SPORT-Opšta tema

Isto kao u Atini, potop u 4/4.
PJ ništa golema 0

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Докле да нас брукате ;)

У праву си... Пола последње четвртине без погодака па кад је било најважније Дожер изгубио две лопте а ове усрала тројка... А мислим да нису нешто бољи...

Углавном треба слушати шта је Жељко говорио на тајм-аутима... "фри стајл" игра... Па нису послушали оно што им је одредио да играју...
Ту је кључ пораза...
 
16 izgubljenih lopti i njihovih 20 suteva na kos vise... Panataniakos,Monaco i mislim Valensija imaju bolji medjusobni skor od nas... bice jako tesko
 
To je nasa realnost hteli mi to da priznamo ili ne,ali da jedan trener samara igraca drugi da steze glavu to nismo imali bar ne pamtim .I 'SAMO JE NEBO GRANICA' nesto je utihnulo ili ste i sami svesni toga
 
Mnogo se grešilo dosta izgubljenih lopti, primilo se puno lakih poena i neznam odakle pojavi se Jaramaz.
 
Iako je od dolaska Obradovica Zvezda promenila 5 trenera vecina simpatizera Crvene Zvezde smatra da bi najbolje bilo u ovom momentu kada bi se promenio trener Partizana i da Vucic postavi nekog drugog perspektivnijeg trenera .Nije mi jasno zasto ga menjati kada covek ima zapazene rezultate ⁉️ . Objasnjenja su uglavnom cudna ,nejasna, zbunjujuca ,zapanjujuca ali ta objasnjenja su sacinjena u konfuznom stanju beznadja kada tim KK C Zvezda baulja u Evropi ne opravdava ulozena sredstva a i osvajanje ABA lige deluje daleko i nedodirljivo .::lose::
Za sada necemo zuriti sa smenom trenera rano je jos a i neznam zbog cega ali svi verujemo ovoj zivoj legendi iz Cacka koji je i najtrofejniji trener u istoriji Evrope .U ovaj tim verujemo istinski fali jos malo dotezanja ali svi jednoglasno verujemo da uspeh nesme i nemoze da izostane ::suncanje::
 
Niko te ne tera da se slažeš.Šta je postigao nu zadnje 3 godine i to sa takvim timom.
Prvo sta me je zbunilo sto je COCI64 krenuo nicim izazvan na tvoje postove malo agresivnije i provokativnije a drugo pocese grobari da ga lajkuju jer je naprasno krenuo da nas hvali i uzdize u nebesa :osmeh: .A KAD I ISKRENO SAGLEDAM ON SAMO PRICA ISINU I NISTA OSIM ISTINE :bravo:
 
Prvo sta me je zbunilo sto je COCI64 krenuo nicim izazvan na tvoje postove malo agresivnije i provokativnije a drugo pocese grobari da ga lajkuju jer je naprasno krenuo da nas hvali i uzdize u nebesa :osmeh: .A KAD I ISKRENO SAGLEDAM ON SAMO PRICA ISINU I NISTA OSIM ISTINE :bravo:
Ne umisljaj. Gde sam ja to uzdigao Partizan u nebesa??
 
Tesko je za tvoj intelekt da razumes malo ozbiljnije pisanje.
To mi je hvala sto sam te lajkovo a kome ja sad da verujem kada jedan deo simpatizera crveno belih govori kako je tim Partizana dobar ali je trener los i isfuran ,ti npr imas misljenje da je trener dobar ali tim los a ima jos nekolicina koji smatraju da je i tim tu tu rutu i trener i da sve treba razjebati i da Vucic krene od nule da stvara sve iz pocetka DAJ DOGOVORITE SE U INBOX PA NASTUPITE SA NEKIM PREDLOGOM AL DA BUDE NESTO KONKRETNO I PROSPERITETNO :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh