SPORT-Opšta tema

radonjic je otisao iz zvezde jer je dobio ogromne pare u panati gde se na kraju zadrzao jako kratko

obradovic je dosao samo zbog pandemije korone gde je otisao iz monaka u koji se vratio odmah posle 4 meseca u zvezdi
u zvezdi imao slab(gotovo ocajan) skor u evroligi i dobio otkaz
 
Zar se nije ensto Obradovic svadajo tj. imao lose odnose sa upravom?
Opet covek odvede Monako na F4

jel se seca neko ovde kako su Duletu glavu hteli na kolac kada je zapoceo pocetkom 2000ih u Partizanu?
Uprava tj. Danilovic i Divac su imali stpljenja sa njim
Danas toga nema
 
Ma bre Luka Bozic je Hrvat ako se dobro secam
Znam kada sm cuo za nejg ada sam guglao da vidim sto nije pozvan za reprezentaciju u prozorima i video da je covek Hrvat, kakv Bozicev sin.

Samo nemojte da pominjete(Zvezdasi) trener i ko je koliko trenera sutnuo.
Samo zbog Covica i njegovih preambicija mozda ste izgubili Sasu Obradovica i mozda cak i Radonjica koji je najvise uspeha doneo.
Nadam se da gresim i da ce neko od njih dvojice da sedne ponovo na klupu jer su ljudi pogotovo Obradovic Zvezdasi do koske
Kolega ako imas malo vremena izbroj molim te od Duleta pa do danasnjih dana koliko ste vi sutnuli trenera a nemate Covketa.
 
pa naravno da je imao lose odnose sa upravom kada je bio poseldnji na tabeli u evroligi posle nekih 17 18 kola u evroligi

ih bre dule kada je citav sistem stao iza njega osvajao i radivoj korac,abu,prvenstvo srbije niko nista nije mogao dulu magu i partizanu 6 godina
cudo od trenera
 
Ako se dobro secam Vlada Jovanovic je ima i solidan budzet nakon Duletovog odlaska, valjda je bese prosao grupu i to je to tu stao.
Vise se i ne secam razloga njegovog odlaska.
 
vlada je bio u eri do 2012te

otisao jer je dobio vece pare,slicno kao i radonjic

sada je tu kod nas u Spartaku iz Subotice
u ekipi su mu Gordic,Tejic,Cvetkovic,Kutlesic od poznatijih igraca
 
Na zalost sutirali/potrosili i mi mlade trenere, iz glave Jovanovic, Canak, Bozic, ne secam se dal bese je Dzikic trenirao ili trebao.
Ima ih jos ...
Pisao sam vec pored gore navedenih...... Da, trenirao je i Dzikic Lazic, Scepanovic, Filipovski, Trinkijeri, mislim i Muta Nikolic pa sad Zeljko, a mozda sam nekog i propustio. I koliko je to onda promenjenih trenera?? I onda mi smo se namenjali trenera, a vi kao niste.
 
Kolega ako imas malo vremena izbroj molim te od Duleta pa do danasnjih dana koliko ste vi sutnuli trenera a nemate Covketa.
Ma to je krenulo od kada je vas jahac apokalipse kreno da daje i da ulaze u SD Partizan .Osim menjanja trenera bilo je tu i masakriranja ,reketiranja ,dilovanja cak su nam neki treneri i samarani od njegovih batinasa tako da taj period iz novije Partizanove istorije vodimo u arhivi kao nacionalnu tragediju ali ta arhiva je za sada pod sifrom strogo poverljivo do daljnjeg (n)
 
Pisao sam vec pored gore navedenih...... Da, trenirao je i Dzikic Lazic, Scepanovic, Filipovski, Trinkijeri, mislim i Muta Nikolic pa sad Zeljko, a mozda sam nekog i propustio. I koliko je to onda promenjenih trenera?? I onda mi smo se namenjali trenera, a vi kao niste.
Ali je razlika sto su se ti treneri smenjivali u oluji u stravicnom nevremenu na brodu koji tone A OVI SADA SE SMENJUJU KADA JE SVE LEPO I SARENO PARA KO BLATA VETAR DUVA U LEDJA KAO URAGAN KATARINA ::novac:: ALI REZULTATA NEMA I SVI PARAMETRI SU U PLUSU SAMO SE JAVILA EREKTILNA DISFUNKCIJA tj ZANEMOCALO SE STO KAZU BABE ::lose::
 
Mislim da je najtacnija konstatacija da su braca po babinoj leniji.Sva ta srodstva pamtim to je iz ranijeg perioda a sto se para tice znas oni iz proslog perioda su nama licitacijama prodavali koseve i grb.Pamtis li to,a vi ste plivali bar malo lakse a mi tonuli.
 
