SPORT-Opšta tema

Zoki jel to zavist što vam bežimo sada tri pobede?
Pa vi ste svoju usrali protiv Albe.
Ne,samo poruka da i vi ne userete.I mi smo vama bežali prošlu sezonu pa smo izvisili.Kad sam ja pisao da je Partizan lošiji ove godine,vi ste se smejali.Panter nije ni P od prošlogodišnjeg.Naneli se dobro drži i ovi što ste ih doveli iz NBA.Smit vam sedi na klupi,Anđušić,Jaramaz.Svi koji mogu da preokrenu rezultat.Ali Rumenoglu nema muda da ih trpi na terenu.To je radio i sa Kaminskim.Kad bude smeo kao Joanis da pusti Gilespija da igra iako ne zna da da koš ako nije sam i ispod koša onda se može pričati o strategiji velikog trenera.
Jel mislis da je iko u Srbiji od grobara navijao nocas za Valensiju ⁉️ Poceli su ovi postovi da se zvrljaju totalno bez rezona samo da se nesto mlati a ako te neko pita VI CETE SADA ODIGRATI NEKOLIKO MECEVA ZA NAS KAO I PROSLE SEZONE .Prvi je bio protiv Baskonije u Beogradu a drugi je odigran sinoc a bice jos meceva protiv nasih direktnih konkurenata do kraja ciklusa i vi igrate za nas iako nemate nikakve sanse za prolaz . Kako se ne razumemo adekvatno kao da razgovaramo razlicitim jezikom
ps Iako moram da naglasim DA VEOMA MI JE DRAGO STO JE ZVEZDA DOBILA VALENSIJU ULEPSALI SU MI VECE BOLJE NIJE MOGLO 5 PLUS :ppozdrav:
Ja mislim da su svi navijali za Valensiju.Te priče mogu samo deca iz zabavišta da progutaju.
Da li je danas momenat kada Rumenoglu diže formu.Tvoja očekivanja za danas.
 
Poslednja izmena:
Ovo se zove motivisanost.Ako veliki trener to izjavi onda treba da mu verujemo.Igrač koji po zadatku radi to što radi.Ja da sam na mestu Rumenoglua ne bi komentarisao-pametnije bi bilo.
 
Ja sam navijao za Zvezdu, prvo jer je nas tim a i nama ide u prilog.
Koliko nepodnosim onu nakazu od coveka to nije razlog da nenavijam u EL ili bilo kom Evrotakmicenju.
Ili kad je Deki vodio Zvezdu da nenavijam u LS to je nemoguce, najvise iz postovanja prema Stankovicu.
Moja zelja je da Vidic dodje u savez i bar proba da razdrnda vece staraca koja se tamo uvukla.
Koliko vidim velika je netrpeljivost prema Zeljku od strane navijaca Zvezde, stalno mu se osporavaju uspesi, znanje, davanje nadimaka, slicno kao isa Vujosevicem, svinjo debela i ne znam kako ga nisu nazivali navijaci
 
Rumenoglu svojim ponašanjem izaziva animozitet navijača Zvezde.Dok je kao trener reprezentacije svu ljagu bacio na igrače da bi se on oprao.Nešto u zadnje vreme se i ne pokazuje kao neki veliki trener.On je bivši dobar trener.Od stare slave se ne živi.Sa ovim timom bi trebao u najmanju ruku među prva 3 u EL a daleko prvi u ABA.Gde je on u realnosti :unsure: Što mu se pre Partizan zahvali nešto će i postići.
 
Rumenoglu svojim ponašanjem izaziva animozitet navijača Zvezde.Dok je kao trener reprezentacije svu ljagu bacio na igrače da bi se on oprao.Nešto u zadnje vreme se i ne pokazuje kao neki veliki trener.On je bivši dobar trener.Od stare slave se ne živi.Sa ovim timom bi trebao u najmanju ruku među prva 3 u EL a daleko prvi u ABA.Gde je on u realnosti :unsure: Što mu se pre Partizan zahvali nešto će i postići.
Ne bi se slozio ni sa jednom recenicom.
 
Samo je prošle godine izgurao bez klasičnog pleja, drugi priznati treneri kažu sve naj o njemu, samo ovdašnja javonst kako stručna i ona obična smatraju da mu prošlo vreme.
Slično se pisalo za Pešića, evo sada za Novaka izgubio polufinale posle 10 godina odma drvlje i kamenje


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
A kakav je to tim?? Ko je tu neki velik igrac?? Odskacu Panter, Naneli i Ledej, ostalo prosek koji Zeljko vesto ukomponuje. Jednostavno izvuce nekog igraca iz anonimnosti pa ga za sezonu uzdigne sto se desilo sa Madarom, Egzumom i Lesorom. Sada je to slucaj sa Dodzerom, Kaboklom.
 
Douzer i Kaboklo su došli kao gotovi igrači.Tim je dobar,ne greši dušu.Kad ja priznajem,znaj koliko ima sati.Bolji su od nas.Eto videćeš sad nas protiv Barselone.
 
A kakav je to tim?? Ko je tu neki velik igrac?? Odskacu Panter, Naneli i Ledej, ostalo prosek koji Zeljko vesto ukomponuje. Jednostavno izvuce nekog igraca iz anonimnosti pa ga za sezonu uzdigne sto se desilo sa Madarom, Egzumom i Lesorom. Sada je to slucaj sa Dodzerom, Kaboklom.
pa ajmo redom

Madar osvajac zlatne medalje sa izraelom na sampionatu evrope do 19godina,bio najbolji igrac prvenstva i tima evrope
osvojio nagradu najnapredniji igrac u izraelu za 2020-tu(najmladji u istoriji dodeljivanja nagrada)

Exum imao odlican pocetak nba karijere i onda mu se desi povreda ACL levog kolena
vrati se igra dobro pa opasno sjebe rame pa opet pauza...opet se vrati i onda mu ode desno koleno pa ponovo pauza
tada dolazi preko bare i potpisuje za barsu da pokusa u evropi da vrati karijeru sto uspeva----ovo se desilo pre druge povrede

lesor iz anonimnosti izvlaci zvezda u koju dolazi posle dobre sezone u nanteru gde osvaja trece po kvalitetu takmicenje u evropi fiba ligu sampiona
zatim igra za Unikahu,Bajern,Monako(osvaja evrokup),Makabi pa dolazi u Partizan

PJ dozer takodje kao Exum sjebao ACL i pokusava da vrati karijeru u evropi dolaskom u Partizan,prosle sezone odigrao 3 meca u Playofu nba lige za Kingse

Kaboklo(kao i Yago u zvezdu) dosao iz ulma gde su uzeli titulu ispred Bajern Minhena
odigrao veoma dobro svetsko prvenstvo takodje i bio veoma trazen na trzistu ovog leta,da ne pisem opet svu komplikaciju oko njega i njegovih transfera

anonimusi---teska rec
 
Monako vam "lezi" u medjusobnim duelima,kao sto nama Alba naprimer NE

ovo "lezi" neka razume ko kako hoce 😉

Dobra kvota da partizan ne gubi vise od 5 poena
 
Nazad
Vrh