SPORT-Opšta tema

Pa evo jel sam ti sad naveo neoborivu činjenicu koji neces da prihvatis. PROPALI DRZAVNI PROJEKAT STE FENJERAS EL I NAJGORI TIM LŠ.
Evo ispravi me ako gresim?
To da smo samo mi drzavni projekat ste smislili jer vam je tako lakse na dusi. Nit smo fenjerasi evroligea vi imate tek tri pobede vise, a ako smo najgori tim lige sampiona sta ste onda vi igrali ove godine??
 
Ta mozes ti da pises sta hoces kad nisi u pravu.
Jel ovo najskuplja zvezda u istoriji fk-a? (necemo da zalazimo odakle pare)
Jel ulozeno u kk oko 16 miliona? (nebitno odakle)

I sta je zakljucak "DzABA VAM NOVCI MOJI SINOVCI".
 
Ti pisi do sutra ako mislis da si u pravu. Ako je u nas KK ulozeno 16 miliona onda je u vas KK ulozeno 32 i bitno je odakle su pare jer dao vam je onaj koga nazivate pederom, licemeri.
 
Ta mozes ti da pises sta hoces kad nisi u pravu.
Jel ovo najskuplja zvezda u istoriji fk-a? (necemo da zalazimo odakle pare)
Jel ulozeno u kk oko 16 miliona? (nebitno odakle)

I sta je zakljucak "DzABA VAM NOVCI MOJI SINOVCI".
Bitno je cinjenica da zvezda ima u kk jedan od skromnijih budzeta naspram ostalih klubova ucesnika evrolige. Nspravi samo paralelu koliko kostaju dva trenutna pleja sto ce veceras da igraju, panter i jago? Malo barem budite realni iako ste grobari.
 
Bitno je cinjenica da zvezda ima u kk jedan od skromnijih budzeta naspram ostalih klubova ucesnika evrolige. Nspravi samo paralelu koliko kostaju dva trenutna pleja sto ce veceras da igraju, panter i jago? Malo barem budite realni iako ste grobari.
Eee vidis polako dolazimo na svoje. Jedan od skromnijih budzeta,a ne najsiromasniji buzet. Panter nije plej. Nemoj zaboraviti da se doveli onaj promasaj od igraca Nejpir ili kako se vec zove koji je egal sa Panterom po vrednosti.

Razumem ja zasto se vi zalite na mali budzet,jer to kad se podeli na sudije i na filijale vama sirotima stvarno ne ostane nista.

Mi smo svesni da smo katastrofa i da se fk-u ne pise dobro.

U fudbalu kao sto ste rekli imamte problem sa nenormalnim rastom cz i preslabom domacom ligom za isti taj tim. I mi se slazemo sa tom cinjenicom. :D
 
tvoje pisanje je prosto neznanje ili bezobraluk

mada kad se pogleda tvoj video o bureku,ipak shvatam da je ipak neznanje i da matematika bas ne ide od ruke
 
Ma kazem lepo dajte ziro racun da doniram kako bi se sirota crvena zvezda dovoljno pojacala da ne bude vise fenjeras El i najgori tim LŠ.

Cuj gluposti vise ulozeno i nas za 3 godine nego u vas za 10,tacno se vide posledice terzica i čovica po vas navijace.
Istina zna da boli.Vidim da se i FK Partizan pojačava,ne znam od kojih para (prodaja ulaznica).O KK Kamerun da i ne pričamo-ali on ipak niže uspehe kako vi kažete a na 10 mesto.Vi kad dođete do 8 kao da ste prvaci sveta.
 
samo ti uzivaj

vama se sve svodi da mi navodno verujemo covicu i terzicu

ni jedan jedini drugi argument ili cinjenicu nemate

samo palamudite bzv i non stop u krug

pozz i uzivaj u zivotu,posalji ostoji jos para
Bole me ona stvar i za jednog i drugog.Ja poštujem Vučka jer je podigao KK Kamerun da osvoji LE ali ne vredi.Kako u Zvezdu nisu došli ti što su došli u Partizan kad smo mi projekat.Kaboklo je trebao doći u Zvezdu pa nije.
 
Eee vidis polako dolazimo na svoje. Jedan od skromnijih budzeta,a ne najsiromasniji buzet. Panter nije plej. Nemoj zaboraviti da se doveli onaj promasaj od igraca Nejpir ili kako se vec zove koji je egal sa Panterom po vrednosti.

Razumem ja zasto se vi zalite na mali budzet,jer to kad se podeli na sudije i na filijale vama sirotima stvarno ne ostane nista.

