SPORT-Opšta tema

Poptisali na mesec jer ni lekarske nije uradio skroz ali danas je poslednji dan prijave igraca pa su za svaki slucaj udarili pecat na mesec dana

Kup koraca nece igrati,kao ni protiv zalgirisa u subotu pa ce moci igrati samo eventualno na 2 meca ukoliko mu se ne produzi ugovor kasnije 😂
 
Pa ugovorom su se ogradili. Ako zbog povrede ne moze da igra razlaz. Ako vide da se oporavio i ulazi u formu produzice ugovor.
 
to se svako normalan pita


nadaju se verovatno da je koleno ok pa ce kasnije produzit do kraja sezone

poslednji mec mu bio 18 aprila 2023 kada se povredio
 
Pa za kraj aba lige,ako se produzi ugovor

Ubedjen sam da su potpisali pa da ce tek videti pravo stanje igraca,mozda vec i sutra ali danas je bio zadnji rok za prijavu igraca,pa su potpisali ovakav ugovor
 
Писали смо и све је написано.... Тим је донекле селектирао Ивановић али да је скроз могао да бира сигурно би другачије играче тражио... Теодосић као последњи танго за Звезду, Шабаз који је доведен да буде звезда... Неда је био ту да буде на максимуму... Па и овај несрећни Бјелица који је донекле могао да поврати каријеру..

Испустили су Шабаза који је био оне-ман-шоу само што није погађао... То није пролазило ни код навијача ни код Теодосића а плус луди тренинзи које ови маторци нису могли да поднесу... Да су одмах склонили или смирили Шабаза све би било у реду, мање више... Овако је све отишло низ воду... Онда смена тренера, онда бесомучна куповина да се закрпи већ закрпљена закрпа... Оде сезона...
Куп, првенство и Аба лига неће бити сатисфакција ако Партизан уђе у доигравање или завршни турнир... Што би сваки нормални човек пожелео за тим из своје земље...
Само што ми нисмо нормални... ја први... и волео бих али више не бих :) Свака част ко мисли другачије...


И још нешто... Толике паре да се у крајњој намери* промовише кошарка и Србија одоше улудо којекавим црнцима и полу играчима. Ова средина би избацила да су те паре отишле по дубини до малих градића и кошаркашким клубовима који би са унифицираним тренажним процесом са новом тренерском структуром направили по једног Бодирогу за сваки тим у нашој држави.... по генерацији...

*зна се где завршава део тих пара... и зна се да се не промовише држава него да се купује ћутање навијача...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh