SPORT-Opšta tema

Baš ništa ne očekujem.U 2 utaknice od 50 trojki nisu ubacili 10. 120 poena u bunar.Pa to su poeni za 2 utakmice.
A interesantno je da su i Zvezda i Partizan slično izgubili.Ako su u pitanju nameštaljke pa šta mi onda da gledamo.Bolje da pratimo golf.
Sa obzirom da nas je MTS otkačio verovatno po direktivi a od nečega mora da se zivi jedini sponzor ozbiljniji ostade kockarnica pa da se oduzima ljudima kako dolikuje

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Prošle godine nakon osvojenog kupa Zvezda je upala u seriju poraza čini mi se?
Ispravite me ako grešim.
Pitanje koliko će obe ekipe da se cimaju za kup što opet nije ok

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
stima se polufinale Abe

jer se igra na 2 pobede,ne na 3 kao finale

znaci--domacin,gost,domacin
lakse partizanu to nego finale--domacin,domacin,gost,gost,domacin

Zvezda-Partizan
 
On me razocarao posto se prikljucio sekti, ajd ovi mutavi Tomasevic, Rebraca i sta znam ko jos, ali Gurovic je uvek otvoreno pricao bez dlake na jeziku , bar se meni tako cinilo
 
KLS kao takmicenje ne donosi nista osim prestiza i naravno biti prvak drzave iz koje si

partizan 2 godine nije ucestvovao jer bi gubili verovatno lako posto bi im roster bio bas tanak zbog stranaca
a to za imidz partizana a posebno zeljka ne bi bilo dobro

ovako nisu igrali,nikakve sankcije,pojeo vuk magarca i cao

tako je isto sad prica da je kup nebitan

videcemo na kraju sezone,sta ce se desiti ove godine
 
Od kud ti to da ce KLS morati da se namesta?
Pa lepo.Ako bude igrao Partizan.Isto tako i kup i ABA.
Tebi je normalna igra Partizana bila sinoć.Ajd Zvezda još i ne čudi jer ona ume tako da izgubi.Ako bude u EL Partizan izvisio onda ćeš videti klanja u ABA ligi,zbog prekida, navijača,sudija,itd.
 
Zato sam i pitao pomislio sam imate neka saznanja koje sam ja propustio.Jedina zemlja gde ne mora domace prvenstvo da se igra.Tako da namestanja nema ni na vidiku za KLS e za ostala gde drzava placa ulaznice to je vec drugo
 
Da li treba da shvatim da imate lošu ekipu,dobrog trenera i da ste uspešni i zadovoljni onim što je do sada urađeno u zadnje 3 sezone.
Ako mislite da je Rumenoglu glavni krivac za poraz od Monaka onda verovatno nije prvi put-a košta mnogo.Do kakvog zaključka se dolazi.U EL svaki poraz je fatalan za plasman u dalje takmičenje.Mislim da Rumenoglu postiže kontra efekat svojim deranjem i držanjem predavanja.Možda vam je moj sugrađanin dao malo volje pa vi to ne primećujete.Ali ima vremena.
19 miliona za Kostu i Mijatovića.
Zoki idi poduci Obradovica, slab je on u tom poslu.
Prosle sezone osvojio aba, top8 zamalo f4. Pridruzi se botovima po komentarima.
 
Nisam ispratio druge zemlje, cini mi se da svaka zemlja ima svoju ligu koja je obavezna pricam za Spaniju, Italiju, Nemacku, Grcku, Tursku i te lige se normalno igraju i EL je pride, kao sto se igra i Liga sampiona.
Jedino mi pametni imamo ABA ligu i KLS, stim sto pazi ABA ligasi upadnu u KLS ko padobranci na kraju lige sto je veliko sranje. Pricali su o tome u raznoraznim podkastima zadnjih nekoliko godina da te lige ABA2, KLS uopste nemaju smisla i na nacin na koji se igra KLS je bukvalno glup jer mnoge ekipe nemaju mogucnosti da igraju sa Partizanom i Zvezdom sto bi doprinelo do razvoju kosarke na lokalnom nivou.

