SPORT-Opšta tema

Pa i nismo poslednji, ima ispod nas jos 3-4 ekipe u evroligi. To bi vi i zeleli da vi idete u top 8 a mi da budemo poslednji.
POSLEDNJE TRI GODINE STE POSTALI KLASICAN SNS DRZAVNI PROJEKAT U KK HTELI VI TO DA PRIZNATE ILI NE, ALI TAKO JE .
Ako baratamo sa cinjenicama ZVEZDA JE SAMO JEDNOM USLA U TOP 8 ZA POSLEDNJIH 10 GODINA A KOLIKO JE PARA ULOZENO TO NE ZNA NIKO NA OVOM FORUMU ALI CILJ OCIGLEDNO NIJE OPRAVDAO SREDSTVA .U fudbalu necu ni da komentarisem kupovinu vremena i poniranje kao i zamazivanje ociju koje traje mnogo dugo ali dobro nije a nema ni naznake da li ce ista da se pomeri sa mrtve tacke u pozitivnom smeru .To samo znaci da klub vode nestrucni ljudi i lopovi a ako kazem da je u kosarci prodato mnogo vrhunskih domacih igraca koji su dobijeni za DZ novce a prodati fenomenalno to je onda jos jedan podatak za duboku analizu GDE SU ZAVRSILI TI NOVCI OD EXTRA PRODAJE a umesto da se razmisli kud plovi ovaj brod ovde se jos citiraju reci velikog meda Brunda situacija nije ni malo ruzicasta ::pomoc:;
 
Bole me ona stvar i za jednog i drugog.Ja poštujem Vučka jer je podigao KK Kamerun da osvoji LE ali ne vredi.Kako u Zvezdu nisu došli ti što su došli u Partizan kad smo mi projekat.Kaboklo je trebao doći u Zvezdu pa nije.
Znaci postujes Vucka ⁉️:sta: Najbolje je da skines ikonu sa zida i da uramis Vucka a mozes i da skines pretke sa zida i da uramis parizera a osim njega ima tu jos mnogo zrelih za uramljivanje sa mega trendovima LEPI MICA ako nista drugo A ONO STO TI JE DAO PENZIJU TREBA BITI ZAHVALAN I NE TALASATI MNOGO ::000::
Jel ima jos nekoga za zahvaljivanje iz stranke ili samo njemu ,mozda Tomi Moni ,Jutki ili Bajatovicu ,Sinisi Malom ,Tomi grobaru ,Kokezi ili Terzi AL SMO SE ZAGLAVILI KAO NACIJA OVO NI DZON DEER NE MOZE DA IZVUCE ::traktor::
 
igra ali pitanje kako ce to izgledati
Osim prepisivanja sa wikipedije nista da kazes za vecerasnj mec .Kazi nesto pa makar bilo i naopako JEL VERUJES ILI NE VERUJES ⁉️ Jel ostalo malo nade ili je sve iscezlo i rasprsilo se kao mehur od sapunice .Pazi vi ste favoriti veceras i opet se ponavlja proslost DA JA VISE VERUJEM U OVAJ TIMZVEZDE KAO NAVIJAC PARTIZANA NEGO ZVEZDINA DECA BRUKA DA NEMA GDE GRDJE ::lose::
 
