SPORT-Opšta tema

Тачно се види да је Барса боља и има боље играче...
У трећој четвртини смо пришли на 10 и имали моментум... Али је Недовић пропустио три напада... Али шта је ту је... Све остало касније је само било одрађивање боље екипе...

Партизан је био близу...
 
Zvezdi ništa nije išlo.Barsi sve.
Rumenoglu konačno produžio roster ali kako je utakmica odmicala on je sve vraćao na staro i opet poraz.Zanima me sad ko je kriv.Virtus bio dosta loš.Šengelija ništa nije pokazao.
 
Zorane ako nije tajna molim te otkrij nam odakle taj naziv " Rumenoglu" i sta tacno znaci ? Posto vidim da ga bas cesto koristis ,ako nije problem podeli sa nama . Siguran sam da je prica veoma zanimljiva .
 
Poslednja izmena:
Ubedljivo najnekorisniji igrac Partizana ove sezone je Kevin Panter .Ataman je imao takvu srecu da ga nije doveo u PAO (n)
 
''Neće biti lako: igrač ima brutalnu ponudu Obradovićevog Partizana.

Srpski klub je spreman da na Musin sto stavi ponudu za ugovor na tri godine i ukupno 6 miliona evra neto, odnosno 2 miliona neto po sezoni (?!), oko 700.000 evra više od onoga što mu Real Madrid nudi da obnovi ugovor.

Trenutno nema odgovora od Muse. Prija mu interesovanje Partizana, ponuda koja mu je stigla ogromna i ona ga je iznenadila, ali mu se ne žuri. Njegov prioritet, kažu ljudi oko njega, i dalje je obnavljanje ugovora sa Real Madridom'',
piše ''Defensa Central''.

https://sportske.net/vest/kosarka/n...alnoj-ponudi-partizana-za-dzanana-musu-513361
------------------------------------------------------------------------------------------

Биће још оваквих текстова и оваквих понуда... Државни пројекти ће напасти трофеј евролиге кад се буде играо у Београду.
Само ће можда ови Арапи нешто да зајебу... али можда и ''изнајмимо'' један од клубова Арапима... све је могуће...
Odakle ti padaju napamet ovakve nebuloze za Musu ⁉️ .KLASICNI SPINOVI i to traje vec duze vreme a mozes i da predpostavis ko to pusta i zbog cega .Ja sam ti rekao da potonucem Zvezde krece medijska hajka na nas ne zato sto smo mi briljantni vec neko mora da prebaci teziste sa glavnog problema koji muci klub na sporedne i nebitne stvari .A da cirkus bude jos veci menager od Muse je Raznjatovic Misko :haha: a jos Partizan je u stanju da ga plati vise od Reala :sta: naprdna skola informisanja ali skola koja ocigledno daje rezultate i zbunjuje ::lose::
 
Odakle ti padaju napamet ovakve nebuloze za Musu ⁉️ .KLASICNI SPINOVI i to traje vec duze vreme a mozes i da predpostavis ko to pusta i zbog cega .Ja sam ti rekao da potonucem Zvezde krece medijska hajka na nas ne zato sto smo mi briljantni vec neko mora da prebaci teziste sa glavnog problema koji muci klub na sporedne i nebitne stvari .A da cirkus bude jos veci menager od Muse je Raznjatovic Misko :haha: a jos Partizan je u stanju da ga plati vise od Reala :sta: naprdna skola informisanja ali skola koja ocigledno daje rezultate i zbunjuje ::lose::
Naprdni ste i vi omonija da naprdniji ne mozete da budete, od uprave valjda samo diklic nije u sns... Nemoj vise prebacivati da je sns samo u zvezdi i kod vas je odavno usao.
Kod vas je samo nesretni dulo ostao opozicija.😂
 