Zato sam ja vise da se igra KLS i EL, nas savez je cini mi se stao na strane FIBE i tu mozda i napravio veliku gresku.

Borac 64, mislim da se tako zove, vlasnik je Vuk ne znam mu prezime inace vlasnik firme Quantox, gradi kao neku zdravu osnovu kluba i na njegovom primeru bi moglo i u drugim gradovima da se krene sa razvojem.

Kada je Jadranska liga krenula Dule Vujosevic se protivio takvoj ligi i smatrao da ce ona nastetiti nacionalnim ligama(na kraju je tako i bilo) jer Partizan i Zvezda su punili hale po Hrvatskoj, Bosni kasnije i CG kada se odvojila. Cak je ako se dobro secam nakon ucene EL da mora da se igra Jandranska izvodio omladince da igraju u nekim utakmicama.
 
Zoki idi poduci Obradovica, slab je on u tom poslu.
Prosle sezone osvojio aba, top8 zamalo f4. Pridruzi se botovima po komentarima.
ABA je nameštena da je dobije jer bi pakovao kofere, da u 2 godine nije osvojio ni jedan trofej.KLS ne sme da igra jer je ograničen broj stranaca.Ja razumem da ga branite ako ima uspeha nekog ali sada da nije do 10-og mesta gde bi bio sa odličnim timom.Ako je tim dobar,ko onda ne valja.6 poraza u ABA ligi-odličan rezultat.
 
svaka drzava koja ucestvuje u abi ima svoje prvenstvo koje je obavezno,jedino nase nije

slovenija,hrvatska,bosna,crna gora,makedonija


ta prica vujosevica i tegija o ucescu samo u nasoj ligi je bila glupost jer nam se drzava raspala i samoj evroligi mi nismo bili zanimljivi da nam daju da pobednik nase lige ide u evroligu,gledaj i dan danas niko nema A licencu a kamoli pre 20 nesto godina
tada bi se sve okolne lige tj drzave bunile

pa pokojni milojevic je upravo rasturao u evroligi jos u Buducnosti koji je tada bio prvak jugoslavije i isao u evoligu,medjutim tada je bilo mnogo klubova iz srbije i crne gore
sada bi se sve svodilo na partizan i zvezdu
tako isto i u drugim drzavama postoje po 2 kluba koja su mnogo jaca nego ostali i zbog toga je napravljena ABA(kako se sada zove)
 
ABA je nameštena da je dobije jer bi pakovao kofere, da u 2 godine nije osvojio ni jedan trofej.KLS ne sme da igra jer je ograničen broj stranaca.Ja razumem da ga branite ako ima uspeha nekog ali sada da nije do 10-og mesta gde bi bio sa odličnim timom.Ako je tim dobar,ko onda ne valja.6 poraza u ABA ligi-odličan rezultat.
TI i Lule na faks sa prvom usnom Srbije pa da vodite zvezdu.

 
ABA je nameštena da je dobije jer bi pakovao kofere, da u 2 godine nije osvojio ni jedan trofej.KLS ne sme da igra jer je ograničen broj stranaca.Ja razumem da ga branite ako ima uspeha nekog ali sada da nije do 10-og mesta gde bi bio sa odličnim timom.Ako je tim dobar,ko onda ne valja.6 poraza u ABA ligi-odličan rezultat.
abu je dobio da ne bi opet morali placati wild card drugu godinu za redom
TI i Lule na faks sa prvom usnom Srbije pa da vodite zvezdu.

samo nek on dobije sad Bajern,to mu je pod moranje a videcemo ako ne ko cemu onda biti kriv


zanimljiv ce biti Kup Koraca

partizan ce verovatno voditi Ledeya,Nanelija i Kaminskog.....odpadaju Kaboklo,Ponitka,PJ i Smith

zvezda verovatno Rokasa,Bolomboja i Yaga(mozda hanga ako se topic oporavi)...odpadaju Hanga,Tobey,Smart i Gilespi

ovo zavisi od povreda igraca
 
Nazad
Vrh