SPORT-Opšta tema

Ko osvoji ABA ligu sigurno igra evroligu. Zvezda ne moze dozvoliti sebi taj luksuz pa da se odrekne ABA lige, tako da ce to biti velika borba.
 
ZA OVO ZADNJE SI POTPUNO U PRAVU IZUZETNO BOLNO TOLIKO STRANACA ALI ODE SVE PREKO PREKO MENADZERA RAZNORAZNIH TO JE REALNOST VALJDA CE SE NESTO PROMENITI NABOLJE KADA KLUBOVI FINANSIJSKI OJACAJU . Sta predvidjas za samu zavrsnicu jel imas neku viziju

Чињеница је да је Обрадовић бацио коску да се Партизановци и Звездаши препиру... а да је он чим је дошао кући почео да размишља о наредном периоду.
И чињеница је да је одличан тренер, можда најбољи тренутно у Европи.
И да ће све урадити да преокрене ситуацију у своју корист. Сећате се у Турској кад је на тајмауту говорио фак ју Датоме.... шејм он ју Датоме.... било је тежих ситуација од ове...

Ја нисам острашћен до коске и стварно бих желео да Партизан прође у десет и да постиге што бољи резултат.

Такође, слабо прогнозирам, нисам коцкар, само покушавам са доступним чињеницама...

Треба размишљати и екипи Звезде за следећу годину... Са малим Топићем који је, видело се, преокренуо Звезду, са оваквим Теодосићем, са бољим Недовићем и са још пар промена... Овај тренер Грк може да уради доста... само нама Звездашима понестаје времена и стрпљења.
 
Ko osvoji ABA ligu sigurno igra evroligu. Zvezda ne moze dozvoliti sebi taj luksuz pa da se odrekne ABA lige, tako da ce to biti velika borba.
Znaš li kakve bi posledice bile po Partizan ako ne osvoji ABA.Ima da bude logistike u svim pravcima.Vreme će pokazati pa ćemo videti ko je bliži istini.
 
Od kako je Zeljko u Partizana,evo treca godina

Real Madrid promenio 2 trenera
Barselona 2 trenera
Fenerbahce 3 trenera
Anadolu Efes 3 trenera
Baskonija 3 trenera
Valensija 2 trenera
Panatinaikos 3 trenera
Virtus Bolonja 2 trenera
Makabi 2 trenera
Zalgiris 3 trenera
Bajern 2 trenera
Zvezda 3 trenera
Asvel 4 trenera

Чињеница је да је Обрадовић бацио коску да се Партизановци и Звездаши препиру... а да је он чим је дошао кући почео да размишља о наредном периоду.
И чињеница је да је одличан тренер, можда најбољи тренутно у Европи.
И да ће све урадити да преокрене ситуацију у своју корист. Сећате се у Турској кад је на тајмауту говорио фак ју Датоме.... шејм он ју Датоме.... било је тежих ситуација од ове...

Ја нисам острашћен до коске и стварно бих желео да Партизан прође у десет и да постиге што бољи резултат.

Такође, слабо прогнозирам, нисам коцкар, само покушавам са доступним чињеницама...

Треба размишљати и екипи Звезде за следећу годину... Са малим Топићем који је, видело се, преокренуо Звезду, са оваквим Теодосићем, са бољим Недовићем и са још пар промена... Овај тренер Грк може да уради доста... само нама Звездашима понестаје времена и стрпљења.
pa to je bilo kad ga isto kao i sada u partizanu izgleda vise nisu hteli slusati igraci
njemu se to nesto cesto desava u svojoj karijeri,samo partizanovci to nikako da ukapiraju
desilo se i u reprezentaciji,panati,feneru evo sad izgleda i u partizanu
covek 8 godina mogao da bira kojeg ce igraca dovesti u fenerbahce-osvojio 1 evroligu

opet kazem ne valja im to sto su poistovetili zeljka sa partizanom
 
Šta ste se toliko upeli da se smeni trener Partizana?Sva je sreća pa se vi tu ništa ne pitate.Videćemo na kraju sezone kako će biti.Sada nije vreme da se menja trener.Bar ja mislim da partizanovci tako razmišljaju.
 
