SPORT-Opšta tema

Pa sta sam pisao 2 dana? Jeli??? Mozete da dobijete samo utakmice gde kontroliste sudjenje i ligu. Fenjerasi bil ii ostali. I opet vam sudije dobile mec.
 
faulovi 33 zvezda,26 partizan

slobodna bacanja zvezda 23 partizan 34

tacno sam znao da cete katastrofalni poraz od ocajne zvezde,pretvoriti u to da su vam sudije sjebale mec

to sto niste 3 cetvrtine mogli pogoditi vola,to nikom nista
zvezda sa rovitim teom,rovitim nedovicem i bez topa
vi u full rosteru
neki opet visak i morali biti van protokola

i sad 5 stranica o sudijama

da su hteli svirali bi bar jedan faul jaramaza nad yagom(ako se pogleda snimak ima 2 a mozda i 3 u prenosu lopte) u poslednjem napadu i da ovaj ide na slobodna pa vama sekunda ipo do kraja
vi pisete sudije dale pobedu zvezdi
jebo sliku svoju
nije ovo vise normalno
 
faulovi 33 zvezda,26 partizan

slobodna bacanja zvezda 23 partizan 34

tacno sam znao da cete katastrofalni poraz od ocajne zvezde,pretvoriti u to da su vam sudije sjebale mec

to sto niste 3 cetvrtine mogli pogoditi vola,to nikom nista
zvezda sa rovitim teom,rovitim nedovicem i bez topa
vi u full rosteru
neki opet visak i morali biti van protokola

i sad 5 stranica o sudijama

da su hteli svirali bi bar jedan faul jaramaza nad yagom(ako se pogleda snimak ima 2 a mozda i 3 u prenosu lopte) u poslednjem napadu i da ovaj ide na slobodna pa vama sekunda ipo do kraja
vi pisete sudije dale pobedu zvezdi
jebo sliku svoju
nije ovo vise normalno
Ma komedije stalno sa njima, mogu da budu malo realni iako su grobari. Ali ne moze to jace od njih, ipak su institucija 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Zaista vise nije ni bitno,sad cete mi tu prosipati pamet i strucne analize a kod ociju slepi.

Bitno je da smo napredovali u komunikaciji i da ste konacno shvatili da ste fenjerasi da dobijate tamo gde imate kontorlu nad ligom i sudijama i da smo konacno shvatili zasto nemate dovoljno para za pojacanja.
 
Pa sta sam pisao 2 dana? Jeli??? Mozete da dobijete samo utakmice gde kontroliste sudjenje i ligu. Fenjerasi bil ii ostali. I opet vam sudije dobile mec.
Placite i zalite se svevisnjem. Celu utakmicu niste poveli, gubili ste i preko 20 razlike. Zalite se na sudije, a ne vidite koliko Ledej prljavo igra. Pri doskoku Bolomboja podmece nogu da ovaj doskoci na njegovo stopalo, takodje slicna situacija i kopd onog koskanja sa Gedrajtisom. U napadu se baca kao Jago ga odgurnuo sto je cist floping. Koliko vam je bila prljava odbrana kad ste stizali rezultat??Neee vi to zovete cvrsta odbrana.
 
Zaista vise nije ni bitno,sad cete mi tu prosipati pamet i strucne analize a kod ociju slepi.

Bitno je da smo napredovali u komunikaciji i da ste konacno shvatili da ste fenjerasi da dobijate tamo gde imate kontorlu nad ligom i sudijama i da smo konacno shvatili zasto nemate dovoljno para za pojacanja.
tvoja ironicnost cak nije ni smesna

vise je tragedija

sve u svemu i ovako loseg fenjerasa vi niste u stanju da dobijete 2 puta za redom od kojeg je jedno takmicenje evroliga,mada i tamo kontrolisemo sudjenje al dobro to sad nije bitno,tamo smo vas lako dobili jer vam u 4/4 nisu ulazile ove trojke ko danas :haha:

sad scenario da se mi okanemo evrolige i da igraju tobey,lazarevic i ekipa koja je manje igrala

top i teo se spreme za kup pa i to uzmemo i onda 3 pobede kuci u finalu abe i to je to :haha::haha::haha:

mislim da to neki clanovi ovog foruma i teme,ne bi bas lako podneli :haha:
 
Ledej se neće okaniti dok nekog ne osakati.
Ono zaletanje da udari pesnicom u stomak litvanca dok ovaj suta za tri, dno kosarke i sporta. To treba veliki trener zeljko da mu objasni da ne radi, ne igra se tako kosarka.
Jos kukate, sudije kme kme, da li si ti dobricanin gledao uopste utakmicu? Koji vam je sut za tri 3/4 meca? 10%-20% tako se ne dobija mec. Dzabe kukas, budi realan pa reci ok lose smo odigrali, dobili ste nas i idemo dalje.
 
Onaj Lazić bi u rukometu bio isključen iz igre, ovakvo tolerisanje grube igre odavno nisam video. A da za vas smo institucija to je sigurno.
 
STRUCNA ANALIZA MECA ALI IZ DRUGOG UGLA Sto se tice vecerasnjeg meca kao i ko zna koji put ove sezone Partizan ocajan u prvom poluvremenu a sto se tice prve četvrtine ovo je već za Ginisa sta se dogadja na svakom mecu nikome nije jasno .Zadnju četvrtinu Partizan igra kao da je drugi tim na parketu ali statistika Kaze da je ovo jedan od najlošijih izdanja Partizana u sezoni i takav Partizan je mogao veceras da tuce Zvezdu pred njenih 20 000 navijača i da vrati minus 20 i nesto.Zvezda je ove sezone u velikom mentalnom problemu kako i zašto to ce trener i uprava da analiziraju ali pored zadovoljstva koje je prisutno i ovde na forumu mesta za zadovoljstvo bar za sada nema oscilacija i problema ima poprilično .Stah pre početka meca je bio vidljiv kod crveno belih jer su već dugo pod velikim pritiskom i ovaj mec je za njih bio biti ili ne biti .Čestitke na pobedi cudna utakmica i mnogo sudijskog seckanja i previse .Težak raspored za oba tima ubitacan ritam idemo dalje

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh