SPORT-Opšta tema

Podigao si nas iz pepela i bacio u visine u momentu kada smo bili izlozeni rafalnoj i unakrsnoj paljbi .Hvala ti na objektivnosti odusevio si me (y)
Možda dobijete potencionalnog simpatizera a posle i navijača.Nešto mi Rumenoglu pravio neke grimase kada je davao intervju.Baš me zanima da li će neko snimiti njegovo deranje u svlačionici.
 
To mi je hvala sto sam te lajkovo a kome ja sad da verujem kada jedan deo simpatizera crveno belih govori kako je tim Partizana dobar ali je trener los i isfuran ,ti npr imas misljenje da je trener dobar ali tim los a ima jos nekolicina koji smatraju da je i tim tu tu rutu i trener i da sve treba razjebati i da Vucic krene od nule da stvara sve iz pocetka DAJ DOGOVORITE SE U INBOX PA NASTUPITE SA NEKIM PREDLOGOM AL DA BUDE NESTO KONKRETNO I PROSPERITETNO :ppozdrav:
Po meni tim je dobar a ostalo zaključite sami.
 
Možda dobijete potencionalnog simpatizera a posle i navijača.Nešto mi Rumenoglu pravio neke grimase kada je davao intervju.Baš me zanima da li će neko snimiti njegovo deranje u svlačionici.
Pravio bi i ti grimase kada bi raspolagao sa mozda i najmanjim budzetom u euroligi .Od nicega pravi nesto i na kraju uspeva nemoguce .Valjda cemo uspeti da se ukrcamo u poslednji vagon za eurodoigravanje zakuvalo se opasno ali ako crveno beli skinu jos po neki skalp od nasih direktnih konkurenata moze da se napravi nesto .Sreca ce opet biti faktor iznenadjenja ::pomoc:;
 
Iako je od dolaska Obradovica Zvezda promenila 5 trenera vecina simpatizera Crvene Zvezde smatra da bi najbolje bilo u ovom momentu kada bi se promenio trener Partizana i da Vucic postavi nekog drugog perspektivnijeg trenera .Nije mi jasno zasto ga menjati kada covek ima zapazene rezultate ⁉️ . Objasnjenja su uglavnom cudna ,nejasna, zbunjujuca ,zapanjujuca ali ta objasnjenja su sacinjena u konfuznom stanju beznadja kada tim KK C Zvezda baulja u Evropi ne opravdava ulozena sredstva a i osvajanje ABA lige deluje daleko i nedodirljivo .::lose::
Za sada necemo zuriti sa smenom trenera rano je jos a i neznam zbog cega ali svi verujemo ovoj zivoj legendi iz Cacka koji je i najtrofejniji trener u istoriji Evrope .U ovaj tim verujemo istinski fali jos malo dotezanja ali svi jednoglasno verujemo da uspeh nesme i nemoze da izostane ::suncanje::
Ti si neunistiv, kao onaj iz ko to tamo peva.
I kad partizan igra i ne igra, i kad pobedjuje i gubi, ti zvezdu ne vadis iz ista. Stvarno si fenomen svetskih razmera, komentarisi svoj klub, svog trenera, jednom barem bez spominjanja zvezde i tvog mede brunda i vucica.
 
Pravio bi i ti grimase kada bi raspolagao sa mozda i najmanjim budzetom u euroligi .Od nicega pravi nesto i na kraju uspeva nemoguce .Valjda cemo uspeti da se ukrcamo u poslednji vagon za eurodoigravanje zakuvalo se opasno ali ako crveno beli skinu jos po neki skalp od nasih direktnih konkurenata moze da se napravi nesto .Sreca ce opet biti faktor iznenadjenja ::pomoc:;
A sad nije ciganija i fenjerasi, sad su crveno beli kad treba neka pobeda direktnih konkutenata. Nevalja biti tako dvolican...
 
