SPORT-Opšta tema

Šta ovo bi u Podgorici, ovo Zvezda dala samo 3 trojke?
Vidim danas naslove Zvezda nezadovoljna delegacijom sudija u Podgorici

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Vama će trebati pomoć sudija jer jedino tako možete dobiti Split.
Zvezda ništa veliko nije izgubila a da je igrala očajno jeste.Nema opravdanja.
 
Lepo nas je naucio Split kako se igra kosarka. Sut katastrofa,forma ekipe katastrofa... ne znam sta bi vise rekao.
 
Ne znam ko je kriv,ne znam ko pokusava da kroji tablu,ali da je dobro po nas nije. U celom timu nema igraca preko 10 poena. Sut za 3 poena 4/31.
Ne znam ni sta bi vise rekao...
 
Čudno oba tima i Zvezda i Partizan ubacili samo 3 i 4 trojke


Sto se tice krojenja tabele da je fudbal u pitanju verovao bih u to jer se isuvise cesto desavalo da u istom kolu oba fudbalska kluba kiksiraju
Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U ovakvim utakmicama, trener treba da odmara glavne igrace, spremi utakmicu podeli uloe kaze igracima izadjite i pobedite, ocigledno u Partizanu se nesto desava sa igracima da nema energije prosto mi je neverovatno.
 
Zna se šta bi trebao da uradi Mutoglu ali nema on muda za to..Izašao je siguran u pobedu kad ono cvrc.
Zvezda je bar izgubila u gostima.
nisi se valjda nasekirao. Ne obracaj paznju na nebitne meceve .Sturduknucemo ga tamo gde je najpotrebnije i tako ce cilj opravdati uložena sredstva .Sta ti ocekijes od crveno belih ustvari dali nesto ocekujes

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Zar ti nije sumnjivo??
Nista ja tu ne bi dirao JA VERUJEM ZELjKU FOREVER nego vidim po društvenim mrežama Indusi komewntarisu i savetuju a svi kao obučeni u crno belo kao Partizanovi simpatizeri ali bi oterali Zeljka jednoglasno KO PLACA VISE TE BOTOVE IMA IH KO PLEVE

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
nisi se valjda nasekirao. Ne obracaj paznju na nebitne meceve .Sturduknucemo ga tamo gde je najpotrebnije i tako ce cilj opravdati uložena sredstva .Sta ti ocekijes od crveno belih ustvari dali nesto ocekujes

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Baš ništa ne očekujem.U 2 utaknice od 50 trojki nisu ubacili 10. 120 poena u bunar.Pa to su poeni za 2 utakmice.
A interesantno je da su i Zvezda i Partizan slično izgubili.Ako su u pitanju nameštaljke pa šta mi onda da gledamo.Bolje da pratimo golf.
 
Nazad
Vrh