Mi smo svesni da smo katastrofa i da se fk-u ne pise dobro.

U fudbalu kao sto ste rekli imamte problem sa nenormalnim rastom cz i preslabom domacom ligom za isti taj tim. I mi se slazemo sa tom cinjenicom. :D
Pa i nismo poslednji, ima ispod nas jos 3-4 ekipe u evroligi. To bi vi i zeleli da vi idete u top 8 a mi da budemo poslednji.
POSLEDNJE TRI GODINE STE POSTALI KLASICAN SNS DRZAVNI PROJEKAT U KK HTELI VI TO DA PRIZNATE ILI NE, ALI TAKO JE .
 
Poslednje 3 stranice, rasprava kao zene na pijaci, i jedni i drugi smo u fazonu Deder pridrzi mi ovo kopile da se smejem kurvi

Silne milione pominjete mozda jeste a mozda nije tacno, za to vreme porodilista se raspadaju, novorodjencad strada na porodjaju, ministarka prica da zene trebaju da budu srecne jer do skora su umirale na porodjaju, i tako ali bitno da ima leba i igara

Nego neke prognoze za veceras
 
Jel igra Teodosic?

Trenutno sem Jaga koji moze da ubaci 20, Neodivc je rovit izgleda, ne vidim nekog ko bi se napalio, e sad mozda i malo ih publika digne i Sveropulosovo dranje posle ALbe, ko zna.
 
Tu su najbolji, nema im premca, glumimo opoziciju, mrzimo vlast, nemoze niko da nas kupi ali nam je ipak u dupini duse drago sto je sns usao u nas klub. Bitni su rezultati, nema veze ko i kako to finansira. Samo da se udje u top 8 jedini cilj pa neka i bata bude predsednik kluba ako treba 🤣🤣🤣
Mi smo licno odusevljeni sto je SNS usao u nas klub ima mnogo mrtvih ,mnogo izmasakriranih mnogo izreketiranih a sa SNS om usle i velike kolicine heroina i kokaina presrecni smo a i rezultati su vidljivi u celom sportskom drustvu Partizan .Bilo je i samaranja trenera a evo i sada iskocise neke maloumne njuske sa motkama kao znak podrske i sada ti ocekujes da ukazemo odredjenu zahvalnost dusevnom bolesniku . :sta: ⁉️
Umesto da se iscudjavas i sablaznjavas nasim ponasanjem JA BI TI PREDLOZIO DA VOAJERISES PARTIZANA I DA ISTINSKI UZIVAS U CUDESNIM VRATOLOMIJAMA ISTINSKIH MADJIONICARA I NAJTROFEJNIJEG TRENERA U EVROPI . MI NJEGA NECEMO DA HAPSIMO KAO STO STE VI UHAPSILI DZAJU I DA UMESTO NJEGA DOVODIMO LJJUDE SA INTERPOLOVIH POTERNICA ALI NIJE ISKLJUCENO DA TO UMESTO NAS NE URADI VRHOVNI PARIZER A SVE JE MOGUCE PA CAK I NEMOGUCE .UZIVAJ PEKSONE U VRHUNSKIM PERFORMANSAMA I DA NAVIJAS IZ SRCA ZA JEDINOG NASEG PREDSTAVNIKA I NEKA IPAK SPORT NA KRAJU POBEDI SPORT I STRUKA DRUGACIJE NIJE MOGUCE :ppozdrav:
 
Navijači Igokee da se Vlasi ne dosete.Mislite da su navijači zvezde prosti i da ne znaju da će sumnja odmah pasti na njih.To je bila uvertira pred večerašnju utakmicu,Nije se oglasio onaj koji je samo za košarku.Dobro je Čovke rekao da će pokušati na sve moguće načine da destabilizuju zvezdu a to upravo rade.
Za ovakvo citiranje Covicevih reci cak i u slengu sale i zezanja padas kao covek i licnost ustvari ne padas NEGO PROPADAS BRZINOM SVETLOSTI I BACAS LJAGU NA SEBE TAKO DA TI OVO NIJE BILO POTREBNO a cak i ako si njegov simpatizer to moras da vesto sakrijes jer to jedino sta moze da ti proizvede u drustvu je OSECAJ BLAMA ::lose::
PS Nadam se da je to samo bila neslana sala i jedna ishitrena i nepromisljena nepotrebna reakcija u duhu nekog bizarnog humora i da se to verovatno vise nece ponoviti 👎
 
Nazad
Vrh