SPORT-Opšta tema

Zvezda i tako nema šanse nikakve jer treba sve do kraja da dobije.Dok Partizan sme 2 da izgubi-po nekim proračunima.Tako da sve će se okrećati kao i prošle godine oko KLS i ABA lige.Rumenoglu ostaje jer se zna da Partizan dobija ABA a Zvezda dobija KLS.Da obrazložim.Ako bi Zvezda dobila ABA,ne znam šta bi Rumennoglu naveo kao opravdanje jer u EL neće uraditi ništa značajno i pored istorijskog uspeha protiv Efesa.
 
Zvezda i tako nema šanse nikakve jer treba sve do kraja da dobije.Dok Partizan sme 2 da izgubi-po nekim proračunima.Tako da sve će se okrećati kao i prošle godine oko KLS i ABA lige.Rumenoglu ostaje jer se zna da Partizan dobija ABA a Zvezda dobija KLS.Da obrazložim.Ako bi Zvezda dobila ABA,ne znam šta bi Rumennoglu naveo kao opravdanje jer u EL neće uraditi ništa značajno i pored istorijskog uspeha protiv Efesa.
Ovakvo pisanje meni lici na alibi zvezdasa,
ja gledam na sledeci nacin a i o tome su pricali u emisiji koju sam postavio, Zvezda sada ne mora da ide na pobede u EL, u ABA ligi je obezbedjeno 1. mesto, KLS to nije ni za pricu, Pesic je izjavio da je predlozio DUbaiju da igra KLS oni mudogovorili si lud to amaterska liga.
Znaci Zvezda sada moze da ide lagano do doigravanja ABA lige odmara igrace i tempira formu, svakako je u boljoj situaciji jer ne mora
 
Ovakvo pisanje meni lici na alibi zvezdasa,
ja gledam na sledeci nacin a i o tome su pricali u emisiji koju sam postavio, Zvezda sada ne mora da ide na pobede u EL, u ABA ligi je obezbedjeno 1. mesto, KLS to nije ni za pricu, Pesic je izjavio da je predlozio DUbaiju da igra KLS oni mudogovorili si lud to amaterska liga.
Znaci Zvezda sada moze da ide lagano do doigravanja ABA lige odmara igrace i tempira formu, svakako je u boljoj situaciji jer ne mora
pa sta ce dubai u kls da igra? za titulu prvaka srbije?

i da Tavares,Mike James,Jernan Gomez,Slukas i ostali igraju protiv Hercegovca,Cacka,Vojvodine itd...?

i sta rezultat na kraju 122-39 na sta bi to licilo

evo neki izraelske novine objavile zvanicne budzete za ovu godinu
partizan 12ti sa 20mil---deli mesto sa efesom tu 11-12 poziciju
zvezda 16ta sa 15,8mil
 
Pešić gura priču da nam treba profesionalna liga

Pa čekaj ko je Dubaji pa da odma igra najjaca takmičenja?
Neka igra eto KLS jer bi svi imali koristi ali to je pod uslovom da igraju Partizan i Zvezda KLS ako sam dobro shvatio Pešića.
Te Arapske zemlje su zeznute zbog velike razlike u kulturi.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
pa sto bi uopste morao biti dubai? ne kontam

sta su Sity i Psg ako nisu cisti arapi????

najveca gluopst sto se ta dva kluba i dalje vode kao engleski ili francuski klub-jebes onu istoriju pre 50 godina,kad se za sity navijalo u predgradju

mogu da kupe franncuski Natere u kosarci naprimer i eto im prvo evro kup pa evro liga


medjutim arapi zele da zajase evropu i tu smo najebali
 
Mislim na Arape da sediste kluba u Arapskoj zemlji, putovanja, kultura na to mislim.
Emisije koje sam gledao i ti nasi kosarkasi koji su isli u tim zemljama pricali su da im nije bilo lako zbog kulture.
 
pa to da tu se i slazemo
oni zele da plate i put,msestaj itd sve ali i da njihov pravi klub postane clan evrope a to je ce biti onda tek zajebancija

kao kad bi sad AL Hilal ili AL Nasr igra ligu sampiona
poredim sa fudbalom

hoce da nas zajasu a to nevalja
 
Slažemo se, uopšte mi se ne sviđa jer je mnogo velika razlika u mentalitetu u kulturi.
Ovi igrači što sam ih slušao neki su bukvalno pobegli a priznalo su da im klub ništa nije ostao dužan nisi smeli da traže pare.



Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Zvezda i tako nema šanse nikakve jer treba sve do kraja da dobije.Dok Partizan sme 2 da izgubi-po nekim proračunima.Tako da sve će se okrećati kao i prošle godine oko KLS i ABA lige.Rumenoglu ostaje jer se zna da Partizan dobija ABA a Zvezda dobija KLS.Da obrazložim.Ako bi Zvezda dobila ABA,ne znam šta bi Rumennoglu naveo kao opravdanje jer u EL neće uraditi ništa značajno i pored istorijskog uspeha protiv Efesa.
Sizoje sa covketo i botovima na mrezama pokusavaju na sve moguce nacine da diskredituju Obradovica.Da te podsetim da smo prvaci aba lige i prosle godine u top8.