Ako ove ne pobedimo ne treba ni da igramo završnicu.
Velika steta za vecerasnji mec bili smo reseni da napravimo brejk i odigrali smo izuzetno korektno visoka ocena za igru i pozrtvovanje .Virtus je imao fenomenalan procenat suterska ekipa ubili sa trojkama ali opet kao i u mnogo meceva ove sezone silovanje lopte Pantera i stalno nas silu i cele sezone igra sa promenljivom formom Zeljko je pokusavao da ga vrati na pravi nacin ali nije ni blizu proslogodisnjih partija .Nailazi Efes i Bajern u Beogradu pa Olimpija u Milanu pa Bakonija u BG u .Sa ovim brejkom ekipa bi se podigla samo tako i docekala bi opustenije sledece protivnike medjutim bice vatre do poslednjeg kola .Partizan je podigao formu a sada nailazi i kup utakmica bitna za obe ekipe ne toliko zbog samog kupa koliko zbog samopouzdanja i prestiza
 
Naprdni ste i vi omonija da naprdniji ne mozete da budete, od uprave valjda samo diklic nije u sns... Nemoj vise prebacivati da je sns samo u zvezdi i kod vas je odavno usao.
Kod vas je samo nesretni dulo ostao opozicija.😂
Ako zelis nesto konkretno da kazes A DA BUDE PAMETNO onda kazes nesto o ocekivanjima KK C Zvezde ove sezone da li su ispunjeni zadati ciljevi a ako nisu zasto nisu i ko snosi odgovornost i dali iko uopste snosi odgovornost a ako imas zelju da kazes nesto za KK Partizan ti reci A JA CU DA TE PODSETIM DA JE ZADATI CILJ NAS OVE SEZONE TRIJUMF U ABA LIGI ULAZAK U TOP 10 I OSVAJANJE ZUCKOVOG KUPA a ako nesto od zadatog ne osvojimo kritikuj do 101 a ja cu se braniti cutanjem i cestitacu kako dolikuje .Medjutim ako se ciljevi ostvare A OCE onda ces morati da citas moje postove da voajerises i da mrmljas sebi u bradu nevoljno ali ako nista drugo mozda je i bolje da pobedjuje struka mislim na Zeljka Obradovica nego razni preletacevici politicari bunardzije i secikese ::lose::
PS Mislim da je najbolje da sacekamo jos malo rano je za podvlacenje crte ima vremena a malo vas je uhvatila panika nesto nista ne ide kako je bozic bata i medo brundo zamisljao IZKUNDACILO SE DUVA VETAR STARI MOSKVIC SE UGASIO NA SRED PRUGE A NAILAZI EKSPRESNI VLAK.........................SAMO OSLOBODJENO I BEZ PANIKE JER PANIKA ZNA DA BUDE NEKADA NAJVECI NEPRILJATELJ 🚾
 
Velika steta za vecerasnji mec bili smo reseni da napravimo brejk i odigrali smo izuzetno korektno visoka ocena za igru i pozrtvovanje .Virtus je imao fenomenalan procenat suterska ekipa ubili sa trojkama ali opet kao i u mnogo meceva ove sezone silovanje lopte Pantera i stalno nas silu i cele sezone igra sa promenljivom formom Zeljko je pokusavao da ga vrati na pravi nacin ali nije ni blizu proslogodisnjih partija .Nailazi Efes i Bajern u Beogradu pa Olimpija u Milanu pa Bakonija u BG u .Sa ovim brejkom ekipa bi se podigla samo tako i docekala bi opustenije sledece protivnike medjutim bice vatre do poslednjeg kola .Partizan je podigao formu a sada nailazi i kup utakmica bitna za obe ekipe ne toliko zbog samog kupa koliko zbog samopouzdanja i prestiza
A sta cemo sa tim da vec nekoliko utakmica ne mogu aut da izvedu, da kada je najbitnije pogube se ?
Necu da komentarisem Brazilca od koga nema ni moega vise od 5 utakmica, Poljak isto. Ledeja opet veceras nigde.
Kome bi ti dao da sutira onaj sut koji je Panter promasio na kraju, mislim da smo posle toga 3 primili njemu ili PJu?
 
