SPORT-Opšta tema

I onda se pitaju zasto nemaju para za igrace... bolomboji izbija loptu ledeju iz ruku oni sviraju posle gledanja snimka loptu za zvezdu...
Dobro smo i prosli.
 
Daj sta svirate Q, pa zar mislite da sa onakvom odbranom mozete da igrate ceo mec a da vam sudije dopustaju to. Sudjenje kolio toliko korektno, bilo je gresaka sa na obe strane.

Presudio los sut nas za 3 a zvedin odlican. Prva cetvrtina je odlucila.Neke glupe greske nasih igraca... Mislim da ce lagano da vas pocistimo u zavrsnici.
 
Na sudije se priviknes i gotov.
Ko nama kriv sto su krenuli ko prebijeni za takve je DUle i trening u 6.
Primetno je bilo u prvom poluvremenu mnoog tenzija, zasto?
Medju igracima je bilo mnogo tenzija.
 
Polako, nemoj da skacete odmah, bice to sve dobro.
Znam da boli kad izjednacis prvi put 11 sekundi pred kraj pa opet izgubis, ali kosarka je to, sport. Izgubis od fenjerasa, od meda brunda, znam, boli nema nazad. Bice bolje.
 
pre meca sam rekao mozda i jedini ovde-sve osim lake pobede partizana iznenadjenje

kada sam pricao da ste lose igrali protiv zalgirisa,vi dobro je to
nastavili u istom ritmu dok zvezda pogadjala sve tj recimo sve i napravila se razlika

onda u poslednjoj 4/4 jedina sansa partizana je bila da sutira trojke pa ako udju udju,sto se i desilo-13 suteva od kojih je uslo 7,samo 2 pokusaja suta za 2 poena

teo u poslednjoj jedva da je setao po terenu sto sam i ocekivao posle ne igranja i povrede

sve u svemu zvezda dobila,vise losom igrom partizana nego svojom dobrom ali sta sad pobeda je pobeda

pj koliko je bio dobar protiv zalgirisa(on vam doneo pobedu,imao 4 licne) danas bas los
 
Na 5 minuta pre kraja 4/4 bilo 15 razlike.Rumenoglu priča kao da je on vodio celu utakmicu pa mu je ispala pobeda.Sreća pa je Gilespi malo igrao.Dok ste vi pljuvali Kaminskog ja sam ga branio.Jedan od boljih večeras.Ali je i Bolomboj gasio svećice.
 
Ledej je veliko đubre i večeras je tražio đavola.Čak je i Rokasa izbacio iz takta što sudije nisu sankcionisale kako treba.
 
Nazad
Vrh