SPORT-Opšta tema

Boli kad izgubis od fenjerasa🤣🤣🤣 mnogo ste se raspisali veceras, sudije, kme kme,


A realno ste jako lose odigrali, sut uzas 3/4 ne bi vam pomoglo ni da je ostoja i zeljko sude 🙂
Gde sam ja kukao na sudije?Utakmica odlucila prva 1/4. Da sam na tvom mesto vise bi se zabrinuo sto od -21 zamalo da izgubite utakmicu.
 
Kolega ne možeš porediti tandva igrača.
Zasto? Lazic igra grubu odbranu, sudije mu sviraju licne, ali je to deo kosarke. Ovaj vas Zek podmece noge, laktove, udara pesnicom igrace pri sutu za tri ( svi znamo kad skocis da izbacis loptu i najmanji udarac u predelu stomaka boli), skroz pokvareno i nesportski.
Vise gleda da povredi protivnika nego da igra kosarku, skroz nenormalan lik.
 
STRUCNA ANALIZA MECA ALI IZ DRUGOG UGLA Sto se tice vecerasnjeg meca kao i ko zna koji put ove sezone Partizan ocajan u prvom poluvremenu a sto se tice prve četvrtine ovo je već za Ginisa sta se dogadja na svakom mecu nikome nije jasno .Zadnju četvrtinu Partizan igra kao da je drugi tim na parketu ali statistika Kaze da je ovo jedan od najlošijih izdanja Partizana u sezoni i takav Partizan je mogao veceras da tuce Zvezdu pred njenih 20 000 navijača i da vrati minus 20 i nesto.Zvezda je ove sezone u velikom mentalnom problemu kako i zašto to ce trener i uprava da analiziraju ali pored zadovoljstva koje je prisutno i ovde na forumu mesta za zadovoljstvo bar za sada nema oscilacija i problema ima poprilično .Stah pre početka meca je bio vidljiv kod crveno belih jer su već dugo pod velikim pritiskom i ovaj mec je za njih bio biti ili ne biti .Čestitke na pobedi cudna utakmica i mnogo sudijskog seckanja i previse .Težak raspored za oba tima ubitacan ritam idemo dalje

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Dobro je mornar sta bi bilo kad bi bilo, ali jedan od realnijih komentara tvojih. Uvideo si i sam da ste odigrali ocajno, za razliku od tvojih grabarcica koji krive sudije.
 
Gde sam ja kukao na sudije?Utakmica odlucila prva 1/4. Da sam na tvom mesto vise bi se zabrinuo sto od -21 zamalo da izgubite utakmicu.
Ti nisi ostali deset postova sudije kme kme. Umesto da kazete ocajno smo igrali 3/4 i kraj.
Jeste nas je problem sto istopimo razliku 20 poena za 3 minuta. Priznajem, sta tu ima da se krije.
 
Partizanovci su baš nerealni (čast izuzecima).Ledej mi je postao toliko odvratan da nema granice.Igralase čvrsta odbrana na obe strane ali on igra sa namerom da povredi igrača.Kod prve tehničke je morao da leti u svlačionicu.Rumenoglu je čak stao u njegovu odbranu u tih par rečenica što je izustio.Pre Douzerove lične nije sviran prekršaj nad Nedovićem.Sudije nisu bilie na visini zadatkaSeckali su utakmicu na svaki Rumenogluov skok.Šta je hteo u u zadnjim sekundama.Hteli su tokom cele utakmice da izazovu revolt navijača i da se prekine utakmica.Posle se gospodin pita gde je košarka.I Panter je bio drzak jer su mu stali na rep.Teško je kada izgubiš od lošijeg rostera,ekipe koja je izašla iz teškog poraza,sa par rovitih igrača.U celoj priči Kaminski je dokazao Rumenogluu kako se igra košarka iAvram je bio izuzetno motivisan.Zvezdi je popustila koncentracija u zadnjih par minuta što je i normalno nakon što je skoro celu utakmicu držala dvocifrenu razliku.Sad se postavlja pitanje-da li KK Partizan opravdava sredstva uložena kao i FK Zvezda.Naravno Rumenoglu je i dalje na klupi ali ga je sinoć mali Grk nadmudrio.
 
