SPORT-Opšta tema

Lule pravis se jako pametan u poslednje vreme,sta mislis da malo preskocis i da me zaobidjes? Posto si pokupio svu pamet sveta sto se sporta tice a ogranicen si kao teras?
Posto si i moderator ovog foruma mogao bi i ti malo na recnik da pripazis. I pre i posle utakmice pricas jedno te isto. Sudije ce uraditi i sudije su uradile. Stvari vidis na svoj nacin i to je u redu kad jednom kazes, ali nemoj svoje misljenje nametati drugima. Cak te i tvoje kolege iz istog tabora demantuju. Mozda ce te vodja podrzati.
 
 
STO SE TICE ANALIZE SA SINOCNE UTAKMICE SVI KOMENTARI SIMPATIZERA CRVENO BELIH IZGLEDAJU TOTALNO NESINHRONIZOVANO I DELUJE KAO DA JE NEKO PUSTIO BOTOVE DA SE UTRKUJU KO CE JACE I KO CE BOLJE . Osim toga vidljiva je velika zelja DA SE NAPOKON IZADJE IZ MRACNOG TUNELA IZ RUPE U KOJU JE KLUB NEOPLANIRANO ZAPAO A MERDEVINA NEMA DA SE IZADJE NA SVETLO i u tom kontekstu ja zelim crveno belima da se razigraju i da pocnu da igraju svoju prepoznatljivu kosarku IGRACI DA OPRAVDAJU OGROMNA NOVCANA SREDSTVA ULOZENA U NJIH A DRUG COVIC DA SE ZACEMENTIRA TU GDE JESTE I DA OSTANE VECNO NA POZICIJI IKONE KLUBA .Sto se tice coveka iz senke dusevnog bolesnika bojim se da ce vrlo brzo biti prinudjen da dovodi NBA pojacanja jer u Evropi nema vise sta da se kupi sve je kupljeno i opet corak a sto se tice ovog nesretnog Grka a veliko ime u svetu kosarke bojim se da ce on vrlo brzo dobiti nogu u dzibuki i zavrsiti neslavno ovu epizodu .Najinteresantnija stvar koju sam primetio veca je radost bila sto je Zvezda jedva zavrsila nego da nas je tukla sa 25 razlike sto dovoljno govori kakva je faza naisla u klubu po sistemu DAJ STA DAS jer posle 100 POENA OD SLABASNOG ASVELA POSLE 90 POENA OD INDISPONIRANE ALBE I POSLE I POSLE 10O OD OLIMPIJE I 90 I NESTO OD CETE DUSKA IVANOVICA ovo je sada veoma bitan momenat i da se barem na trenutak zaustavi urlanje iz svlacionice .
Nejpir i Bjelica su oterani a ko je sledeci ⁉️ :sta:
 
Ko ti dade pravo da vodis toliku brigu o nasim igracima,zar nemate vi dovoljno brigu o svojima.Vrati sliku kod dosudjene pete Dozeru i procitaj sa usana sta govori najbolji trener Evrope.Kulturiska nema sta
 
STO SE TICE ANALIZE SA SINOCNE UTAKMICE SVI KOMENTARI SIMPATIZERA CRVENO BELIH IZGLEDAJU TOTALNO NESINHRONIZOVANO I DELUJE KAO DA JE NEKO PUSTIO BOTOVE DA SE UTRKUJU KO CE JACE I KO CE BOLJE . Osim toga vidljiva je velika zelja DA SE NAPOKON IZADJE IZ MRACNOG TUNELA IZ RUPE U KOJU JE KLUB NEOPLANIRANO ZAPAO A MERDEVINA NEMA DA SE IZADJE NA SVETLO i u tom kontekstu ja zelim crveno belima da se razigraju i da pocnu da igraju svoju prepoznatljivu kosarku IGRACI DA OPRAVDAJU OGROMNA NOVCANA SREDSTVA ULOZENA U NJIH A DRUG COVIC DA SE ZACEMENTIRA TU GDE JESTE I DA OSTANE VECNO NA POZICIJI IKONE KLUBA .Sto se tice coveka iz senke dusevnog bolesnika bojim se da ce vrlo brzo biti prinudjen da dovodi NBA pojacanja jer u Evropi nema vise sta da se kupi sve je kupljeno i opet corak a sto se tice ovog nesretnog Grka a veliko ime u svetu kosarke bojim se da ce on vrlo brzo dobiti nogu u dzibuki i zavrsiti neslavno ovu epizodu .Najinteresantnija stvar koju sam primetio veca je radost bila sto je Zvezda jedva zavrsila nego da nas je tukla sa 25 razlike sto dovoljno govori kakva je faza naisla u klubu po sistemu DAJ STA DAS jer posle 100 POENA OD SLABASNOG ASVELA POSLE 90 POENA OD INDISPONIRANE ALBE I POSLE I POSLE 10O OD OLIMPIJE I 90 I NESTO OD CETE DUSKA IVANOVICA ovo je sada veoma bitan momenat i da se barem na trenutak zaustavi urlanje iz svlacionice .
Nejpir i Bjelica su oterani a ko je sledeci ⁉️ :sta:
brini se ti za najtrofenijeg trenera koji od 4 meca sa fenjeraskom zvezdom gubi 2 meca a 1od2 pobede ima posle okrenutog meca kuci u poslednjih 30sekundi

veci je problem vas poraz od nas,nego nasi porazi od albe i asvela

mada sad vam lakse pricati kako je zvezda losa sto i jeste,nego kako ste vi u jos vecem kurcu nego zvezda
pod obavezno vam je dobiti monako ili virtus,najbolje bi vam bilo obe,sto nije nemoguce ali videcemo
 
U svakoj cetvrtini po 2 greske sudjene na stetu Partizana. Mozete da se tesite kako ste htrabri,dobri superiorni,nepobedivi 9 godina i slicno... a muceni i sami ste svesni zasto je to tako.
A mislis da zvezdi nisu ni jednu gresku napravili?
Jeli ono bio hangi nemerna licna kad mu ledej zakljucao ruku i vuce ga po terenu, pa nije dovoljna licna nego jos i namerna za hangu?
Jeli bila nepravilno vodjena lopta pre tehnicke grka?
To nista ne vidis? Ili se pravis da ne vidis?
Sudije su gresile zato sto su lose i veliki pritisak na utakmicu. Gresili su i na jednu i drugu stranu.
Prvo poluvreme vas drzao Vas Puklica da ne bude 30+ razlike, svirao pet puta kos plus bacanje za partizan.
Vidis da si sam u ovom sudije pa sudije, ni ostali grobari te ne podrzavaju vide da ste ocajno odigrali.
 
STO SE TICE ANALIZE SA SINOCNE UTAKMICE SVI KOMENTARI SIMPATIZERA CRVENO BELIH IZGLEDAJU TOTALNO NESINHRONIZOVANO I DELUJE KAO DA JE NEKO PUSTIO BOTOVE DA SE UTRKUJU KO CE JACE I KO CE BOLJE . Osim toga vidljiva je velika zelja DA SE NAPOKON IZADJE IZ MRACNOG TUNELA IZ RUPE U KOJU JE KLUB NEOPLANIRANO ZAPAO A MERDEVINA NEMA DA SE IZADJE NA SVETLO i u tom kontekstu ja zelim crveno belima da se razigraju i da pocnu da igraju svoju prepoznatljivu kosarku IGRACI DA OPRAVDAJU OGROMNA NOVCANA SREDSTVA ULOZENA U NJIH A DRUG COVIC DA SE ZACEMENTIRA TU GDE JESTE I DA OSTANE VECNO NA POZICIJI IKONE KLUBA .Sto se tice coveka iz senke dusevnog bolesnika bojim se da ce vrlo brzo biti prinudjen da dovodi NBA pojacanja jer u Evropi nema vise sta da se kupi sve je kupljeno i opet corak a sto se tice ovog nesretnog Grka a veliko ime u svetu kosarke bojim se da ce on vrlo brzo dobiti nogu u dzibuki i zavrsiti neslavno ovu epizodu .Najinteresantnija stvar koju sam primetio veca je radost bila sto je Zvezda jedva zavrsila nego da nas je tukla sa 25 razlike sto dovoljno govori kakva je faza naisla u klubu po sistemu DAJ STA DAS jer posle 100 POENA OD SLABASNOG ASVELA POSLE 90 POENA OD INDISPONIRANE ALBE I POSLE I POSLE 10O OD OLIMPIJE I 90 I NESTO OD CETE DUSKA IVANOVICA ovo je sada veoma bitan momenat i da se barem na trenutak zaustavi urlanje iz svlacionice .
Nejpir i Bjelica su oterani a ko je sledeci ⁉️ :sta:
Ma vi ste na svetlu i kad gubite, mi i kad pobedimo moramo da cutimo zbog vas. Da se slucajno ti i tvoj moderator na uvredite, a pritom imate jos dva tri sakala koji vredjaju za vas. Ajd pali sa tvojim analizama smaras vise.
 
