SPORT-Opšta tema

sve ovo je fenomenalno zakuvao zelimir sa svojim novim neuspehom i skrenuo temu sa sebe i toga da je izgubio i trece finale od zvezde u kupu

alal mu vera kako vas je uvukao u svoj spin,niko ni ne prica da ima 1 trofej za 3 godine,bitno je da on mogao ponavljam mogao proci u F4 ali nije se dalo,ko vic onaj da baba ima **greška ne bi bila baba
2 godine ne igra nasu ligu,ove cemo videti sta ce biti
3 godine ne osvaja zuckovu levicu,gubi od zvezde sva 3 puta
evro kup ne osvaja iako je bio prvi favorit po kladionicama i rosteru u kojem ima 4 pa i 5 igrac iz evrolige,2 sa fajnal fora predhodne sezone

da ponovim sto sam vec rekao samo vi njega zadrzite

mi kada je zvalonja zajasio nismo ni postojali jer nas je predhodni rezim ugasio dok je kk partizan harao aba ligom i srpskom ligom gde se tukao sa hemofarmom na parketu
 
I Novaka su otpisali mnogo puta .Sve je to novinarska masinerija koja prodaje i pravi tiraze i pompezne naslove ali rano je za bilo kakvo zakljucivanje .I prosle sezone je bilo slicno pa je klub uzleteo kada je bilo najpotrebnije a ZELJKO JE MAJSTOR ZA TEMPIRANJE FORME ti to znas vrlo dobro ali Zoran 230 ne zna a ono sto nije dobro kod jednog dobrog dela populacije to je osporavanje velikih strucnjaka i velikih ljudi nipodastavanje njihovog zivotnog dela i znanja svi bi da skidaju skalp kao lesinari u pustinji kada napadaju ranjenog lava .Zato smo i u problemu kao drustvo .
Ogroman pritisak ce biti u finalu ABA LIGE na sudije i celokupni mediji to sam vec najavio ali sada se pokazuje karakter ekipe i hemija i inat a svima koji i najmanje sumnjaju u Partizan bi zabranio vise da gledaju Partizana .NADA POSLEDNJA UMIRE
Kolega.Vi pričate o tempiranju forme već 2 meseca.Pazite samo da detonatorom ne udarite u tvrdo.
 
sve ovo je fenomenalno zakuvao zelimir sa svojim novim neuspehom i skrenuo temu sa sebe i toga da je izgubio i trece finale od zvezde u kupu

alal mu vera kako vas je uvukao u svoj spin,niko ni ne prica da ima 1 trofej za 3 godine,bitno je da on mogao ponavljam mogao proci u F4 ali nije se dalo,ko vic onaj da baba ima **greška ne bi bila baba
2 godine ne igra nasu ligu,ove cemo videti sta ce biti
3 godine ne osvaja zuckovu levicu,gubi od zvezde sva 3 puta
evro kup ne osvaja iako je bio prvi favorit po kladionicama i rosteru u kojem ima 4 pa i 5 igrac iz evrolige,2 sa fajnal fora predhodne sezone

da ponovim sto sam vec rekao samo vi njega zadrzite

mi kada je zvalonja zajasio nismo ni postojali jer nas je predhodni rezim ugasio dok je kk partizan harao aba ligom i srpskom ligom gde se tukao sa hemofarmom na parketu
Smarate vise sa tim trofejima, ko zna da li ce da igraju kls. Za 3 sezone od 5 trofeja uzeli smo jedno ABA ligu fuzija drugu, za trecu videcemo. Izgubili 3 kupa jaka stvar.Pa ni u inostrastvu mu nisu uzimali timovi sve trofeje, ko da uvek moze samo jedan trener da osvaja. I drugi igraju kosarku.
 
ma da sport se ni ne igra zbog trofeja vec cisto tako da prodje vreme i da se udje u top 8 evrolige :haha: :haha: :haha:

dok nije dosao u partizan zelimir sa budzetom pa se moralo i zvezdi podici odma,cak se i Mega mogla omrsiti za trofej
sada kada postoje samo 2 kluba 4 godine sa mnogo vecim budzetima od ostalih i zna se da samo ta dva kluba mogu osvojiti trofej,odjednom je trofej ne bitan

ajme meni
nece da se igra navodna privatna domaca liga
ali zato se igra privatna evroliga i privatna aba liga

PS
Studenski Centar Derbi ima 2 trofeja ove sezone
KK Partizan 1 trofej za 3 sezone
 
ma da sport se ni ne igra zbog trofeja vec cisto tako da prodje vreme i da se udje u top 8 evrolige :haha: :haha: :haha:

dok nije dosao u partizan zelimir sa budzetom pa se moralo i zvezdi podici odma,cak se i Mega mogla omrsiti za trofej
sada kada postoje samo 2 kluba 4 godine sa mnogo vecim budzetima od ostalih i zna se da samo ta dva kluba mogu osvojiti trofej,odjednom je trofej ne bitan

ajme meni
nece da se igra navodna privatna domaca liga
ali zato se igra privatna evroliga i privatna aba liga

PS
Studenski Centar Derbi ima 2 trofeja ove sezone
KK Partizan 1 trofej za 3 sezone
Da je Partizan uzeo sve trofeje opet bi kukali da smo mi dobili vise para. Tako ste kmecali dok vas je dulo mag zlostavljao , a dobijali ste dobre pare.
Stvarno racunas super kup u neki trofej ? Pa nije to engleski community shield.
Dok smo igrali taj top 8 sa Realom vama je bila knedla u grlu i pune gace.