Zvezdi ništa nije išlo.Barsi sve.
Rumenoglu konačno produžio roster ali kako je utakmica odmicala on je sve vraćao na staro i opet poraz.Zanima me sad ko je kriv.Virtus bio dosta loš.Šengelija ništa nije pokazao.
Ja sam bio dugo ubedjen da ti komentarises utakmice koje nisi gledao ⁉️ 🚾 Rekoh mozda covek ima zelju da komunicira ali nije gledao mec tj nije procitao lektiru ali ga neka sila tera da se ukljuci u dijalog onda sam posle nekoliko meseci stekao utisak da si poceo da pratis kosarku relativno skoro ⁉️a onda sam pomislio da zvrljas postove totalno bezveze sa zeljom da oni budu sto vise kontraverzni ne bi li se tema malo uzburkala :nono: i koja god da je solucija od ove tri JEDINO STO SA SIGURNOSCU ZNAM JE DA SI USPEO DA IZMASAKRIRAS I SROLJAS OVU TEMU DA NEMA GDE GRDJE I LUDJE A MOLIO SAM TE DA NE ULAZIS U OVU TEBI STRANU MATERIJU JER SPORT JE JEDINA PLEMENITA STVAR KOJA JE OSTALA medjutim ti si izvrljao skoro 14 000 postova sto je takav horor I JA TEBE POCINJEM DA SE PLASIM NEZNAM VISE ODAKLE IZLAZIS A ONO STO IZAZIVA PANIKU I PRAVI ZONU SUMRAKA TI DEJSTVUJES PARALELNO NA MNOGO TEMA
 
Ako zelis nesto konkretno da kazes A DA BUDE PAMETNO onda kazes nesto o ocekivanjima KK C Zvezde ove sezone da li su ispunjeni zadati ciljevi a ako nisu zasto nisu i ko snosi odgovornost i dali iko uopste snosi odgovornost a ako imas zelju da kazes nesto za KK Partizan ti reci A JA CU DA TE PODSETIM DA JE ZADATI CILJ NAS OVE SEZONE TRIJUMF U ABA LIGI ULAZAK U TOP 10 I OSVAJANJE ZUCKOVOG KUPA a ako nesto od zadatog ne osvojimo kritikuj do 101 a ja cu se braniti cutanjem i cestitacu kako dolikuje .Medjutim ako se ciljevi ostvare A OCE onda ces morati da citas moje postove da voajerises i da mrmljas sebi u bradu nevoljno ali ako nista drugo mozda je i bolje da pobedjuje struka mislim na Zeljka Obradovica nego razni preletacevici politicari bunardzije i secikese ::lose::
PS Mislim da je najbolje da sacekamo jos malo rano je za podvlacenje crte ima vremena a malo vas je uhvatila panika nesto nista ne ide kako je bozic bata i medo brundo zamisljao IZKUNDACILO SE DUVA VETAR STARI MOSKVIC SE UGASIO NA SRED PRUGE A NAILAZI EKSPRESNI VLAK.........................SAMO OSLOBODJENO I BEZ PANIKE JER PANIKA ZNA DA BUDE NEKADA NAJVECI NEPRILJATELJ 🚾
Nemam sta da pisem, sve si ti napisao, samo malo vise komentarisi tvoj sns partizan. Ostavi se zvezde, 80%pisanja ti o zvezdi.
Rekao sam ti istinu, a sad da li je pametno neka svako za sebe razmisli, da je u tvoj partizan taj sns koliko pljujes u zvezdi usao jako duboko da vas boli, samo neces to javno da priznas.
 
Stvarno je neverovatno da celu utakmicu nemamo ni jednog raspolozenog igraca za igru.
Ja sam verovao da Zvezda hvata prikljucak i da ce nosena na krilima svojim igraca / a nisu imali pritisak moranja / da ce uspeti da dobiju Barsu medjutim ove sezone je definitivno greska sto nisu bili strpljivi sa Duskom Ivanovicem a sto se tice Sveropulosa za njegov ostanak u Zvezdi odlucuje kup utalmica u Nisu jer ako Zvezda tu ne trijumfuje jedan cika koji ima grandioznu fotelju u Zvezdi ce upirati prstom u Sveropulosa kao velikog krivca za sve nedace i vec vidim 6 trenera u Zvezdi od dolaska ZOC a /slovima sestog /Taj kralj Lir ce da upire prstom i u neke iz Partizana ali to sada i nije toliko vazno to je vec ucestao scenario .
U NISU NECE BITI VATRE TU CE VULKANI DA PRORADE PROKLJUCACE SVE 🔥
 
Nazad
Vrh