Ma vi ste na svetlu i kad gubite, mi i kad pobedimo moramo da cutimo zbog vas. Da se slucajno ti i tvoj moderator na uvredite, a pritom imate jos dva tri sakala koji vredjaju za vas. Ajd pali sa tvojim analizama smaras vise.
PEXSONE nema mesta panici ovo je samo moje misljenje gde se trenutno nalazi KK CZ .Mozda sam ja pogresno procenio trenutnu situaciju a ispravi me slobodno ako gresim ali mnogo je bolje prihvatiti realno stanje i boriti se da se nesto promeni u pozitivnom smislu nego lagati sebe kako je sve u redu i kupovati vreme . JA SAM JEDINI JUCE STAVIO ZVEZDU ZA FAVORITA PRE MECA A VIDIM DA JE OVDE NA FORUMU BIO MUK NIKO DA ZUCNE USAO NEKI STRAH U VAS I TU VISE RACIONALNOG NEMA .Ja nikada nisam bio sebican i smatram da ima za sve tako da bi bilo lepo da vi uzmete kup a mi ABA ligu i da udjemo u TOP 8 I SVI ZADOVOLJNI I SVE OVCICE NA BROJU .Medjutim opasno bi bilo kada bi Partizan uzeo i kup onda bi MEDO BRUNDO MORAO DA IZADJE IZ PECINE U JANUARU a kada medjed vidi svoju senku tu onda srece nema ali da sacekamo i pazljivo ispratimo SAMO OSLOBODJENO ::vino::
 
brini se ti za najtrofenijeg trenera koji od 4 meca sa fenjeraskom zvezdom gubi 2 meca a 1od2 pobede ima posle okrenutog meca kuci u poslednjih 30sekundi

veci je problem vas poraz od nas,nego nasi porazi od albe i asvela

mada sad vam lakse pricati kako je zvezda losa sto i jeste,nego kako ste vi u jos vecem kurcu nego zvezda
pod obavezno vam je dobiti monako ili virtus,najbolje bi vam bilo obe,sto nije nemoguce ali videcemo
PRIZNAJ DA NISI SMEO SINOC DA STAVIS PARE NA ZVEZDU a sada drzis slovo niko do reci da dodje od tebe ALI MOZDA JE I BOLJE STO SE NISI KLADIO INACE BI BULJA ZVAKALA GACE RAZGLAVIO BI SE NERVNO TOTALNO DA SI ULETEO a opet mogao si da se oparis debelo samo da si uleteo ::novac::................ali nazalost nisi 👎
 