Šta ste se toliko upeli da se smeni trener Partizana?Sva je sreća pa se vi tu ništa ne pitate.Videćemo na kraju sezone kako će biti.Sada nije vreme da se menja trener.Bar ja mislim da partizanovci tako razmišljaju.
za zvezdu bi najbolje bilo da zeljko ostane jer samim tim to znaci da ce i zvezd imati pare za dovodjenje igraca,nejpir nas je bas usrao ali jbg greske se desavaju

najvise bi voleo da zeljko ostane,osvoji abu,ne igra kls,zvezda ode u evro kup koji zatim osvoji,zvezda osvoji kup koraca,zeljko sledece u EL opet bude na 8-9-10 mestu u evro ligi a vi govorite kako ste zadovoljni i kako vas zvalonja sputava i ne da vam pare

eto moje zelje ;)
 
Od kako je Zeljko u Partizana,evo treca godina

Real Madrid promenio 2 trenera
Barselona 2 trenera
Fenerbahce 3 trenera
Anadolu Efes 3 trenera
Baskonija 3 trenera
Valensija 2 trenera
Panatinaikos 3 trenera
Virtus Bolonja 2 trenera
Makabi 2 trenera
Zalgiris 3 trenera
Bajern 2 trenera
Zvezda 3 trenera
Asvel 4 trenera


pa to je bilo kad ga isto kao i sada u partizanu izgleda vise nisu hteli slusati igraci
njemu se to nesto cesto desava u svojoj karijeri,samo partizanovci to nikako da ukapiraju
desilo se i u reprezentaciji,panati,feneru evo sad izgleda i u partizanu
covek 8 godina mogao da bira kojeg ce igraca dovesti u fenerbahce-osvojio 1 evroligu

opet kazem ne valja im to sto su poistovetili zeljka sa partizanom
Lulence nemamo mi nista protiv vi menjajte trenere sa svim evropskim timovima.

Lepo je Dule reko da nema mnogo kvalitetnih trenera u kosarci. Niste toliko kmecali dok vas Dulo mag zlostavljao na vase trenere.
Pa vodio vas Pesic, u skorije vreme Obradovic, Ivanovic ... Sta sada treba da kazemo da oni nemaju pojma ? Tanka vam nesto logika.
 
Da nije Zeljka i preporoda Partizana Zvezda bi kur dobila pare kao zadnje dve sezone i isla sa ambicijama da osvoji F4.
Da nema Zeljka niko ne bi pricao o Partizanu i Zvezdi ne samo u okviru EL nego globalno jer nasa dva tima i atmosfera se prepricava.
Neko pomenu Zeljka 8 godina u Feneru i samo jednu EL a koliko EL imaju Turske ekipe i gde je bio Fener pre Zeljka?
 
dok je pesic vodio zvezdu tamo neke 2008 prvi put,te sezone u ekipi napravio Bjelicu,Keselja,Nedovica,Stimca sve kasnije reprezentativci koje je vodio duda ivkovic i kasnije sale djordjevic u reprezentaciji
stranci tada bio onaj Lorens roberts koga je dule mag sledece odmah uzeo u partizan i jos jedan nesecam se

drugi put kad je kari bio trener u timu bio isti ovaj Branko Lazic kapiten,jos uvek Nedovic u ekipi,Filip Covic,Vuk Radivojevic,Mile ilic(sadasnji podkast Jao MIle),mali Cvetkovic(mislim presao u partizan sledece ili nesto kasnije),pa onaj centar Petar Popovic,Sava Lesic,cuveni stranac Adam Morison pazi stranca u pm



pa tebi logika nije jaca strana,zato su bili i smenjeni jer nisu uspeli da poraze velikog dula maga

sad vama zeljko dobar a gubi i od Radonjica,Ivanovica,Sferopulas pa cak i od njihovih pomocnika,gde je tu logika
 
Da nije Zeljka i preporoda Partizana Zvezda bi kur dobila pare kao zadnje dve sezone i isla sa ambicijama da osvoji F4.
Da nema Zeljka niko ne bi pricao o Partizanu i Zvezdi ne samo u okviru EL nego globalno jer nasa dva tima i atmosfera se prepricava.
Neko pomenu Zeljka 8 godina u Feneru i samo jednu EL a koliko EL imaju Turske ekipe i gde je bio Fener pre Zeljka?
nikad Fener ni nije imao para,kada je dosao sponzor u fener dosao je i zeljko a ne obrnuto

sponzor u partizanu je bio pre zeljka(krenuo sa trinkijerijem al korona sjebala sve)
 
nikad Fener ni nije imao para,kada je dosao sponzor u fener dosao je i zeljko a ne obrnuto

sponzor u partizanu je bio pre zeljka(krenuo sa trinkijerijem al korona sjebala sve)
Trener mora da se istrpi i nema rezlutata preko noci.I Dule je u drugom mandatu bio los na startu. Mi smo zadovoljni sa proslogodisnjom Aba ligom i top8.
I da nije uzeo nama to nesmeta.Zaduzio nas je 92, i najbolji je trener ma koliko vi to poricali.
Pridruzite se botovima na komentarima. Posto vama odgovara stvarno gde je problem?
 
