SPORT-Opšta tema

Dali imas info jeli zvalavi upalio svetlo i u ratarstvu ili ce nasi domacini ici u Sloveniju i Hrvatsku da sluze po komsiluku ove sto nisu lider u regionu i sto su ljubomorni na nas ::suncanje:: ::novac::
E to je pravo pitanje.
Dok se ljudi prepucavaju oko leba i igara ovaj nam sa svojom bahatom bulumentom razjeba državu

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Dali imas info jeli zvalavi upalio svetlo i u ratarstvu ili ce nasi domacini ici u Sloveniju i Hrvatsku da sluze po komsiluku ove sto nisu lider u regionu i sto su ljubomorni na nas ::suncanje:: ::novac::
Pitaj kolegu Dobrincanina koji je nezadovoljan u poljoprivredi,snima emisije o bureku na njivama ali uplatio ovom Ostoji pare da plati porez jer nema se jbg u klubu,ima samo za igrace

a ko zna mozda ostoja te pare dao stranci pa ovaj kupio bosance da dodju iz druge drzave da glasaju al ko sam ja sad da vama o tome pricam i objasnjavam
 
Vesna iz predgradja opet spominje porez. Ima li jos neko saopstenje?
Kad uleti Ostoja sa kintom i Covkis sa parama sa Kosova gde im je kraj.
 
:) Da li verujes u Partizana. ......Sto bi rekli Madjari... Ta lepa Srpska jezika:) :)
Kada se neko nalazi u dubokoj septickoj jami za ocekivati je da mlatara rukama i nogama ne bili potonuo do kraja i udavio se u fekalijama medjutim neki u momentu davljenja i poniranja razmisljaju o gramatici :sta: ⁉️ MASI RUCICAMA COCI TAKO TAKO PLIVACICE MOJA PLIVAJ PLIVAJ .......TAAKOOO TAKOOOO NAPRAVICES CUDO ::namigivanje::
 
A zar se Zeljko ne dernja tako na svakoj utakmici?? Sto se dere na one igri, ali se dere i na one na klupi.
Istina ali je majstor da motivise igraca npr uspeo je da probudi Jaramaza iz ocajne igre i forme a izgleda da su uspeli da vrate i Kaminskog iz bezizlazne situacije a ona partija Kaminskog od sinoc vec lici na nesto konkretno
 
Nikad da vas pitam. Zeljko kad je dosao rekao je da ce da gradi igru na Koprivici, Vukcevicu, Trifunovicu, Zagorcu,malom Drezgicu i da ce da afirmise jos neke mlade igrace. Kad je to zinula bulja pa zaboravio tu viziju i poceo da dovlaci strance koji su u proseku po milion??
 
Poslednja izmena:
Nikad da vas pitam. Zeljko kad je dosao rekao je da ce da gradi igru na Koprivici, Vukcevicu, Trifunovicu, Zagorcu,malom Drezgicu i da ce da afirmise jos neke mlade igrace. Kad je to zinula bulja pa zaboravio tu viziju i poceo da dovlaci strance koji su u proseku po milion??
Ne,Željko je došao kao Partizanovac.Zato što oseća da tu pripada.
 
Ne pratim ja vasu igru, pratim sport uopste, a i kad pratim vase utakmice, dileme nema na cijoj sam strani.
 
Ma odusevljen sam kako je sns ostoja banda zavukla ruku u drzavnu kasu, dovela gomilu crnaca i zeljka. Idila.
Cek sad je problem sto se 2-3 godine zavukla ruka u kasu zbog Partizana, kod vas traje decenija i samo jedan top8. Ostalo borba od 13 do 18 mesta. Kod vas igraju samo belci, koliko su poena dali srpski igraci protiv mocne Albe ?
 
Vesna iz predgradja opet spominje porez. Ima li jos neko saopstenje?
Kad uleti Ostoja sa kintom i Covkis sa parama sa Kosova gde im je kraj.
dobro i gde ti tu vidis razliku u ova dva kluba???

Ne,Željko je došao kao Partizanovac.Zato što oseća da tu pripada.
Zeljko je dosao kada mu je obecano da ce imati Budzet za napad na evroligu

u prvoj sezoni je imao veliki neuspeh a to je neosvajanje evrokupa(gde je bio prvi favorit po kladionicama,a realno imao 4 igraca iz evrolige) koje ga je trebalo direktno ubaciti u evroligu,pa su na kraju morali platiti ucesce
u drugoj sezoni se morala osvojiti Aba liga jer da nije to bi znacilo da se dve godine zaredom mora platiti ucesce sto bi bilo vrlo zajebano
 
Nazad
Vrh