STO SE TICE ANALIZE SA SINOCNE UTAKMICE SVI KOMENTARI SIMPATIZERA CRVENO BELIH IZGLEDAJU TOTALNO NESINHRONIZOVANO I DELUJE KAO DA JE NEKO PUSTIO BOTOVE DA SE UTRKUJU KO CE JACE I KO CE BOLJE . Osim toga vidljiva je velika zelja DA SE NAPOKON IZADJE IZ MRACNOG TUNELA IZ RUPE U KOJU JE KLUB NEOPLANIRANO ZAPAO A MERDEVINA NEMA DA SE IZADJE NA SVETLO i u tom kontekstu ja zelim crveno belima da se razigraju i da pocnu da igraju svoju prepoznatljivu kosarku IGRACI DA OPRAVDAJU OGROMNA NOVCANA SREDSTVA ULOZENA U NJIH A DRUG COVIC DA SE ZACEMENTIRA TU GDE JESTE I DA OSTANE VECNO NA POZICIJI IKONE KLUBA .Sto se tice coveka iz senke dusevnog bolesnika bojim se da ce vrlo brzo biti prinudjen da dovodi NBA pojacanja jer u Evropi nema vise sta da se kupi sve je kupljeno i opet corak a sto se tice ovog nesretnog Grka a veliko ime u svetu kosarke bojim se da ce on vrlo brzo dobiti nogu u dzibuki i zavrsiti neslavno ovu epizodu .Najinteresantnija stvar koju sam primetio veca je radost bila sto je Zvezda jedva zavrsila nego da nas je tukla sa 25 razlike sto dovoljno govori kakva je faza naisla u klubu po sistemu DAJ STA DAS jer posle 100 POENA OD SLABASNOG ASVELA POSLE 90 POENA OD INDISPONIRANE ALBE I POSLE I POSLE 10O OD OLIMPIJE I 90 I NESTO OD CETE DUSKA IVANOVICA ovo je sada veoma bitan momenat i da se barem na trenutak zaustavi urlanje iz svlacionice .
Nejpir i Bjelica su oterani a ko je sledeci ⁉️ :sta:
Niste znali 35 minuta gde je levo.Kao da ste sišli sa ringišpila a ovamo imate velike uspehe u EL :haha: :haha: .Sportsko ponašanje pojedinih igrača i trenera partizana su tretirali utakmicu kao bojište i u nemoći i seckali utakmicu ne bi li se spasli poraza od 20 i kusur razlike.Panter,Ledej su zaboravili da igraju u areni ali ne u gladijatorskoj.Na sledećoj utakmici im treba podeliti bokserske rukavice da se ne ugruvaju.Sinoć ste bili velika SRAMOTA za srpsku košarku od silne nemoći.Da se nismo malo opustili zadnjih par minuta ne bi znali gde je izlaz iz arene a i ovako ste ostali bez nogu.Pozdravlja vas Saša Obradović.
 
Posto si i moderator ovog foruma mogao bi i ti malo na recnik da pripazis. I pre i posle utakmice pricas jedno te isto. Sudije ce uraditi i sudije su uradile. Stvari vidis na svoj nacin i to je u redu kad jednom kazes, ali nemoj svoje misljenje nametati drugima. Cak te i tvoje kolege iz istog tabora demantuju. Mozda ce te vodja podrzati.
Pre svakog Zvezdinog meca CUTIS KAO ZALIVEN nema optimizma uvukao se i razjeda te strah A JA MORAM DA TE IZVLACIM IZ RUPE NA NAJNEPOPULARNIJE NACINE .Evo sada nailazi kup u Nisu I CEKAM STA CES DA KAZES I DALI IMAS NESTO DA KAZES ako imas reci a ako nemas mudro cuti i pusti odvazne i strucne da mudro zbore .Sto se tice clana LULE28 nece da slusa misli da zna a bunari se bez potrebe vodi se srcem a ne glavom i zato se placa danak neiskustvu . Sta mislis ti DA LI CE MEDJED IZ PECINE DA SE RAZJARI I DA ISTRCI U NERILJANO ILI CE DA RADE TRODONI I BENSENDINI ocekujem rafalnu paljbu na lokalnim medijima jer je to i jedino oruzje za izlaz iz bezizlazne situacije ::pomoc:;
 