Partizanovci su baš nerealni (čast izuzecima).Ledej mi je postao toliko odvratan da nema granice.Igralase čvrsta odbrana na obe strane ali on igra sa namerom da povredi igrača.Kod prve tehničke je morao da leti u svlačionicu.Rumenoglu je čak stao u njegovu odbranu u tih par rečenica što je izustio.Pre Douzerove lične nije sviran prekršaj nad Nedovićem.Sudije nisu bilie na visini zadatkaSeckali su utakmicu na svaki Rumenogluov skok.Šta je hteo u u zadnjim sekundama.Hteli su tokom cele utakmice da izazovu revolt navijača i da se prekine utakmica.Posle se gospodin pita gde je košarka.I Panter je bio drzak jer su mu stali na rep.Teško je kada izgubiš od lošijeg rostera,ekipe koja je izašla iz teškog poraza,sa par rovitih igrača.U celoj priči Kaminski je dokazao Rumenogluu kako se igra košarka iAvram je bio izuzetno motivisan.Zvezdi je popustila koncentracija u zadnjih par minuta što je i normalno nakon što je skoro celu utakmicu držala dvocifrenu razliku.Sad se postavlja pitanje-da li KK Partizan opravdava sredstva uložena kao i FK Zvezda.Naravno Rumenoglu je i dalje na klupi ali ga je sinoć mali Grk nadmudrio.
Dobro to sto je trazio da proveri taj poslednji kos je ok, da je samo dve milisekunde izbacio ranije loptu eto produzeci. To je legalno sto je hteo da proveri. Ostalo se slazem.
 
Ajde reci koji faul im je sviran a da nije bio njima dvojci? Postavi snimak.
Ma nece napisati ni jedan jer ne postoji
Jedina greska sto mislim da je mozda greska sudija na stetu partizana je gazenje linije dozera

Hangi su svirali faul(pa I namernu,tu je krenulo opasno spasavanje partizana u prvom pol)iako je napravio pj
Posle faula pj and bolombojom,nema tehnicke za klupu partizana

ceo mec
faulovi pj su na 45min i 1h 04min
tehnicka sferopulosu pre trojke nanelija,to svirali jer se janis bunio kod ociglednih koraka avramovica na 1h 14min
naneli cisti koraci na poslednjem napadu za partizan 1h 47min za tri slobodna i neresen mec,ovde se jos bolje vidi https://x.com/bukumir/status/1751729958618112014?s=20
 
Lupio je sinoc Luka za prozivke Trifi, pa ga odmah ispravio Kuzma, ja tu slusam Kuzmu i njegove analize i vidjenja utakmice, uglavnom postavlja dobra zapazanja i dobra pitanja.
Covek je ako se dobro secam imao neku funkciju u savezu pokusavao nesto sa mladim seelkcijama valjda.
iako je Zvezdas analize i zapazanja su mu ok.
Cela ideja podkasta je da mogu da pricaju bez bojazni da ce neko odozgo da ih sece

@Lule28 mislis iz prvog poluvremena kad je nagazio bukvalno bio tu Zeljko?
kako su uopste mogli na onim snimcima da vide dal jeste ili nije gazio ? bila 3 ugla nigde sa sigurnoscu ne moze videti jel gazio ili nije sto je logicno da ostaju pri prvobitnoj odluci.
Mnogo su cudni ti uglovi kamera i u ABA i u EL
 
Lupio je sinoc Luka za prozivke Trifi, pa ga odmah ispravio Kuzma, ja tu slusam Kuzmu i njegove analize i vidjenja utakmice, uglavnom postavlja dobra zapazanja i dobra pitanja.
Covek je ako se dobro secam imao neku funkciju u savezu pokusavao nesto sa mladim seelkcijama valjda.
iako je Zvezdas analize i zapazanja su mu ok.
Cela ideja podkasta je da mogu da pricaju bez bojazni da ce neko odozgo da ih sece

@Lule28 mislis iz prvog poluvremena kad je nagazio bukvalno bio tu Zeljko?
kako su uopste mogli na onim snimcima da vide dal jeste ili nije gazio ? bila 3 ugla nigde sa sigurnoscu ne moze videti jel gazio ili nije sto je logicno da ostaju pri prvobitnoj odluci.
Mnogo su cudni ti uglovi kamera i u ABA i u EL
ma kuzma jos i donekle ali ovaj luka je haos

da to,mada zeljko vise trazio celendz jer to dodje kao tajmaut da kaze igracima nesto(sto se i vidi na snimku ako pogledas) nego sto je bila bitna lopta

da kamere su haos

pogledao onu drugu budalu jutros,zeljka pantica--on ni osnovna pravila kosarke ne zna,da se sat ne zaustavlja osim u 4/4,poceo da prati kosarku pre 2-3 godine pa ni pravila jos nije naucio ili druga opcija da namerno laze
e onda ovi sto ga prate a jos manje znaju,takvi onda lupetaju i vicu kradu nas,pa ga jos i citiraju,imas ovde na forumu clana koji citira pantica(prvo pogleda emisiju pa dodje ovde i napise ono sto je pantic rekao u emisiji)
 
U svakoj cetvrtini po 2 greske sudjene na stetu Partizana. Mozete da se tesite kako ste htrabri,dobri superiorni,nepobedivi 9 godina i slicno... a muceni i sami ste svesni zasto je to tako.
 