Mi smo licno odusevljeni sto je SNS usao u nas klub ima mnogo mrtvih ,mnogo izmasakriranih mnogo izreketiranih a sa SNS om usle i velike kolicine heroina i kokaina presrecni smo a i rezultati su vidljivi u celom sportskom drustvu Partizan .Bilo je i samaranja trenera a evo i sada iskocise neke maloumne njuske sa motkama kao znak podrske i sada ti ocekujes da ukazemo odredjenu zahvalnost dusevnom bolesniku . :sta: ⁉️
Umesto da se iscudjavas i sablaznjavas nasim ponasanjem JA BI TI PREDLOZIO DA VOAJERISES PARTIZANA I DA ISTINSKI UZIVAS U CUDESNIM VRATOLOMIJAMA ISTINSKIH MADJIONICARA I NAJTROFEJNIJEG TRENERA U EVROPI . MI NJEGA NECEMO DA HAPSIMO KAO STO STE VI UHAPSILI DZAJU I DA UMESTO NJEGA DOVODIMO LJJUDE SA INTERPOLOVIH POTERNICA ALI NIJE ISKLJUCENO DA TO UMESTO NAS NE URADI VRHOVNI PARIZER A SVE JE MOGUCE PA CAK I NEMOGUCE .UZIVAJ PEKSONE U VRHUNSKIM PERFORMANSAMA I DA NAVIJAS IZ SRCA ZA JEDINOG NASEG PREDSTAVNIKA I NEKA IPAK SPORT NA KRAJU POBEDI SPORT I STRUKA DRUGACIJE NIJE MOGUCE :ppozdrav:
Cenim zeljka kao trenera, kao coveka ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se obiju.
Ne mogu da uzivam kad znam pozadinu cele price i organizacije.
Pare koje su ulozene u fk i kk zvezda nisu dovoljne za igranku sa najbogatijim klubovima lige sampiona i evrolige, to je i malom detetu jasno.
Ajd jedno pitanje za tebe i ostale grobare, hocete sns-pare-rezultate u kk ili ne zelite ni njih ni njihove pare jer vam se gade onda nema ni crnaca ni zeljka ni rezultata? Molim odgovor bez spominjanja zvezde.
 
Cenim zeljka kao trenera, kao coveka ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se obiju.
Ne mogu da uzivam kad znam pozadinu cele price i organizacije.
Pare koje su ulozene u fk i kk zvezda nisu dovoljne za igranku sa najbogatijim klubovima lige sampiona i evrolige, to je i malom detetu jasno.
Ajd jedno pitanje za tebe i ostale grobare, hocete sns-pare-rezultate u kk ili ne zelite ni njih ni njihove pare jer vam se gade onda nema ni crnaca ni zeljka ni rezultata? Molim odgovor bez spominjanja zvezde.
Dali to znaci da si mnogo vise uzivao u periodu od 2014/15 kada je udarena zabrana Vujosevicu da vodi klub i u periodu kada je ekspert ekonomije resio bunar i stecaj i podigao klub u vasionu kao David Koperfiild

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja poštujem Vučka jer je podigao KK Kamerun da osvoji LE ali ne vredi.
Da li vi kolega Mornar u ovoj rečenici vidite moje simpatije prema dotičnom.Ako to vidite ja više komentara nemam.
 
Dali to znaci da si mnogo vise uzivao u periodu od 2014/15 kada je udarena zabrana Vujosevicu da vodi klub i u periodu kada je ekspert ekonomije resio bunar i stecaj i podigao klub u vasionu kao David Koperfiild

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Nisi mi odgovorio na pitanje, nego klasicno politicki na pitanje odgvoaras pitanjem...
Ovom vasem Puklu mozete da date pocasno mesto u upravnom odboru kk.
 
Zorane što niste uzeli onog Brazilca Cabolca. Nije za njih košarka. Bolja igra Zvezde ne toliko koliko mi ništa neigramo.
 
ta ste napali Ledeja a takav je, to su pricali iz Partizana da su ti iz Teksasa takvi pogledas mu igraca popreko ima da te nema.
odbrana,

Zvezda 66% za 2 a 50 za 3. Partizan za 3 20 posto i to je to kao predhodni derbi
 
Zoki ovi vaši igraju više rukomet, a suđenje nebih komentarisao. Faul na PJ a oni njemu 5 ličnu.
pj oba puta zakljuca ruku,prvo hangi(sviraju cak i namernu hangi) drugi put zakljuca ruku(iskreno neznam kome i buni se)
taj polozaj ruke gde je faul nikako nemoze biti od strane zvezdinih igraca,prosta fizika


evo sad cist faul ledeja u napadu sviraju teodosicu
 
pj oba puta zakljuca ruku,prvo hangi(sviraju cak i namernu hangi) drugi put zakljuca ruku(iskreno neznam kome i buni se)
taj polozaj ruke gde je faul nikako nemoze biti od strane zvezdinih igraca,prosta fizika


evo sad cist faul ledeja u napadu sviraju teodosicu
Prvo je hangi posle bolombaju na polugu uhvati ruku, stara fora...
 
Nazad
Vrh