Niste znali 35 minuta gde je levo.Kao da ste sišli sa ringišpila a ovamo imate velike uspehe u EL :haha: :haha: .Sportsko ponašanje pojedinih igrača i trenera partizana su tretirali utakmicu kao bojište i u nemoći i seckali utakmicu ne bi li se spasli poraza od 20 i kusur razlike.Panter,Ledej su zaboravili da igraju u areni ali ne u gladijatorskoj.Na sledećoj utakmici im treba podeliti bokserske rukavice da se ne ugruvaju.Sinoć ste bili velika SRAMOTA za srpsku košarku od silne nemoći.Da se nismo malo opustili zadnjih par minuta ne bi znali gde je izlaz iz arene a i ovako ste ostali bez nogu.Pozdravlja vas Saša Obradović.
SADA CU TI NESTO SLIKOVITO OBJASNITI NE OCEKUJEM DA RAZUMES OVO STO CU TI SAOPSTITI ALI SAMO PROBAJ DA ZAMISLIS
Probaj da zamislis sta bi bilo sinoc da je Partizan pobedio .Partizanu nista ta pobeda nije mogla da donese jer je Zvezda odavno zacementirana na celu ABA lige ali sa pobedom Partizana u Zvezdi bi neko morao da plati glavom ili ostavkom desila bi se totalna destabilizacija vec posrnule cete mozda ne zbog samog poraza koliko zbog nacina na koji bi se to dogodilo . Nebo se otvorilo i tim cinom se zadrzao bar na momenat zadrzao mir u kuci ali samo do kup utakmice u Nisu .Veoma bitan momenat ne toliko zbog trofeja koliko zbog energije i timske harmonije . Sta ti ocekujes od KK C ZVEZDA u nastavku I DALI UOPSTE NESTO OCEKUJES ⁉️I STA MISLIS dali ce medo brundo da izlazi ili ce da dzonja do besvesti i da smrdi i prdi dozivotno STA CENIS ALI ISKUSNO :ppozdrav:
 
Oci si nam otvorio. Tek sad sam shvatio. Obradovic i Sferopulos su dobri prijatelji, pa da ovaj drugi ne bi dobio otkaz Zeljko ga pustio.
 
SADA CU TI NESTO SLIKOVITO OBJASNITI NE OCEKUJEM DA RAZUMES OVO STO CU TI SAOPSTITI ALI SAMO PROBAJ DA ZAMISLIS
Probaj da zamislis sta bi bilo sinoc da je Partizan pobedio .Partizanu nista ta pobeda nije mogla da donese jer je Zvezda odavno zacementirana na celu ABA lige ali sa pobedom Partizana u Zvezdi bi neko morao da plati glavom ili ostavkom desila bi se totalna destabilizacija vec posrnule cete mozda ne zbog samog poraza koliko zbog nacina na koji bi se to dogodilo . Nebo se otvorilo i tim cinom se zadrzao bar na momenat zadrzao mir u kuci ali samo do kup utakmice u Nisu .Veoma bitan momenat ne toliko zbog trofeja koliko zbog energije i timske harmonije . Sta ti ocekujes od KK C ZVEZDA u nastavku I DALI UOPSTE NESTO OCEKUJES ⁉️I STA MISLIS dali ce medo brundo da izlazi ili ce da dzonja do besvesti i da smrdi i prdi dozivotno STA CENIS ALI ISKUSNO :ppozdrav:
A probaj ti da zamisliš da prošle godine niste dobili ABA ligu.Kakav bi to bio tektonski poremećaj kod vas.Ovo ponavljam po ko zna koji put.Da li bi Rumenoglu imao obraza da ostane.Ti si ubeđen da je kup vaš.Nisi li rekao skoro da je naš kup a vaša ABA.
Po sadašnjoj igri ne bi vi dobili ništa ali pitaju se i oni na koje najviše pljujete i koji su vas projektovali.Sistem takmičenja ABA lige i EL nije dobar jer nema prenosa bodova u plej of.Ne znam gde bi vi onda bili u ABA ligi.
 
Smeta ubija kako smeta.....
Daj unormalite se...
Rekao sam vec da je dobar trener i tu je kraj mog misljenja o njemu.
Vise mi se svidja vas Savic koji grmi na sudije hoce sinoc da ih lincuje, nema kazne.
Sve fin i kulturan svet.
 
Nazad
Vrh