Sta ste vi uradili sa astronoskim budzetom i Campacom?
 
A 2022 šta ste uradili.Veliki je uspeh biti u top 8 a ništa ne uraditi :unsure: Mi smo i prošle godine osvojili kup ako nisi zaboravio.Da,ja sam zaboravio da vama kup ne znači ništa kao i KLS.Koliko je trofeja Mutoglu osvojio od kad je došao u Partizan.Ne bi ti bilo sramota da napišeš:unsure:
 
ne bih da ti rusim sneska ali vec prosle sezone ste imali 2 miliona veci budzet od nas(da ne dodajemo ne placanje poreza jer to ide lagano na 5mili)

lepo sam vam i ovde tada pisao da je kampazo doveden samo da se prikrije jaz izmedju 2 budzeta pa ste se grohotom smejali
a on je trebao doci u decembru



ove sezone

partizan 20mil+ostoja kaze placa se porez od 9mil ukupno do sad nekog marta,zelimir kaze panter se placa van budzeta,zelimir i neki igraci prijavljeni u neki drugi klub na minimalac da bi se izbegao porez(lova na ruke)

czv 15,8+dug na porez ajde da kazemo 2mil

kup uzela zvezda
prvo mesto Aba lige zvezda,partizan za sada treci
ne bitna evroliga za sve klubove koji nemaju A licencu da ne govorimo

a najaca mi ta fora prosle godine top 8 i ZAMALO pobeda protiv reala :)

to ko da Cibona kaze uzeli Aba ligu ZAMALO al jbg desio se Kecman
 
A 2022 šta ste uradili.Veliki je uspeh biti u top 8 a ništa ne uraditi :unsure: Mi smo i prošle godine osvojili kup ako nisi zaboravio.Da,ja sam zaboravio da vama kup ne znači ništa kao i KLS.Koliko je trofeja Mutoglu osvojio od kad je došao u Partizan.Ne bi ti bilo sramota da napišeš:unsure:
Kls nismo ni igrali, kup smo izgubili 3x pod Obradovicem. Aba 1-1.
ne bih da ti rusim sneska ali vec prosle sezone ste imali 2 miliona veci budzet od nas(da ne dodajemo ne placanje poreza jer to ide lagano na 5mili)

lepo sam vam i ovde tada pisao da je kampazo doveden samo da se prikrije jaz izmedju 2 budzeta pa ste se grohotom smejali
a on je trebao doci u decembru



ove sezone

partizan 20mil+ostoja kaze placa se porez od 9mil ukupno do sad nekog marta,zelimir kaze panter se placa van budzeta,zelimir i neki igraci prijavljeni u neki drugi klub na minimalac da bi se izbegao porez(lova na ruke)

czv 15,8+dug na porez ajde da kazemo 2mil

kup uzela zvezda
prvo mesto Aba lige zvezda,partizan za sada treci
ne bitna evroliga za sve klubove koji nemaju A licencu da ne govorimo

a najaca mi ta fora prosle godine top 8 i ZAMALO pobeda protiv reala :)

to ko da Cibona kaze uzeli Aba ligu ZAMALO al jbg desio se Kecman
Dobili ste 11m od drzave i to vam je malo?
Ko zna koliko ste jos izmuvali sumnjivim radnjama. Da te podsetim da je veliki deo prihoda kod nas od karata, vi ste igrali u pioniru koji niste u stanju da napunite. Ni arenu, da vam ne dele karte telekom i ostale drzavne kompanije ni nju nikada nebiste napunili.
 
Kls nismo ni igrali, kup smo izgubili 3x pod Obradovicem. Aba 1-1.

Dobili ste 11m od drzave i to vam je malo?
Ko zna koliko ste jos izmuvali sumnjivim radnjama. Da te podsetim da je veliki deo prihoda kod nas od karata, vi ste igrali u pioniru koji niste u stanju da napunite. Ni arenu, da vam ne dele karte telekom i ostale drzavne kompanije ni nju nikada nebiste napunili.
jel si ti realan da neko stvarno placa toliko para naprimer za prvi red do terena i to sezonsku?

i da to nisu oprane pare mafije


blago vlasnicima partizana i pre dule,danilovic i ekipa,sad vam ostoja pravi pricu a vi ko tele u sarena vrata nista ne kontate
 
Ma oni se finansiraju od karata, kakva bajka sa drugog sprata. A nama drzava puni budzet, kakve manipulacije strasno. Ispiranje mozga od doktora sns ostoje max level 10.
 
Нисам одгледао до краја а остало је мање од минута. Сигурно смо изгубили.
Бајерн се нудио много пута али није било среће и знања.
Штета.
 
Ma oni se finansiraju od karata, kakva bajka sa drugog sprata. A nama drzava puni budzet, kakve manipulacije strasno. Ispiranje mozga od doktora sns ostoje max level 10.
То кад сам видео одмах ми било сумњиво и учинило ми се да нешто није у реду.
Као да је Обрадовић знао шта ће да каже и после купа и после Ефеса.
Намазан је он...
 
I ovaj vaš zalizani je namazan.Ne možete da dobijete pišljive Švabe.Nudili se nekoliko puta,Yago,Smart I Nedović nemam reči da bih komentarisao.
 
Nazad
Vrh