SPORT-Opšta tema

Izgleda da sam ja to cuo u nekom drugom zivotu.
na toj utakmici koja se desila to navijanje nije bilo

to je 1000% tacno

da li je cuo od nekoga sa strane jeste sigurno,ali horsko navijanje nije bilo

omonija trudis se da objasnis nesto sto ni sam neznaz da nisi u stanju
pa jesi cuo za pantera pre zvezde????
jesi cuo za de markusa nelsona????
za Cirbesa?
Jenkinsa?
nisi nikad sigurno

pazi poredjenje necije zene sa trenerom neke ekipe
kako povezete te stvari da mi je znati

tako su vredjali i Nedovicevu zenu


ne samog nedovica nego zenu

tako i ovo,ovde se vredja zeljko a ovi vredjaju pudlicinu zenu
koji razum navijaca u pm
 
E vidis tu je razlika izmedju nas i njih, mi osudjujemo vredjanje i na jednu i drugu stranu. Oni kad im se dira obradovic skacu, a kad se vredja neko iz zvezdinog tabora odobravaju i likuju... objektivnost im jaca strana. O ovom sto piskara vodja navijaca omonija vise ni ne citam, a ne da odgovaram na ta nebulozna pisanja...
 
Увек нека дељења: на четнике и партизане, на звезду и партизан... Бар данас се немојте препирати.
 
E vidis tu je razlika izmedju nas i njih, mi osudjujemo vredjanje i na jednu i drugu stranu. Oni kad im se dira obradovic skacu, a kad se vredja neko iz zvezdinog tabora odobravaju i likuju... objektivnost im jaca strana. O ovom sto piskara vodja navijaca omonija vise ni ne citam, a ne da odgovaram na ta nebulozna pisanja...
Pudlicina zena psuje kao kocijas na utakmicama, ponasanje joj nije bolje od komunjarskog muza pa je zato i jebavaju.
 

Toliko o realnosti Partizanovaca.
 
Pa sta ako psuje zena(Coviceva) sta kao mi dok gledamo cutimo i samo pricamo bravo? Psovke su folklor i ja psujem ne znam sta psujem, uhvatim sebe kako psujem majku crnacku i nasim i tudjim igracima i onda stanem razmislim ovo bre rasisticli.
Vredjanje Nedoviceve zene je sramota, stvarno ne znam sta je tim maloumnicima bilo tada.
Mislim, maloumnici su u Cair gadjali raketama tribinu pa pogodise nekog politicara(nije velika steta ) ali je suludo, isto ko onaj junak sto policajcu gasio baklju o glavu pre desetak godina.
 
Da li mislis i da je maloumnik sa juga ispalio raketu ka severnoj tribini koja je usmrtila tada sedamnajstogodisnjeg Acu Radovica. Taj neko koji je uperio i ispalio raketu 150 metara od sebe prema susednoj tribini nikad nije otkriven ni procesuiran.
 
Da li mislis i da je maloumnik sa juga ispalio raketu ka severnoj tribini koja je usmrtila tada sedamnajstogodisnjeg Acu Radovica. Taj neko koji je uperio i ispalio raketu 150 metara od sebe prema susednoj tribini nikad nije otkriven ni procesuiran.
Pa sta mislis da li je maloumnik? Normalno da jeste i takvi treba da idu malo u ludaru a onda na tezak fizicki rad dozivotno, za tavke nema pomilovanja.
Opasna je to mafija na obe tribine...
 
Ja mislim na maloumnike, budale koji ce sve da urade da budu prihvaceni od strane tribine.
Vidimo po medijima da obe tribine drze narko klanovi, mi nemamo bande ali imamo huligane.
Mislim da ih na kosarci, odbojci i ostalim manje popularnim sportovima manje ima.
Primat su fudbalske utakmice.
Secam se jedno vreme su tabacije isle i pretile ako se peva Vucicu pederu, u Cairu su bili prisutni i strah od njih je bio prisutan kod navijaca.
 