ODE MIJATOVIC U NJU YORK SITY
E sta ti je zivot SEKND HEND soping iz druge lige Francuske je navukao skarta zemlji tesko i sada mora da se nadje neki novi Bahar da to razjuri i da im saopsti da ne racuna na njih .Ovaj stari Bahar CE DA OCEPI KLUB DA NE KAZEM DA ODVALI FINANSIJSKI a ono najinteresantnije dok smo svi cekali kad ce da prorade ovi silni stranci koji su placeni papreno pojavise se neki belci anonimusi kao i svih ovih godina tiho i necujno i udjose u istoriju .A videlo se posle nekoliko pocetnih minuta provedenih na terenu sta je klasa i nebruseni dijamant ali nazalost odose dijamanti a da se nisu ni zagrejali kvalitetno A TIM ZA LIGU SAMPIONA CE OPET DA SE PRAVI SA CRNIMA IZ ISTOCNIH LIGA DRUGIH LIGA A U STVARI SA SVIH MERIDIJANA . Ode i Kosta Nedeljkovic a ima jos talentovanih koji su na meti velikana .DALI CE BITI NEKOG RAZUMNOG OBJASNJENJA NA KONFERENCIJI ZA STAMPU NARAVNO DA NECE JER KLUB JE PRONASAO NA ULICI NEBRUSENE DIJAMANTE ALI IH JE PRODAO NA CRNOM TRZISTU NA PRVU PONUDU I TAKO LAKO SE ODREKAO USLUGA NAJBOLJNIH PO NEKIM AKCIJSKIM CENAMA ALI TREBA POZURITI SA PRODAJOM JER SE NIKADA NE ZNA DOKLE CE TRAJATI OVA GARNITURA jer sutra moze sve da se promeni i da dodje neki Nemanja Vidic a dok se to ne dogodi treba raditi NAPREDNO NAPREDNIJE I NAJNAPREDNIJE sto moze ::lose:: Ima li kraja ovom haosu i beznadju :sta: https://www.espreso.co.rs/sport/fud...-jos-jedan-veliki-talenat-napusta-zvezdu-foto
 
Za ovog zivota sigurno NE.
Sad bi trebao da uleti LULE28 on uvek barata sa poverljivim informacijama ko je koliko placen i da pohvali ove kvalitetne transakcije jahaca apokalipse a dok on to ne obelodani MOLIM TE NEMOJ BACATI SLJOKICE I BALONCICE I PETARDE MISLIM DA NIJE NI VREME NI MESTO ZA TO bice trenutak nekom drugom prilikom ALI SAD NE NIKAKO ::pomoc:;
 
Pravio bi i ti grimase kada bi raspolagao sa mozda i najmanjim budzetom u euroligi .Od nicega pravi nesto i na kraju uspeva nemoguce .Valjda cemo uspeti da se ukrcamo u poslednji vagon za eurodoigravanje zakuvalo se opasno ali ako crveno beli skinu jos po neki skalp od nasih direktnih konkurenata moze da se napravi nesto .Sreca ce opet biti faktor iznenadjenja ::pomoc:;
Da li treba da shvatim da imate lošu ekipu,dobrog trenera i da ste uspešni i zadovoljni onim što je do sada urađeno u zadnje 3 sezone.
Ako mislite da je Rumenoglu glavni krivac za poraz od Monaka onda verovatno nije prvi put-a košta mnogo.Do kakvog zaključka se dolazi.U EL svaki poraz je fatalan za plasman u dalje takmičenje.Mislim da Rumenoglu postiže kontra efekat svojim deranjem i držanjem predavanja.Možda vam je moj sugrađanin dao malo volje pa vi to ne primećujete.Ali ima vremena.
19 miliona za Kostu i Mijatovića.
 

I šta im je stručno rekao.To sam i ja mogao da im održim motivacioni govor.Alen je morao tu da igra.On igra srcem i nema straha.PDŽ drži pola utakmice na klupi.
 
meni jedino nije jasno ovo a to su dovodjenje igraca koji ako se pogleda nisu ni potrebni,bar se tako ispostavi

u zvezdi je problem pozicija 4 od pocetka sezone,otisao petrusev a niko nije dosao da pokrije njegovu poziciju startera i sad na na toj poziciji igraju Davidovac(trojka),Rokas(trojka),Mitrovic(petica)
pored centara Bolomboja,Tobeya,Mitrovica dovodi se Gilespi i on je navodna zelja Sferopulosa i opet se nema cetrvorka u timu
evo sad u Olimpijakos dosla 4-a nije ni skup igrac toliko Moses Wright igrao u nekom turskom timu na 5 meceva koliko je odigrao prosek mu bio 26poena,prvi mec u olimpu 15 poena 5 skokova 7/9 iz igre