Bicete vi opet kk sledeca sezona nemoj da se sekiras.
 
ponavaljam meni fascinantno vase razmisljanje i da je vama ovo dobro

poistovetili ste kk partizan sa zeljkom sto vam uopste ne valja

zvezdi dobro sve dok je tako jer bi bilo koji drugi trener uzeo neki trofej da li u kupu ili bio prvak drzave
 
Pa kako nije dobro prosle sezone top8 el, uzeta Aba pored vaseg enormnog budzeta za Kampaca i druzinu.

Samo mi nemoj price da ste imali male budzete u eri Dulo maga, ipak vam je preko noci izbrisan dugi od 16-17 milke. Ove sezone smo pali u EL zbog ovih nasih pavijana sto neslusaju Zeljka, zbog toga smo i kup izgubili. Nije tu nista trener kriv. Ako ostane neki igraci sigurno nece ostati, jer i on ima limite dokle moze da istrpi budale.
 
Kad bolje razmislim, najava Zvezdine uprave idemo na 4 trofeja, sad kup uzet, biće i KLS, oko ABE ko zna, to uopšte nije luda najava.
Može u maniru iskusnog političara Čović da kaže šta hoćete uzeli smo 3 od 4 ili 2 od 4 trofeja malo li je.
To što će najverovatnije Zvezda biti u 3.ili 4.od pozadi to je nebitno.
Ima sledeća sezona

P.S. stvarno koje igrače izbaciti?
Koliko vidim Željko najmanje priča sa Ledejem i Nanelijem, što znači da oni izvršavaju dogovoreno

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Обрадовић је на конференцији за новинаре причао да је његов тим изгубио због судијских одлука и неконтролисања емоција од половине друге четвртине.
Ја сам поново одгледао два пута ту другу половину те четвртине... Судије су имале донекле сумњиву одлуку за фаул у нападу када је Копривица одгурнуо Теодосића (33:39)...
Исто тако је чудно суђено Боломбоју кад је правио блок на Аврамовићу

Оно што је била грешка је фаул Литванца када је лопта отишла у аут па је досуђена Звезди... Тада је било нерешено. А Обрадовић је тражио челенџ, то се види на снимку...
И минут или мање до краја...

Значи нема говора да је било на средини четвртине...

Друго, и Пантер и Ледеј или Нанели сви су они погађали своје шутеве...

Једино где се може о емоцијама говорити је да је Аврамовић бунарио и промашио на 36:41 (01:30) а Литванац убацио тројку.
Онда тајм-аут Обрадовића. 39:41
Онда Аврамовић и Дожер брљају па овај прави фаул. 41:41
Е ту је онда фаул и челенџ...
Па Ледеј даје тројку...
И блок Боломбоја који је суђен као фаул.
Полувреме 43:44

Нема говора да се код осталих странаца говорило о емоцијама јер су погађали сигурне кошеве... Значи једино Аврамовић и евентуално Дожер...

На друго полувреме се отишло са предношћу Партизана... Тако да је могао да смири екипу и да их поведе ка победи...

Мислим да је поново нашао изговор за пораз.

И оно што се јасно види на свим утакмицама једино што се љутито обраћа нашим играчима а на црнце не сме....

Оно што је Звезди донело победу је маестрална игра Теодосића са његовим правовременим тројкама као и тројкама Литванца и две тројке Лазића у тој четвртини.

А оно што је поразно за Србску кошарку је петорка Партизана (05:25)
Дожер
Ледеј
Пантер
Нанели
Камински
To poslednje sto si napisao ne zovu njih dzabe kk kamerun. Njima poslednjih tri god crnci igraju glavnu rolu u ekipi.
 
Tema o sportu o kosarci gde imamo more vrhunskih strucnjaka i eksperata i analiticara bivsih igraca ,novinara ili ljudi koji su na bilo koji nacin povezani sa kosarkom izbacujes post STA JE REKAO VUCIC :sta: ⁉️ ne znam uopste zasto bi to trebalo da nesto znaci STA JE REKAO NEKI POLITICAR to je najgori soj ljudi koji koriste svaki momenat za svoju medijsku promociju i to je soj ljudi koji ne veruju ni sami sebi kada nesto kazu a da ga pitas sta je pricao pre mesec dana to je jednacina sa vise nepoznatih .
Ja pokusavam da celokupnu ovu bizarnu situaciju u nasem drustvu pretvorim u humor ali tesko to ide jer se vec odomacilo REKO VUCIC DAO VUCIC BIO VUCIC ovde ne postoji ni proslost ni buducnost postoji samo jedna sektaska tesko obolela osoba koja UCESTALIM PONAVLJANJEM NEBULOZA HIPNOTISE NAIVNU I ZASLEPLJENU POPULACIJU I NAZALOST TOM PSIHICKOM TORTUROM USPEVA DA CVRSTO DRZI POD KONTROLOM NESKOLOVANI I NAIVNI DEO POPULACIJE NAZALOST ⚠️::lose::
Pa ti si taj koji ovde najvise vrti politiku, vucica i ostale. Svaki post ti je 20%sport i 80%politika. Smorio si sve zive ovde sa politikom kao da mi ne znamo ko nam na vlasti u zemlji pa ces ti da nam otvoris oci.
 
