SPORT-Opšta tema

Ma glupost ne vidjena
Zeljko je prikrio svoj neuspeh bacanjem spina u etar na novoj sramnoj konferenciji i sad svi i zaboravili da je partizan izgubio jos jedan kup i treci derbi u nizu i da ima katastrofalne rezultate ove godine kada nikad vise para nije imao u klubu
Ove price koliko je drzava dala,ostoja je pod soptvene prihode kluba koji su najveci,stavio doprinos upravnog odbora koji navodno daje privatne pare,onda pogledas koje su to firme i clanovi i znas odmah da su to pare koje je drzava dala al stavljeno da je privatno
 
I još je sve Partizanovce ubedio da je on nezamenljiv.
Janis uvede Gilespija a Murat ne zna gde je levo.Ja bi se pokrio ušima i ćutao.Ne znam jel gledao suđenje Real-Barselona ili Bajern-Ulm.Ovi naši što ih je nazvao nedoraslim su premija za ove.
 
Nisam gledao konferenciju, mali deo i kad je pomenuo sudije, e sad pitanje sta je tu mislio, sinoc su Luka i Kuzma pominjali da su nase najbolje sudije odbile da sude KUP ide prica zbog pritiska, svaka cast ovim sto su sudili na kupu jer nisu podlegi pritisku, nisu oduzili utakmicu, da li su doneli neke lose odluke najverovatnije jesu jer su ljudi, i ako je bilo gresaka Partizan nije izgubio zbog toga.
Mislim da je Zelkju malo preko one stvari jer se navlaci malo vise na jednu stranu
 
Na koju stranu.Na Zvezdinu.Da li si primetio navlačenje u zadnjih 5 minuta protiv Vojvodine da ne bi došlo do katastrofe.Njemu je samo da opravda svoje neuspehe.
Baš te velike sudije znaju da navlače.Ovi su baš bili na visini zadatka.Nije bilo ni velikih tenzija.Publika je merilo.Pobedio je smireniji tim i strpljiviji.Ne znam što se dotični krije iza sudija.
 
Ganci šta ste se uplašili ako neko spomene sudije?Ispada da ne može niko ni da iznese svoje mišljenje.Pitanje je šta je tu Ćoki radio kad su neke sudije odbile da sude.
 
Na navlačenje mislim van terena, pisanje medija, pritisak u ABA ligi, u EL mogu normalno da se igraju derbiji a u ABA ligi je na krv i nož

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
ma i onaj faul rokasa nad pj kada se pogleda snimak koraci PJ pa tek onda faul rokasa koji nije sviran al sad objasnjavati,ne vredi
stajna noga mu van reketa pa kad okrene rokasa stajna noga mu u reketu


postali ste gori od vucica u pm

vucic kaze ako on ode pada i srbija
zeljko kaze ako on ode pada i partizan
vucic kaze djilas za sve kriv,drzi sve u drzavi
ostoja i grobari kazu covic za sve kriv

a bog te i zivot vise
toliko gluposti da se pise ne shvatljivo

da je zeljko osvojio kup cutao bi ko popisan i o budzetu i svemu ostalome,kezio bi se na sve strane a grobari bi mu klicali najveci najveci a ono prc
lik nije u stanju da dobije zvezdu u tri uzastopna meca
 
opet je napravio oreol oko sebe nije on kriv za nista drugi su

eno milan izgubio kup u italiji sa sve miroticem,nejpirom,melijem,sildsom i klub u rasulu

ovde sve super idemo dalje igramo za top 10 jer ako to uspes sa preko 20milona budzetom osvojio si mont everest


nek im bodiroga sredi tu A licencu pa da igraju samo evroligu
nemoraju ni Abu ni kup ni nasu ligu
samo nek cepaju evroligu
 

Na pitanje zašto država daje pare Zvezdi i Partizanu Živanović odgovara: „Kupuje se rejting, kupuje se socijalni mir… ‘Hleba i igara’, što su Rimljani rekli, nema neke filozofije. Suština je da sportski uspesi zamaskiraju ono što nam ne ide u politici. Dok gubimo stavku po stavku na Kosovu, ljudi mogu da se raduju, gledaju Zvezdu u fudbalu Ligi šampiona u fudbalu, a u košarci Partizan i Zvezdu u Evroligi. To je jednostavno zabava za narod. Da li je dobro da se daje u toj meri, nije! Treba podržati sport u drugom obliku“!

Sustina svega
 
Тачно се на овом снимку види.... странци не осећају довољно ову нашу муку и победу.... једино мали Јаго има Бразилске крви...

Клинци са страхопоштовањем гледају малог Топића а он ''трепће'' ка Лазићу.... Види се да је Лазић ''мотор'' ове екипе... око њега се све окреће... клинци добили задатак да носе трофеје...

 
Lazic covek kluba i zadatka, nesto kao Pera Bozic, slusao sam u podkastima da je bio u mladjim kategorijama opasan suter, i tada je igrao odbranu mleo ali i pogadjao trojke.
Partizan je imao Lesora da pokrene to nesto, Zvezda ima Lazica i Teodosica
Secam se izjave pokojnog Dude Teodosicu se muda vuku po podu zato se sporije krece
 
Mislim da ga preterujete sa ovim ciframa i računanjima.Govorim za obe strane a nemate pojma koliko je para na crno dobijeno i potrošeno.Baš će sve pokazati da svi vide.Kolega Mornar bi rekao da ulazite u neriljano.Nijedan klub nije zaslužio te pare ,naročito partizan sa osvojenim 1 trofejom u 3 godine.
Samo bih ja pitao Murata,koliko on učestvuje u tom rashodu,da vidim da li bi odgovorio ali sam siguran da je najmanje 5 puta bolje plaćen od Janisa a ovaj ga delje 3-i put za redom sa domom penzionera.
I ne znam odakle novac za Kaminskog,Kabokla,PDŽ,Pantera,Murata....To mora da su neke helikopter pare.
Ako je Zvezda državni projekat u košarci vi onda nećete ništa osvojiti.
Kako sad pa toliko ste prdeli pare, drzavni projekat. Panter ovoliko onaj onoliko. Sada budzeti nisu vise vazni, kada se otkrilo da se sipa u komsinicu sakom i kapom. Od drzave, donacije, preko fmp1.
 
Pa i jeste državni projekat i tačka.Ako ne dobijete ABA ligu onda niste.Ali tolike priče oko nečega što niko ne zna je stvarno glupo.Ne bih nikoga da uvredim.Kao da ste svi završili ekonomske fakultete i kao da nikad niste čuli za mito i korupciju.Kao da nema novca na ruke da bi se izbegli svi porezi....A ovo što se javno iznosi,okačite mačku o rep.
 
I još je sve Partizanovce ubedio da je on nezamenljiv.
Janis uvede Gilespija a Murat ne zna gde je levo.Ja bi se pokrio ušima i ćutao.Ne znam jel gledao suđenje Real-Barselona ili Bajern-Ulm.Ovi naši što ih je nazvao nedoraslim su premija za ove.
Kazi mi Zoki 230 JEL BI TI VOLEO DA SE PROMENI TRENER PARTIZANA I DA DODJE NEKI DRUGI ⁉️ :haha:
 
Nazad
Vrh