brojnosti istina je da Zvezda u Srbiji ima vise navijaca nego svi ostali zajedno ali sve to dzaba kada u Evropi sluze za gol razliku i punjenje od najgorih indijanaca /nemoj da me teras da te podsecam ko vas je sve pocistio samo nije onaj sto je zurio na bus/ .Sto se tice Dekija Stankovica lepo sam ja pricao da je to najbolji Zvezdin trener zadnjih 10 godina imao je hemiju imao je tim imao je sve mnogo ste se ogresili o Dekiju pa ste poitali Baharu u narucje . Lepo sam ukazivao sta ce da se desi i nazalost bio sam u pravu .Deki je otisao sa Titanika koji tone dostojanstveno i mislim da ce ovaj divan covek uspeti u trenerskom poslu to jest da ce naci sredinu koja ce umeti da ceni srcanost i profesionalizam ::svaka cast::
 
Pa navijaj za Dinamo Zagreb ko ti brani??
Gledam veceras Dinamo Z, Ludogorec , Spartu Prag Slovan Bratislava ,Karabag neki Norvezani skijasi razni amateri i poluamateri ALI NASEG SAMPIONA NEMA :sta: ZASTO ⁉️ Koji je razlog posrnuca i bauljanja .Znali se krivac i dali ce iko snositi odgovornost (n)
Bila je Omonija rekoh AJDE SLUCAJNO pa naidje Serif NIJE MI BILO SVEJEDNO pa Makabi rekoh DESAVA SE desio se a ovo sa Nefcijem i Ludogorecom sam vec zaboravio ali namece se pitanje DOKLE BRE I STA RADITE BRE i umesto neko od rukovodecih ljudi da objasni gde je lova za soping snova ovo se po medijima upire prstom u komsijsko dvoriste i prebacuje akcenat na neke sporedne stvari i samim tim zataskava kriminal svetskih razmera .
Samo bojkot ito do samog kraja jer to je jedino resenje da nesto mrdne sa mrdne sa mrtve tacke a dok se to ne dogodi navijacemo za Dinamo Z
 
Ovo vam već drugi igrač beži a taman vas krenulo.Pune su vam tribine a lova samo kaplje.Što ne uzajme od KK oni bolje stoje.A Mirotiću je bila bolja::novac::destinacija u Italiji-on je patriota.
 
Mozda mu je neko pripretio kao Miroticu :unsure:
Nije mu pripretio niko vec nemaju para pa neizmiruju plate igracima. Posle igrac raskine ugovor, a mi gubimo $.
Tako je otiso Asano eno ukanalio Minhena, onaj crnac krilo sad i ovaj. To su 10 milki, ali dzaba kad imamo sns upravu.

@ Coci064

Zar nece Zeljko ?
 
Vidim da ce igrati u Beogradu, tu ce biti domacini. Ako veciti nisu ustanju da iskoriste ovo i da zahtevaju A licencu onda stvarno imamo tutubane u upravama klubova.

@ coci

Zar se nije skoro Pesic zalagao da se vrate nasi timovi u nasu ligu, bio protiv aba sada ga eto da vodi Dubai u toj istoj ligi?

Vidoh na jednom komentaru da su mozda neki nasi tajkuni umesani u taj klub , da ima prljavog novca tu ...
 
Poslednja izmena:
Koliko sam slusao Covica, Dubai bi prvu godinu igrao u evrokupu i ABA ligi gde ne bi mogao da bude prvak.
 
"....Što se tice Dekija Stankovica lepo sam ja pricao da je to najbolji Zvezdin trener zadnjih 10 godina imao je hemiju imao je tim imao je sve mnogo ste se ogresili o Dekiju pa ste poitali Baharu u narucje . Lepo sam ukazivao sta ce da se desi i nazalost bio sam u pravu .Deki je otisao sa Titanika koji tone dostojanstveno i mislim da ce ovaj divan covek uspeti u trenerskom poslu to jest da ce naci sredinu koja ce umeti da ceni srcanost i profesionalizam ::svaka cast::"

Колико је стручан показао је у Италији где је добио колико утакмица? Две, три?
Предузимач је више гледао у ложу него на терен.... Намерно спутавао оног Охија.
Није се квалификовао за лигу шампиона а имао је зицере два пута.

Али зато фирма гради по ексклузивним локацијама...

Навијам да постане добар тренер.
 
Nazad
Vrh