SPORT-Opšta tema

Pa nisu igrali oni pre zato sto nisu mogli da izbore el pored nas.Samo Lule izostavi ti dosta igraca ovde, pogotovo stranaca.

PRavimo se ludi malo, projekat evropska zvezda traje jos id Sakote.
navedi slobodno igrace? dilan enis,carls djenkins,feldin

evo mozda najpoznatiji je bio opet gle ironije Pero Antic koji je dosao sezone 17/18 i te godine zvezda mu bila poslednji klub u karijeri

mozda mislis i na iskusnog Jo reglanda,mohamed fajea(koji nikad evroligu nije video)

bio jos jedan poznati Perperoglu i gle i njemu zvezda bila poslednji klub u karijeri
 
fascinantno je da to grobari ne vide

ima po neki slucaj nije da nema ali 90% se uzivela u klub opozicije gde ga drzava rusi

ali prodaju vam opet pricu i to je zaista usavrseno do sitnih detalja jos od duleta sto sam pisao,to je veci uspeh njegov nego titule

pazi zvezda-fmp se igrao mec u nedelju u 18h...nema mts sponzora na kosevima tj na satu iznad kosa

ponedeljak partizan mega igra se u 19h,na satu iznad kosa mts sponzor :haha: i onda 15 min pre meca,teatralno se spusta kos kako bi se pred navijacima skinula mts nalepnica,sve se radi za marketing...ludilo,narod mutav i to je to-tu gde jesmo
Tu su najbolji, nema im premca, glumimo opoziciju, mrzimo vlast, nemoze niko da nas kupi ali nam je ipak u dupini duse drago sto je sns usao u nas klub. Bitni su rezultati, nema veze ko i kako to finansira. Samo da se udje u top 8 jedini cilj pa neka i bata bude predsednik kluba ako treba 🤣🤣🤣
 
Koliko sam vam puta čestitao na pobedi a nešto se ne sećam da se neko od vas udostojio da uradi isto.
Tebi mogu svaki put, i skidam kapu na korektnosti ovde. ALI da kazem da vas nema mnogo, mozda si i jedini na drugoj strani korektan. Ostalo proziva, vredja, mnogo bezobrazluka, ima ih troje bas preteruju. Dok takvi pisu kafanskim recnikom nemam sta da cestitam. ( vodju navijaca ne uzimam vise za ozbiljno).
 
Znaci po tebi treba samo gurati pare u projekat zvezda bez obzira na dobit i sada se kmeci sto je Partizan dobio vise para od drzave a sta ste pa vi to postigli sa svim ti silnim ulozenim parama? Nesto ne mogu da se setim nekih evropskih uspeha... a upumpavalo se danoncno.
Drzava vas je gurala 10 godina i ispostavilo se kao jako losa investicija.
Mi smo ta sredstva opravdali puno boljim evropskim uspesima.
Nisu ista sredstva, kod vas su ugurali za 3 god vise nego u zvezdu za 10 samo treba to razumeti.
 
Samo ces mi rece gde pise da su to uradili navijaci Zvezde?? Da li su mozda navijaci Zvezde onomad zvali one Hrvate da bi odredjena grupa ostvarala prevlast na juznoj tribini.
 
Vi se vređate zato što vas mi zovemo Cigani.
Pošto imam dovoljno godina tako ste se sami zvali nekada.Još uvek pamtim skandiranja,,Mi smo Cigani,najjači smo najjači".Ne shvatam to kao uvredu zato što je oduvek bila podela na Cigane i Grobare.
 
Vi se vređate zato što vas mi zovemo Cigani.
Pošto imam dovoljno godina tako ste se sami zvali nekada.Još uvek pamtim skandiranja,,Mi smo Cigani,najjači smo najjači".Ne shvatam to kao uvredu zato što je oduvek bila podela na Cigane i Grobare.
ko se vredja kad ga nazoves ciganom a navijac zvezde?
 
Navijači Igokee da se Vlasi ne dosete.Mislite da su navijači zvezde prosti i da ne znaju da će sumnja odmah pasti na njih.To je bila uvertira pred večerašnju utakmicu,Nije se oglasio onaj koji je samo za košarku.Dobro je Čovke rekao da će pokušati na sve moguće načine da destabilizuju zvezdu a to upravo rade.
 