u partizanu kao sto svi govore pa i Ostoja,Zeljko se sve pita oko rostera i onda se dovede Ponitka koji ove sezone kao da i nije u ekipi,inace Ponitka dogovorio sve sa zvezdom bio zelja Duska Ivanovica i onda ulece Partizan sa platom vecom za 200k i dolazi u Partizan(taj dan se kao zamena i hitan potez dogovara u zvezdi posao sa Hangom)
dovodi se Smith(zbog povrede avramovica) iako je u ekipi tada jos bio mali drezgic i i naravno jaramaz koji takodje malo igra,zna se kako to utice na igrace
pa se onda pored Smailagica,Tristana i Kaminskog dovodi Kaboklo,koji izbacuije Tristana pa i Smailagica totalno van forme,tristan ni neigra ovaj drugi nemoze da sastavi 10minuta po mecu

meni to nije jasno
 
Sad bi trebao da uleti LULE28 on uvek barata sa poverljivim informacijama ko je koliko placen i da pohvali ove kvalitetne transakcije jahaca apokalipse a dok on to ne obelodani MOLIM TE NEMOJ BACATI SLJOKICE I BALONCICE I PETARDE MISLIM DA NIJE NI VREME NI MESTO ZA TO bice trenutak nekom drugom prilikom ALI SAD NE NIKAKO ::pomoc:;
zvanicno jos nije potvrdjeno za koliko osim u nasim tabloidima

samo nemoj posle kukati kad neko posle dodje u zvezdu,odakle para i da mezimica ima para od zvalavog
 
meni jedino nije jasno ovo a to su dovodjenje igraca koji ako se pogleda nisu ni potrebni,bar se tako ispostavi

u zvezdi je problem pozicija 4 od pocetka sezone,otisao petrusev a niko nije dosao da pokrije njegovu poziciju startera i sad na na toj poziciji igraju Davidovac(trojka),Rokas(trojka),Mitrovic(petica)
pored centara Bolomboja,Tobeya,Mitrovica dovodi se Gilespi i on je navodna zelja Sferopulosa i opet se nema cetrvorka u timu
evo sad u Olimpijakos dosla 4-a nije ni skup igrac toliko Moses Wright igrao u nekom turskom timu na 5 meceva koliko je odigrao prosek mu bio 26poena,prvi mec u olimpu 15 poena 5 skokova 7/9 iz igre

u partizanu kao sto svi govore pa i Ostoja,Zeljko se sve pita oko rostera i onda se dovede Ponitka koji ove sezone kao da i nije u ekipi,inace Ponitka dogovorio sve sa zvezdom bio zelja Duska Ivanovica i onda ulece Partizan sa platom vecom za 200k i dolazi u Partizan(taj dan se kao zamena i hitan potez dogovara u zvezdi posao sa Hangom)
dovodi se Smith(zbog povrede avramovica) iako je u ekipi tada jos bio mali drezgic i i naravno jaramaz koji takodje malo igra,zna se kako to utice na igrace
pa se onda pored Smailagica,Tristana i Kaminskog dovodi Kaboklo,koji izbacuije Tristana pa i Smailagica totalno van forme,tristan ni neigra ovaj drugi nemoze da sastavi 10minuta po mecu

meni to nije jasno
To pitaj Rumenoglua.Takva veličina.15 spremnih igrača i dođe mali Jago i usere im se u život.5 poraza u ABA ligi.Ja da sam na njegovom mestu,podneo bi ostavku a ne da stalno baca krivicu na igrače a on ih bira.
 
zvanicno jos nije potvrdjeno za koliko osim u nasim tabloidima

samo nemoj posle kukati kad neko posle dodje u zvezdu,odakle para i da mezimica ima para od zvalavog
Ma oni ce da kukaju uvek, navikli su, samo nikako da zakljuce odakle pare u kk da dovode igraca preko igraca. Imaju van protokola po 3 igraca svaku tekmu.
Vodja navijaca 90%postova mu o zvezdi, omonija obozava da vodi monologe o zvezdi pa to ti je.
 
