SPORT-Opšta tema

Izgleda da se FK Partizan dobro pojačava.Verovatno su to sredstva od ulaznica.Izgleda da Zvezda neće biti prvak ove godine.

Mladi Ekvadorac Denil Kastiljo stigao je u nedelju veče na Kipar. U društvu menadžera pridružio se ekspediciji Partizana koja se na Rajskom ostrvu priprema za odbranu trona u Superlig
Ne znam koji tron brani na ovom sajtu što reklamira Saldanja.
 
Poslednja izmena:
Zaista ste neumorini u pokusajima da dokazete kako je jos pored svega Zvezda ostecena. Da stavimo jednom tacku neka bude tako kako vi kazete.

Evo ja nestrpljivo cekam da vidim vasu "agresivnu" odbranu veceras.
 
potroseni u derbiju+90% da nece igrati Teo

slabiji za 50% nego protiv vas

kod Valensije se (srecom po nas) povredio Davis
onaj Ojeleye ce imati suteva koliko hoces danas tako da on ide + na kladzi


teo ipak igra po najnovijim vestima tako da ocekujem pobedu
 
Poslednja izmena:
Zaista ste neumorini u pokusajima da dokazete kako je jos pored svega Zvezda ostecena. Da stavimo jednom tacku neka bude tako kako vi kazete.

Evo ja nestrpljivo cekam da vidim vasu "agresivnu" odbranu veceras.
Grešile su sudije na obe strane.Ja sam akcenat davao najviše na nesportsko ponašanje u cilju izazivanja incidenata usled nemoći da se meč dobije na terenu.Prednjačio je Ledej a za njim po malo,Panter i Naneli i naravno idejni tvorac,Rumenoglu koji na konferencijama ističe sportsko ponašanje.Svaki pravi trener bi morao da opomene igrača koji se ponaša kao Ledej ali ne,Rumenoglu ga još podržava što i pokazuje njegov karakter kao čoveka.
Vi večeras treba da navijate za zvezdu.
 
Zaista ste neumorini u pokusajima da dokazete kako je jos pored svega Zvezda ostecena. Da stavimo jednom tacku neka bude tako kako vi kazete.

Evo ja nestrpljivo cekam da vidim vasu "agresivnu" odbranu veceras.
Nije zvezda ostecena, ali niste ni vi. To ste vi prvi kukali dva dana sudije sudije.
Odigrali ste ocajan darbi i tako i prosli, tj kako ste lose igrali dobro ste i prosli. Toliko.
 
Nije niko ostecen samo ste nas tukli za sve novce dok je poredjenja radi Teodosica na sutu za 3 faulirao vazduh. Poredjenja radi Naneli protiv Makbija dobije 2 nesportske jednu u napadu drugu u odbrani tako sto je zakacio po licu protivnickog igraca. Panter popije samar,Kaminski dobije razbijenu arkadu i nikom nista,obican faul. :D Ali zaista ne mogu vise o tome,a nije ni bitno. Sto se Ledeya tice sve ste u pravu,prosle godine ste imali pik na Lesoru ove na njemu i naravno nezaobilazni Obradovic.

Za Zvezdu necemo navijati pa sve i da nam osvajanje El zavisi od vase pobede. Zasto,upravo zbog vase mrznje prema sve sto je nama sveto i sto se svaki nas uspeh umanjuje koliko god je to moguce a da ne pricam o tome kako dete pljuje igrace Partizana,prosle sezone potezu stolice itd itd...
Ne kazem da smo mi svetci i da toga nema,ali dokle god je ova mrznja sto preko medija sto preko navijaca navijanja nece biti.
 
Nije niko ostecen samo ste nas tukli za sve novce dok je poredjenja radi Teodosica na sutu za 3 faulirao vazduh. Poredjenja radi Naneli protiv Makbija dobije 2 nesportske jednu u napadu drugu u odbrani tako sto je zakacio po licu protivnickog igraca. Panter popije samar,Kaminski dobije razbijenu arkadu i nikom nista,obican faul. :D Ali zaista ne mogu vise o tome,a nije ni bitno. Sto se Ledeya tice sve ste u pravu,prosle godine ste imali pik na Lesoru ove na njemu i naravno nezaobilazni Obradovic.

Za Zvezdu necemo navijati pa sve i da nam osvajanje El zavisi od vase pobede. Zasto,upravo zbog vase mrznje prema sve sto je nama sveto i sto se svaki nas uspeh umanjuje koliko god je to moguce a da ne pricam o tome kako dete pljuje igrace Partizana,prosle sezone potezu stolice itd itd...
Ne kazem da smo mi svetci i da toga nema,ali dokle god je ova mrznja sto preko medija sto preko navijaca navijanja nece biti.
Daj ne izmisljaj kod kaminskog je bilo udarac glavu o glavu zato je pukla arkada, sviran je faul sto je i bilo nista vise od toga. Kako preterujete pa ovo nije normalno. Stvarno ste smesni i zalosni.
Ovog vaseg zeka ne volim zato sto je jedan obican orangutan, klepa ne pita, ulece klizeci kao na fudbalu.
 