Zamolio bih te a znam da baratas informacijama da je bilo nesporazuma oko ovog mucenog Jovica su proglasili za neperspektivnog u Zvezdi i dali su ga Zvezdini eksperti znali debeljko ili krofnica a on decko nicim izazvan postade najbolji strelac bundes lige pa ga trazilo pola Evrope pa ode u Real Madrid a sada reseta po Milanu A OVI IZ ZVEZDE STO GA NISU ADEKVATNO PROCENILI I DALJE JASU DA IM HEMOROIDI IZASLI OD JAHANJA NIKAKO DA SJASU A TI BACAJ SLJOKICE I KURTONCICE I BALONCICE I SIMULIRAJ VATROMET PROTIV RADNIKA IZ SURDULICE 🍾
.Nemoj da mi zameris ali boli me nepravda nisam ja ovako sve to zamisljao u mladosti :udri:
 
Gde si ti procitao da je neko iz Zvezde izjavio da on nije perspektivan?? Da li bi Benfika tada platila 2000000E da nije bio perspektivan?? Mozda je to malo, ali to je bilo pre 8 godina, sada su te sume postale nenormalne. Nista ovaj mali Mijatovic nije perspektivniji pa ode za velike pare. Nekad i finansijska situcija u klubu diktitira da li ce se igrac prodati. Visina transfera zavisi i od toga da li je igrac na pocetku ugovora ili pri kraju, nekad zavisi od ambicija roditelja i ima tu jos faktora. To sve tebi nije bitno. Ti lupas li lupas, sve neke poluinformacije ili totalne dezinformacije ili sto je i naj cesce teske budalastine. A to za hemoroide i na cije je **greška je navala to moras sam da odlucis.
 
Pisao sam vec pored gore navedenih...... Da, trenirao je i Dzikic Lazic, Scepanovic, Filipovski, Trinkijeri, mislim i Muta Nikolic pa sad Zeljko, a mozda sam nekog i propustio. I koliko je to onda promenjenih trenera?? I onda mi smo se namenjali trenera, a vi kao niste.
Scepanovica sam zaboravio, Trinkijeri je otisao valjda u doba korone za vece pare nije oteran, ovi navedeni su dobili sut karte.
Za Dzileta se uopste ne secam kad je trenirao, Mutu takodje, Lazica i FIlipovskog tih se i ne secam.
Pise se o promenama kada je klub finansijski stabilan, igra redovno EL, osvajao ABU, KLS a menjani treneri zbog cega?
Zasto je Dusko smenjen zbog nekoliko losih u EL?
Pitam odakle na osnovu kojih rezultata je Covic najavio napad na sva 4 trofeja, ABA, KLS, KUP i EL, ja slusao/procitao tu izjavu cudio se.
Skoro je Kalinic koji je clan skupstune Zvezde pricao u nekoj emisiji povodom te izjave, on bio prisutan na toj skupstini, na osnovu kojih rezultata u zadnjih 10 godina se napada EL?
Malo da budemo objektivni, Partizan prosle godine slozicemo se pocostio bi Real da nije bilo onog sranja kod njih, situacije oko masakra.
Na osnovu tog rezultata mozemo da se nadamo na pocetku sezone napad na F4 to sto je situacija potpuno drugacija sada jbga, ali meni nije jazna Zvezda i njeni celnici nikakav rezultat i oni najavljuju idemo na F4 pa cak i na trofej i jos se ljudi napale ko mladi majmuni.
Isto ko sto su se mnogi napalili iz redova Partizana osvaja Zeljko titulu doso da osvoji titulu 10. pa da se penzionise i ide na sabor u Gucu, cekajte prijatelji malo usporite pa ima jos ekipa, ozbiljni novci se ulazu, skautira ozbiljno ekipa, to se vidi na gostovanjima pa i domacem terenu.
 
To kao kad bi ja tebe pitao na osnovu kojih rezultata u fudbalu je Partizan pre pocetka prvenstva najavljivao da ide na osvajanje duple krune?? Treba da ti je jasno da klubovi najavljuju najvise ciljeve zbog formiranja ekipe, zbog navijaca i prodaje sezonskih karata, zbog sponzora.
 
Sve se slazem nece da kazu e igramo revijalno EL, da je rekao cilj je ulazak u TOP 8 pa kom opanci kom obojci, ovaj dodje i kaze da da napadamo trofej.
Ti sponzori su tu pa su tu jer su oba kluba drzavna, aj prodaja sezonskih verujem da je prodaja porals malo i zbog rivaliteta sa Partizanom i onim sto je Partizan prosle sezone napravio.
Iskreno, nikada nisam cuo iz redova Partizana otvoreno napdamo trofej EL, cak i posle 2010. tada kada su se plasirali na F4 davale su se umerene izjave.
Uvek se pricalo da se ima vise pobeda u grupi nego prosle sezone u EL, tih izjava se secam.
 
Nazad
Vrh