Nisam gledao mec A JELI NEKO IZ ZVEZDE ZVAO MILICIJU :ROFLMAO::haha:
Kad si toliko mudar reci zasto bi neko iz Zvezde zvao narodnu miliciju dolaze oni sami,pa vi se obicno sami bijete.Jednom sam vec napisao vi nemozete da otpustite Obradovica ni da hocete jednog dana covek nema ugovor sa vama.Vi mozete samo agencije da menjate to vam najbolje ide.I opet samo je nebo granica to su tvoje reci zar ne?
 

Evo razlog poraza od Monaka.Stručnjak objasnio.Pa Panter je majstor da mu se svira faul i gde ga nema.Monaku je sve svirano po PS.
 

Evo razlog poraza od Monaka.Stručnjak objasnio.Pa Panter je majstor da mu se svira faul i gde ga nema.Monaku je sve svirano po PS.
Ne mogu nista da kazem jer nisam gledao mec NEMAM SPORT KLUB ALI NE SUMNJAM DA SI TI TO VESTO IZANALIZIRO :ppozdrav:
Kad si toliko mudar reci zasto bi neko iz Zvezde zvao narodnu miliciju dolaze oni sami,pa vi se obicno sami bijete.Jednom sam vec napisao vi nemozete da otpustite Obradovica ni da hocete jednog dana covek nema ugovor sa vama.Vi mozete samo agencije da menjate to vam najbolje ide.I opet samo je nebo granica to su tvoje reci zar ne?
Preko koje agencije odlaze ovi nebruseni dijamanti u fudbalu jel KONTIKI ILI HEDONIK TRAVEL a
mozda jei ANDREJEVA AGENCIJA a ovaj tvoj slaninar iz Kekende prelazi kilometrazu za BG da gleda Serifa N-Dajea :sta: .A ovaj muceni LULE28 se raduje kao malo dete ON MISLI DA CE FC C Zvezda da inkasira 19 miliona on jos nema info kako se posluje u Kolumbiji ,Kostarici ,El Salvadoru i Panami pa mi smo kao drzava davno prejebali ove narko kartele .On misli da ce klub da inkasira a COCI064 DA BACA PETARDE I DA LOZI VATROMET .Sa kim sam ja usao u internet komunikaciju sve sami amateri i naivni slikari i posle se pitamo kako dusevni bolesnik suvereno jase prkosno prerijom
PS Zamolio bi mog zemljaka clana WUKSD da se podhitno ukljuci u dijalog i da objasni svojim recima gde smo sta smo i ko smo a znam da VUKSD ZNA VESTO DA PROCITA IZMEDJU REDOVA ........CEKAMO UKLJUCENJE ::pomoc:;
 
Ne sporim nikom navijanje za svoj klub i drago mi je da ovde iznosimo svoje stavove i branimo svoj klub.STOP.Ti se samo nasim klubom bavis i kladionicarskim forama a bas nista za vas klub.STOP.I gde ti je ono SAMO JE NEBO GRANICA?
 
Ne mogu nista da kazem jer nisam gledao mec NEMAM SPORT KLUB ALI NE SUMNJAM DA SI TI TO VESTO IZANALIZIRO :ppozdrav:

mozda jei ANDREJEVA AGENCIJA a ovaj tvoj slaninar iz Kekende prelazi kilometrazu za BG da gleda Serifa N-Dajea :sta: .A ovaj muceni LULE28 se raduje kao malo dete ON MISLI DA CE FC C Zvezda da inkasira 19 miliona on jos nema info kako se posluje u Kolumbiji ,Kostarici ,El Salvadoru i Panami pa mi smo kao drzava davno prejebali ove narko kartele .On misli da ce klub da inkasira a COCI064 DA BACA PETARDE I DA LOZI VATROMET .Sa kim sam ja usao u internet komunikaciju sve sami amateri i naivni slikari i posle se pitamo kako dusevni bolesnik suvereno jase prkosno prerijom
PS Zamolio bi mog zemljaka clana WUKSD da se podhitno ukljuci u dijalog i da objasni svojim recima gde smo sta smo i ko smo a znam da VUKSD ZNA VESTO DA PROCITA IZMEDJU REDOVA ........CEKAMO UKLJUCENJE ::pomoc:;
Ko je slaninar iz Kekende :sta:
 
Nazad
Vrh