Vi se vređate zato što vas mi zovemo Cigani.
Pošto imam dovoljno godina tako ste se sami zvali nekada.Još uvek pamtim skandiranja,,Mi smo Cigani,najjači smo najjači".Ne shvatam to kao uvredu zato što je oduvek bila podela na Cigane i Grobare.
Opet se pravite ludi??Da mi smo Cigani i ne bezimo od toga, ali vi koristite epitete tipa musavci, ciganlija, romi i slcno. Da li je neko od nas nazvao vasu grupu kopaci grobova?? Nama nije to potrebno, a ne znam ni zasto vecina iz vaseg tabora to radi.
 
Vi se vređate zato što vas mi zovemo Cigani.
Pošto imam dovoljno godina tako ste se sami zvali nekada.Još uvek pamtim skandiranja,,Mi smo Cigani,najjači smo najjači".Ne shvatam to kao uvredu zato što je oduvek bila podela na Cigane i Grobare.
Nije problem nazivi cigani i grobari. Ali ti nazivi caganija, sekundarci, medo brundo, retardirani, i ostalo sam samo sa vase strane cuo na ovom forumu. Nadam se da vidis o kome pisem...
 
pricinjavaju ti se pare u zvezdi kao da smo kupovali tony parkera,dankana ginobilia licno

ko vam prodao tu pricu da se u zvezdu upumpavao ogroman novac svih ovih godina? posebno pre 2018 godine
evo navedi mi jednog jedinog igraca koji je bio poznat siroj kosarkaskoj javnosti i da je dosao u zvezdu tada

nama su evroligu igrali Simonovic,Rebic,Micic,Stimac,Guduric,Tejic,Jovic,Luka Mitrovic,Lazic,Dangubic i slicni
mogu i dalje da ti redjam Bobi,jaka blazic,Kalinic,rasko Katic,Simanic,Dobric,Milko Bjelica,Kuzmic,Keselj,Omic,Davidovac,FIlip Covic

i ti meni kazes silne ulozene pare?

na ove igrace u ekipi se kupilo po 3 stranca ali koja

Beron,Lesor,Markus Vilijams,Silb,Lojd,Brown,Ojo,De markus nelson,Rocesti,Wolters i ostali

polovina i vise nisu ni igrali evroligu a kamoli fajnal for a o nba da ne govorimo(ozbiljan NBA kao Kaminski)

ko vam prodao tu pricu o silnim parama nemam blage zaista
Projekat evropska zvezda traje jos od 2011 i nemoj se praviti lud i pricati kako to nije tacno. Evropu u fudbalu niste videli koliko blizu 20 godina ako se ne varam a u kosarci non stop na dnu evropske tabele.
A te silne trofeje koje smatrate uspesni ste osvajali uz trokorake,nepostojece faulove izmisljene penale itd itd...
Ne volite licemerne ljude(Obradovica) ali se zato divite terzi madjiji i čovketu.
 
samo ti uzivaj

vama se sve svodi da mi navodno verujemo covicu i terzicu

ni jedan jedini drugi argument ili cinjenicu nemate

samo palamudite bzv i non stop u krug

pozz i uzivaj u zivotu,posalji ostoji jos para
 
Nisu ista sredstva, kod vas su ugurali za 3 god vise nego u zvezdu za 10 samo treba to razumeti.
Ma kazem lepo dajte ziro racun da doniram kako bi se sirota crvena zvezda dovoljno pojacala da ne bude vise fenjeras El i najgori tim LŠ.

Cuj gluposti vise ulozeno i nas za 3 godine nego u vas za 10,tacno se vide posledice terzica i čovica po vas navijace.
 
samo ti uzivaj

vama se sve svodi da mi navodno verujemo covicu i terzicu

ni jedan jedini drugi argument ili cinjenicu nemate

samo palamudite bzv i non stop u krug

pozz i uzivaj u zivotu,posalji ostoji jos para
Pa evo jel sam ti sad naveo neoborivu činjenicu koji neces da prihvatis. PROPALI DRZAVNI PROJEKAT STE FENJERAS EL I NAJGORI TIM LŠ.
Evo ispravi me ako gresim?
 
Pa evo jel sam ti sad naveo neoborivu činjenicu koji neces da prihvatis. PROPALI DRZAVNI PROJEKAT STE FENJERAS EL I NAJGORI TIM LŠ.
Evo ispravi me ako gresim?
u 20 postova sam ti vec napisao da nikad nismo imali silne pare da budemo iole malo bitni u evropi(za abu i srbiju jesmo) ti vec 20put postavljas isto pitanje,sad vec polako mi ides bukvalno na zivce i to je to sto se tice mojig odgovora tebi

danas ako partizan ne dobije sa bar 15 poena zvezdu,bice to sramota
 
Nazad
Vrh