Ne treba osudjivati celu tribinu zbog par maloumnika.
Ono cega sam se najvise plasio to se i dogodilo .Bahar Obama ce da OCEPI DEBELO a sve ce to da plati osiromaseni narod zadnje poste Srbije .Kada sam postavio pitanje ovde na forumu STA CE VAM OVAJ INDIJANAC STO SE PLACA SUVIM ZLATOM ispalo je da se javila zavist i da gledam u svoju avliju . Jos jednom se ispostavilo DA SAM VIDEO ONO STO MNOGI NISU DA VESTO CITAM IZMEDJU REDOVA POUCEN VELIKIM ZIVOTNIM ISKUSTVOM a iako sam veliki optimista u zivotu ovo je bio crnjak u najavi (n)
Svi koji su navijali da se Baharu sturdukne 2 miliona eura da gurnu glavu u misju rupu od sramote a oni sto su navijali da ih delegacija Zvezde angazuje da isamaraju sami sebe i da ne komentarisu od sramote vise nista .Ovo je masakr nad nasim najvecim klubom koji nastavlja da umire na aparatima agonija se nastavlja nazalost u nedogled ::lose::
 
Ako postavis moj post onda verovatno hoces, a i treba da ga prokomentarises, ali ne,ti se ponavljas sa svojim nebulozama. Naravno da treba da gledas u svoju avliju i da ne zabadas njusku gde ti nije mesto. Ti koji pises kako je Canak perspektivan trener ili Vladu Djurovica prekrstis u Zarko, a onda brzo trci na gugl da vidis o cemu se radi. Da nisi smesan rekao bi da si ......
 
Ako postavis moj post onda verovatno hoces, a i treba da ga prokomentarises, ali ne,ti se ponavljas sa svojim nebulozama. Naravno da treba da gledas u svoju avliju i da ne zabadas njusku gde ti nije mesto. Ti koji pises kako je Canak perspektivan trener ili Vladu Djurovica prekrstis u Zarko, a onda brzo trci na gugl da vidis o cemu se radi. Da nisi smesan rekao bi da si ......
Sto se tice suda gde je Bahar podneo tuzbu to nazalost nije sud u palati pravde jer tu bi ga nasi naprednjaci pojeli za dorucak ovde se radi o medjunarodnom sudu i najcrnji scenario koji moze da zadesi crveno bele i to izranjavane crveno bele je da isplate ovog ISKUSNOG STRATEGA U CELOSTI .Odakle iz kog fonda iz koje kase to necemo saznati u skoroj buducnosti barem dok je ova naprdna akademija LEPI MICA na vlasti .A dali ce odgovarati osoba koja je dovela Bahara tj koja ga je galantno platila otkricu ti odgovor NECE SIGURNO U TO NEMOJ DA SUMNJAS :sta: :ROFLMAO:
Ja sam cuo na nekoj konferenciji za stampu skoro da Bahar nece traziti nista jer u obrazlozenju on je valjda dobar i plemenit castan covek koji je u dusi boem i umetnik i posto smo mu bili simpaticni resio je da ne trazi nista i tra la la - tra la la ali sa obzirom da je Izraelski trener amater za nesto ozbiljnije u fudbalu kada je lova u pitanju tu je pravi i okrutni profesionalac .On je mudro zacutao i spustio loptu na zemlju dok je bio u zmajevom gnezdu da ne bi zavrsio kao Odzo ali cim je uleteo u medjunarodne vode promenio je kurs i sada ce biti sto biti mora ::novac:::kisa:
 
Poslednja izmena:
Da li si ti normalan??
Opet pocinjes da dimis na iber lauf izgleda da je lose sagorevanje video si da sam ovu temu oplemenio i podigao na HIGH LEVEL a podseticu te da je tema bila u fazi zamiranja dok se ja nisam pojavio .Nije ni cudo jer mnogo dugo sam u svetu fudbala a ono sto ja znam se ne nalazi po enciklopedijama i wikipedijama . Samo polako i nemoj da podsecam ko je sta govorio za ovog barbutara pre par meseci
 
Ja sam jedini bio skeptican od samog starta i lepo sam rekao PRAVICETE VI DEKIJA STANKOVICA OD BLATA ALI GA NECETE NAPRAVITI .Pitanje je bilo STA GA JE PREPORUCILO ZVEZDI ⁉️ :sta:
 
Nazad
Vrh