Nije niko ostecen samo ste nas tukli za sve novce dok je poredjenja radi Teodosica na sutu za 3 faulirao vazduh. Poredjenja radi Naneli protiv Makbija dobije 2 nesportske jednu u napadu drugu u odbrani tako sto je zakacio po licu protivnickog igraca. Panter popije samar,Kaminski dobije razbijenu arkadu i nikom nista,obican faul. :D Ali zaista ne mogu vise o tome,a nije ni bitno. Sto se Ledeya tice sve ste u pravu,prosle godine ste imali pik na Lesoru ove na njemu i naravno nezaobilazni Obradovic.

Za Zvezdu necemo navijati pa sve i da nam osvajanje El zavisi od vase pobede. Zasto,upravo zbog vase mrznje prema sve sto je nama sveto i sto se svaki nas uspeh umanjuje koliko god je to moguce a da ne pricam o tome kako dete pljuje igrace Partizana,prosle sezone potezu stolice itd itd...
Ne kazem da smo mi svetci i da toga nema,ali dokle god je ova mrznja sto preko medija sto preko navijaca navijanja nece biti.
Da li smo mi gledali istu utakmicu?? Bas ste bezobrazni.
 
Nije niko ostecen samo ste nas tukli za sve novce dok je poredjenja radi Teodosica na sutu za 3 faulirao vazduh. Poredjenja radi Naneli protiv Makbija dobije 2 nesportske jednu u napadu drugu u odbrani tako sto je zakacio po licu protivnickog igraca. Panter popije samar,Kaminski dobije razbijenu arkadu i nikom nista,obican faul. :D Ali zaista ne mogu vise o tome,a nije ni bitno. Sto se Ledeya tice sve ste u pravu,prosle godine ste imali pik na Lesoru ove na njemu i naravno nezaobilazni Obradovic.

Za Zvezdu necemo navijati pa sve i da nam osvajanje El zavisi od vase pobede. Zasto,upravo zbog vase mrznje prema sve sto je nama sveto i sto se svaki nas uspeh umanjuje koliko god je to moguce a da ne pricam o tome kako dete pljuje igrace Partizana,prosle sezone potezu stolice itd itd...
Ne kazem da smo mi svetci i da toga nema,ali dokle god je ova mrznja sto preko medija sto preko navijaca navijanja nece biti.
Ko je koga tukao :haha: :haha: :haha: Pa stvarno.Realnost ti je misaona imenica.
 
Prošli derbi Pantera eliminisali sa ličnama odmah na počeetku utakmice, ovog derbija trenutno dva najbolja igrača a šta da očekijemo u trečoj neko da nam tri igrača napuste igru u ranoj fazi utamice. Počinjete da me zabrinjavate koliko ste nerealni pa onaj drvoseča Lazić kad bi se sudilo kako treba nebi sastavio pet minuta u igri. Par puta su Ledeja udvajali Teodosić i Nedović izudaraliga pošteno po rukama i nikom ništa.
 
Prošli derbi Pantera eliminisali sa ličnama odmah na počeetku utakmice, ovog derbija trenutno dva najbolja igrača a šta da očekijemo u trečoj neko da nam tri igrača napuste igru u ranoj fazi utamice. Počinjete da me zabrinjavate koliko ste nerealni pa onaj drvoseča Lazić kad bi se sudilo kako treba nebi sastavio pet minuta u igri. Par puta su Ledeja udvajali Teodosić i Nedović izudaraliga pošteno po rukama i nikom ništa.
Drvoseca Lazic je mala maca za vaseg zeka, onaj ulece klizeci sa dve noge kao u beton ligi u fudbalu po selima...
 
Dobismo veceras lagano valensiju, nedovic odigrao majstorski.
Steta sto imamo oscilacije u igri i na strani lose igramo.
 
potroseni u derbiju+90% da nece igrati Teo

slabiji za 50% nego protiv vas

kod Valensije se (srecom po nas) povredio Davis
onaj Ojeleye ce imati suteva koliko hoces danas tako da on ide + na kladzi


teo ipak igra po najnovijim vestima tako da ocekujem pobedu
pobeda i prvi mec da je gotovo citav mec kontrolisan(oism prve)

sreca i za zvezdu sto ovaj Ojeleye nije mogao vola da pogodi danas a ipak nekako skupio 9 poena(ne toliko srece za mene na kladzi zbog loseg suta)


pre meca Yago :haha: :haha::haha:
 
Zaista ste neumorini u pokusajima da dokazete kako je jos pored svega Zvezda ostecena. Da stavimo jednom tacku neka bude tako kako vi kazete.

Evo ja nestrpljivo cekam da vidim vasu "agresivnu" odbranu veceras.
I šta si video u odbrani Zvezde.
Rezultat ne pokazuje odnos snaga na terenu.Velika razlika u zadnjih 5 minuta.
 
Лично не волим баш много да Партизан побеђује али боље и они него неки страни тим.

Данас добра победа. Важна. Волео бих и у петак да цепнемо Барселону.

Тео играо под блокадом јер су га Партизановци повредили?

И Тео о Неда ће бити под притиском против Барсе а то ће дати прилику да неко други заблиста.

Шта су Делије поставиле као транспарент?
 
Kk sapostenje izdalo opet saopstenje, ide tekst i stavili video na kojima kao pokradeni. Veliki procenat donosne korektne odluke sudija na tom snimku.

Stvarno imate svakojake pavijane u kk.
 
A jel sme kk saopstenje da se toliko kurci u El i posle EL utakmica i zasto ne?
Zasto u EL nije bilo ovoliko tenzija a prehjuce da se pokolju?
 
Nazad
Vrh