Jeste bila bitna lopta na kraju kada se pogleda rezultat ta jedna mozda je i bila presudna ali sa onakvim kamerama ne znam sta su sudije mogle da vide.

Ma kakav Pantic to sve teorije zavere kao onaj Anjdus li bese sto sve zna.
Gledam kada naidjem onog sa Admiral Bet valjda se Petar, Pepi zove on analizira utakmice, igrace, nije los, Ima ga jos jedan mislim da je on ispred Meridiana ili tako nesto neka je kladionica uvek nebrijan, Mica Beric i onaj lik sto imaju emisiju zaboravio sam joj ime, oni nisu losi.
Tegija nisam odavno gledao, jesam snimke sa treninga utakmica, ali emisije ne, on je Partizanovac i uvek ce na tu stranu naginjati.

Sa onakvim stavom iz prvog poluvremena trebaju Zeljko i strucni stab da sednu i pitaju igrace u cemu je problem, Makabi, Zalgiris obe kuci, sad Zvezda.
Sudije tu nemaju uticaja, grese pa grese, ti treba da budes koncentrisan na utakmicu.
Ne znam cemu i onolika tenzija od 1. minuta se videlo da je nervoza tu, Zvezdi nebitna utakmica sto se rezultata tice za ABU, opet drbije verujem da je Covic napravio pritisak, Partizanu utakmica zbog neke stabilnosti bitna.
Mnogo losa forma obe ekipe, nema napretka u poslednjih 5 utakmica to me brine.
Mislim da ce ovkava atmosfera da se nastavi tako da ja kup u Nisu preskacem, jer tu ce biti obe strane i mzoe da bude sranja samo takvog.
 
Jeste bila bitna lopta na kraju kada se pogleda rezultat ta jedna mozda je i bila presudna ali sa onakvim kamerama ne znam sta su sudije mogle da vide.

Ma kakav Pantic to sve teorije zavere kao onaj Anjdus li bese sto sve zna.
Gledam kada naidjem onog sa Admiral Bet valjda se Petar, Pepi zove on analizira utakmice, igrace, nije los, Ima ga jos jedan mislim da je on ispred Meridiana ili tako nesto neka je kladionica uvek nebrijan, Mica Beric i onaj lik sto imaju emisiju zaboravio sam joj ime, oni nisu losi.
Tegija nisam odavno gledao, jesam snimke sa treninga utakmica, ali emisije ne, on je Partizanovac i uvek ce na tu stranu naginjati.

Sa onakvim stavom iz prvog poluvremena trebaju Zeljko i strucni stab da sednu i pitaju igrace u cemu je problem, Makabi, Zalgiris obe kuci, sad Zvezda.
Sudije tu nemaju uticaja, grese pa grese, ti treba da budes koncentrisan na utakmicu.
Ne znam cemu i onolika tenzija od 1. minuta se videlo da je nervoza tu, Zvezdi nebitna utakmica sto se rezultata tice za ABU, opet drbije verujem da je Covic napravio pritisak, Partizanu utakmica zbog neke stabilnosti bitna.
Mnogo losa forma obe ekipe, nema napretka u poslednjih 5 utakmica to me brine.
Mislim da ce ovkava atmosfera da se nastavi tako da ja kup u Nisu preskacem, jer tu ce biti obe strane i mzoe da bude sranja samo takvog.
ma evo javio ti se iznad verni pratilac Pantica,odmah se prepoznao :haha:

pa vi citavu sezonu igrate ocajno prvo poluvreme,koliko ste samo prekoreta napravili ove sezone u evroligi,pa i zvezdu ste dobili posle velikog preokreta kuci prvi derbi,cak je i rezultat isti kao i sinoc bio 88-86

zvezda sa zdravim teom i topom kad se vrati sasvim ok ekipa ako eventualno ide Nedovica sut,Rokas uvek dobar kao i Bolomboj--ovi ostali nit smrdu nit mirisu

bila je bitna ova utakmica jer zvezda ide jos dole u podgoricu i da je tamo izgubila Partizan bi bio prvi na tabeli
 
U svakoj cetvrtini po 2 greske sudjene na stetu Partizana. Mozete da se tesite kako ste htrabri,dobri superiorni,nepobedivi 9 godina i slicno... a muceni i sami ste svesni zasto je to tako.
Sad vam tek sledi otrežnjenje i postavljanje na pravo mesto.
Jesi li izbrojao i greške na štetu Zvezde.
A šta imaš reći o Ledeju,Panteru koji izgleda čekaju Jabuselea.
 
Lule pravis se jako pametan u poslednje vreme,sta mislis da malo preskocis i da me zaobidjes? Posto si pokupio svu pamet sveta sto se sporta tice a ogranicen si kao teras?
 
Nazad
Vrh