SPORT-Opšta tema

Ne znam što ti toliko uzdižeš Rumenoglua.Trebalo bi da ga odvedeš kući kad je dobar.Takav trener,takva ekipa-10-i na tabeli je sramota.Kako ti kao realan čovek to ne vidiš.U ABA ligi 4 poraza-to je katastrofa.Što se deranja tiče on prednjači u EL-i na igrače i na sudije.
Cigani ajde opet u FMP-e.
Kad me već vučeš za jezik.
 
kriv je vucic koji je usao u partizan i dao vam vise para nego nama(a on da pere svoje) preko papira i sad ste ispred nas
a nas vodi covic ne SNS,to sam vam milion puta objasnio i da zbog toga postoji sukob izmedju ovo dvoje a ovaj namerno otisao u partizan da jebe covica

jbg sta da se radi,tu zvezda najvise popusila
da je covic pristao da bata ima ulogu nekog bitnog u klubu,partizan bi bio tamo gde je i bio do 2018

cak i u fudbalu mu dosadio terza madjija,a rekao u nekoj od hiljadu emisija koje ima svaki dan u fazonu,neki bi trebali da se zadovolje igranjem i lige evrope i konferencije a ne samo lige sampiona
Znaci po tebi treba samo gurati pare u projekat zvezda bez obzira na dobit i sada se kmeci sto je Partizan dobio vise para od drzave a sta ste pa vi to postigli sa svim ti silnim ulozenim parama? Nesto ne mogu da se setim nekih evropskih uspeha... a upumpavalo se danoncno.
Drzava vas je gurala 10 godina i ispostavilo se kao jako losa investicija.
Mi smo ta sredstva opravdali puno boljim evropskim uspesima.
 
Znaci po tebi treba samo gurati pare u projekat zvezda bez obzira na dobit i sada se kmeci sto je Partizan dobio vise para od drzave a sta ste pa vi to postigli sa svim ti silnim ulozenim parama? Nesto ne mogu da se setim nekih evropskih uspeha... a upumpavalo se danoncno.
Drzava vas je gurala 10 godina i ispostavilo se kao jako losa investicija.
Mi smo ta sredstva opravdali puno boljim evropskim uspesima.
Kojim uspesima.Treća godina 1 trofej i to prepušten jer bi izbio haos u Partizanu.Ovo sada što igrate,smatrate uspehom.
 
Vratimo se u EL i odmah top 8, a gde ste vi u tom takmicenju sa drzavnom cuclom 10 godina,? Aaa da fenjerasi...

Opet ponavjam osvajata samo ono sto kontroliste.
 
Znaci po tebi treba samo gurati pare u projekat zvezda bez obzira na dobit i sada se kmeci sto je Partizan dobio vise para od drzave a sta ste pa vi to postigli sa svim ti silnim ulozenim parama? Nesto ne mogu da se setim nekih evropskih uspeha... a upumpavalo se danoncno.
Drzava vas je gurala 10 godina i ispostavilo se kao jako losa investicija.
Mi smo ta sredstva opravdali puno boljim evropskim uspesima.

pricinjavaju ti se pare u zvezdi kao da smo kupovali tony parkera,dankana ginobilia licno

ko vam prodao tu pricu da se u zvezdu upumpavao ogroman novac svih ovih godina? posebno pre 2018 godine
evo navedi mi jednog jedinog igraca koji je bio poznat siroj kosarkaskoj javnosti i da je dosao u zvezdu tada

nama su evroligu igrali Simonovic,Rebic,Micic,Stimac,Guduric,Tejic,Jovic,Luka Mitrovic,Lazic,Dangubic i slicni
mogu i dalje da ti redjam Bobi,jaka blazic,Kalinic,rasko Katic,Simanic,Dobric,Milko Bjelica,Kuzmic,Keselj,Omic,Davidovac,FIlip Covic

i ti meni kazes silne ulozene pare?

na ove igrace u ekipi se kupilo po 3 stranca ali koja

Beron,Lesor,Markus Vilijams,Silb,Lojd,Brown,Ojo,De markus nelson,Rocesti,Wolters i ostali

polovina i vise nisu ni igrali evroligu a kamoli fajnal for a o nba da ne govorimo(ozbiljan NBA kao Kaminski)

ko vam prodao tu pricu o silnim parama nemam blage zaista
 
Denver ne može vola da ubode, Porter šutira za 3/10, čovek zaboravio da postoji asistencija u košarci

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Uvek,uvek ista priča.Morate se zapitati ko je kriv u ,,vaše preduzeće".
Zašto imate problem ako smo mi ispred vas?
Ma de da se zapitaju ko pravi bunare a kamoli da se zapitaju ko proizvodi mržnju a evo sad je neko poslao maloumnike sa motkama ili Medo Brundo ili psihopata a kako god bilo Jos jedan pokušaj destabilizacije i skrnavljenja svega veličanstvenog.I to je sada zimska za mentalno ograničene eno ga lopov držite lopova ili ti Partizan je kriv za sve nade bunare i padove a sve u stilu da se Vlasi ne dosete

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Naviklo to da salje batinase stalno i ne moze da se oslobodi toga i batinase i reketase i ucene i da siri tenziju i raspiruje mrznju ali dace bog da se bumerang vrati jednog dana adekvatno .Svoju karuijeru je gradio na nacionalizmu i sirenju mrznje a posto nismo vise u visenacionalnoj drzavi sada raspirujoe mrznju da se pocepamo izmedju sebe .I nazalost uspeva dosta i sa tim recnikom mrznje i sa batinasima jer je mnogo zatucanog i mentalno ogranicenog sveta a ova fukara sa zapada mu daje vetar u ledja jer im zavrsava posao i za sada nece da ga odbace kao istroseni kurton sve dok im lize iz ruke i poslusno klima glavom https://www.maxbetsport.rs/kosarka-evroliga-partizan-zalgiris-tuca-navijaca-495967/
 
Pa nisu igrali oni pre zato sto nisu mogli da izbore el pored nas.Samo Lule izostavi ti dosta igraca ovde, pogotovo stranaca.

PRavimo se ludi malo, projekat evropska zvezda traje jos id Sakote.
 
Ako Ti imaš problem i Željka zove Rumenoglu,zašto se onda potresaš kad mi kažemo Ciganlija.
Ne potresam se ja uopšte kako nas ti nazivaš.Ja vas ne nazivam pogrdnim imenima za razlku od vas.Stvar kulture.
Jednostavno na moj post o "uspehu" koji stalno promovišete a u stvari je veliki neuspeh,nemaš adekvatan odgovor i onda ide jedna mantra i vređanje koje nas ne dotiče..Što se Obradovića tiče,zna se što ga zovu RumenogluTurčin,Turkoglu...
 
Nazad
Vrh