Da je Partizan uzeo sve trofeje opet bi kukali da smo mi dobili vise para. Tako ste kmecali dok vas je dulo mag zlostavljao , a dobijali ste dobre pare.
Stvarno racunas super kup u neki trofej ? Pa nije to engleski community shield.
Dok smo igrali taj top 8 sa Realom vama je bila knedla u grlu i pune gace.

Bicete vi opet kk sledeca sezona nemoj da se sekiras.
Kako samo mozes ovakve nebuloze da ispises, dok je taj vas mag vladao mi smo prodavali koseve i grb, gasili klub zbog vasih politicara. Jako mi zlostavljanje kad pokupis sve sto valja u drzavi od igraca plus stranci, zvezda nije imala ni za plate juniora u to vreme. Svako normalan sa obe strane se stidi tog vremena i ne zelim ni jednom klubu takvu renesansu nikad.
 
Kad bolje razmislim, najava Zvezdine uprave idemo na 4 trofeja, sad kup uzet, biće i KLS, oko ABE ko zna, to uopšte nije luda najava.
Može u maniru iskusnog političara Čović da kaže šta hoćete uzeli smo 3 od 4 ili 2 od 4 trofeja malo li je.
To što će najverovatnije Zvezda biti u 3.ili 4.od pozadi to je nebitno.
Ima sledeća sezona

P.S. stvarno koje igrače izbaciti?
Koliko vidim Željko najmanje priča sa Ledejem i Nanelijem, što znači da oni izvršavaju dogovoreno

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Pa smenili trenera kada se videlo da nesto ne stima
Takodje resili se Nejpira zbog kojeg sada nismo negde na 8-9 poziciji u evroligi
Eno zajebo je i Milan u finalu kupa,izgubili finale,lik je katastrofalan
Pa kako nije dobro prosle sezone top8 el, uzeta Aba pored vaseg enormnog budzeta za Kampaca i druzinu.

Samo mi nemoj price da ste imali male budzete u eri Dulo maga, ipak vam je preko noci izbrisan dugi od 16-17 milke. Ove sezone smo pali u EL zbog ovih nasih pavijana sto neslusaju Zeljka, zbog toga smo i kup izgubili. Nije tu nista trener kriv. Ako ostane neki igraci sigurno nece ostati, jer i on ima limite dokle moze da istrpi budale.
Ponavljam samo ga vi zadrzite
Partizan osvojio uzastipno 3 kupa Radivoja Koraca pre Zeljka,sad izgleda nije bitan kup
Bitnije je to ko njega slusa ili ga ne slusa u ekipi evo 3 godine u timu🙂
 
Kad bolje razmislim, najava Zvezdine uprave idemo na 4 trofeja, sad kup uzet, biće i KLS, oko ABE ko zna, to uopšte nije luda najava.
Može u maniru iskusnog političara Čović da kaže šta hoćete uzeli smo 3 od 4 ili 2 od 4 trofeja malo li je.
To što će najverovatnije Zvezda biti u 3.ili 4.od pozadi to je nebitno.
Ima sledeća sezona

P.S. stvarno koje igrače izbaciti?
Koliko vidim Željko najmanje priča sa Ledejem i Nanelijem, što znači da oni izvršavaju dogovoreno

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Kolega.Bez sekiracije.ABA ligu osvajate sigurno po svaku cenu ali je problem samo što ne vidite razlog a to je Turkoglu.Ako ove godine ništa ne osvoji biće njegov veliki brodolom.To VLAST u Srbiji neće dozvoliti.Ne daj bože nekih povreda što nije isključeno on ne zna da igra čim ima više od jednog ključnog igrača povređenog..Prošle sezone ga je služila sreća sa te strane dok Zvezda nije bila te sreće.Mislim da je pomenuti obećao i osvajanje EL a to se neće desiti,njegovim odlaskom će otići i okosnica tima.Onda neće biti novca i klub će se ubunariti.Što pre se oprostite dotičnog to bolje.Partizan ima ekipu za sam vrh EL a Kabokla pošto vam ne valja pošaljite kod nas.Ponitka je borac bez minutaže,Anđušić,Tristan,,Jaramaz,takođe ali pored dotičnog oni mogu samo da tavore.Oni treba pod hitno da traže nove klubove da ne bi uništili karijere na klupi.
 
Nazad
Vrh