problem je licemerje zelimira

posle osvojenog trofeja Crvene Zvezde upravo protiv Partizana,treceg uzastopnog poraza u derbiju u tri razlicita takmicenja,sa tri meca gde su sudije bile potpuno razlicite,posle ne uspeha u Aba ligi gde su na trecem mestu i gde mora dobiti buducnost u moraci da bi imao prednost domaceg terena u dvomecu tokom polufinala,van top 10mesta u evroligi,kada nikad vise love nije uslo u Partizan u istoriji kao ove sezone,on spominje budzet i sudije

e tu je problem

kad je osvojio prosle aba ligu,koju je morao osvojiti da mu 3 godine uzastopno ne placaju licencu za evro takmicenje(evro kup i 2 evrolige)
zahvaljivao se drzavi i vucicu
imas i tu konferenciju na yutubu posle 5tog meca finala
 
Možda i bacim pogled na bilanse stanja ako me ne mrzi.
Zanimljivo je da po pisanju 2020.nakon sto ke država pomogla klubovima FMP prebacio deo sredstava Zvezdi

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Mislim da ga preterujete sa ovim ciframa i računanjima.Govorim za obe strane a nemate pojma koliko je para na crno dobijeno i potrošeno.Baš će sve pokazati da svi vide.Kolega Mornar bi rekao da ulazite u neriljano.Nijedan klub nije zaslužio te pare ,naročito partizan sa osvojenim 1 trofejom u 3 godine.
Samo bih ja pitao Murata,koliko on učestvuje u tom rashodu,da vidim da li bi odgovorio ali sam siguran da je najmanje 5 puta bolje plaćen od Janisa a ovaj ga delje 3-i put za redom sa domom penzionera.
I ne znam odakle novac za Kaminskog,Kabokla,PDŽ,Pantera,Murata....To mora da su neke helikopter pare.
Ako je Zvezda državni projekat u košarci vi onda nećete ništa osvojiti.
 
Mislim da ga preterujete sa ovim ciframa i računanjima.Govorim za obe strane a nemate pojma koliko je para na crno dobijeno i potrošeno.Baš će sve pokazati da svi vide.Kolega Mornar bi rekao da ulazite u neriljano.Nijedan klub nije zaslužio te pare ,naročito partizan sa osvojenim 1 trofejom u 3 godine.
Samo bih ja pitao Murata,koliko on učestvuje u tom rashodu,da vidim da li bi odgovorio ali sam siguran da je najmanje 5 puta bolje plaćen od Janisa a ovaj ga delje 3-i put za redom sa domom penzionera.
I ne znam odakle novac za Kaminskog,Kabokla,PDŽ,Pantera,Murata....To mora da su neke helikopter pare.
Ako je Zvezda državni projekat u košarci vi onda nećete ništa osvojiti.
Sve se slažem ipak je to naš novac, dok nam se porodilišta raspadaju ovde mrsimo muda o parama za sport.
Ali, sam Vučko je započeo monolog i napad na Željka, vidim Mića Berić mu odgovorio onako fino
Mnogo je spinova oko Partizana, te dovodi se Musa, te Mačvanunse duguje, Savić duguje nekom bračnom paru od pre 10 godina, pare koje su skupljali navijači prošle godine nisu uplaćene i tako dalje.
Dule je oteran kao neprijatelj broj jedan i da će se bolje živeti kad Zvezda krene da dobija, sada teraju Željka, e malo su se zajebali ...

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Naravno da je to naš novac ali šta mi tu možemo.Samo da se frljamo ciframa a prava istina nam nikad neće biti poznata o kojoj sumi se radi.Kao da se ne vidi gde se kod nas ulaže-tamo gde može najviše da se krade.Koliko je pisano koga sve zvezda dovodi pa ništa.
Murat je javno prvi počeo ali je samo prvo trebao pričati o svojoj plati pa onda da oplete po državi i Zvezdi.
 
Nazad
Vrh