SPORT-Opšta tema

Zar mislis da ce trener da radi za dzabe ? Svi oni rade za pare, sta ti je tu cudno? Koliko milke ?
okrenuo si tezu,uopste u mom postu tema nisu pare

naravno da ce doci i raditi za pare,te price o ljubavi prema klubu i ostale fore koje su vam prodavali,lepo pa vidim da ste i shvatili napokon

govorim o tome ko mu je dao te pare....da nije tog ostoje limara i vucica,zeljko ne bi ni bio trener partizana verovatno nikad vise jer kao covek sujetan i licemeran,nikad ne bi dosao da vodi partizan a da zna da nece imati vrhunske igrace i imati respektabilan tim za trofeje pa da gubi mkeceve kao od sale
 
Znam sasvim sigurno da nikada ne bi došao u Zvezdu.Ni za kakve pare.
Možda ga zato ne volite i omalovažavate.
On je legenda našeg kluba i najtrofejniji trener u Evropi tako da nas vaše mišljenje uopšte ne dotiče.
A to samo govori o vama i koliku mržnju i zavist imate prema njemu.
 
pesic ima vise medalja od obradovica sa reprezentacijom,trenutni trener Srbije al ocigledno nije ostavio trag u kosarci

pokojni duda ivkovic poslednje 3 sezone u evroligi----1 titula
obradovic poslednjih 10 godina u evroligi 1 titula sa gotovo neogranicenim budzetom posebno u feneru za 8 godina
LULE28 ti kada bi otišao na neki kviz i da te voditelj pita KOJI JE NAJTROFEJNIJI STRUCNJAK SVIH VREMENA ti bi ladno pao da bi to bila bruka

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
LULE28 ti kada bi otišao na neki kviz i da te voditelj pita KOJI JE NAJTROFEJNIJI STRUCNJAK SVIH VREMENA ti bi ladno pao da bi to bila bruka

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Zeljko Obradovic

Svetislav Pesic

СФР Југославија
Немачка
СР Југославија
Србија

Kao prvi trener Pesic ima vise medalja ako racunamo mladje kategorije.

Prosto mi je neverovatno da dobar deo navijaca Zvezde pod uticajem Covica, Vucica i najverovatnije decenije unistavanja od DUleta Vujjosevica toliko omalovazavaju Zeljka Obradovica.
Ja sam Partizanovac od rodjena, naucen da za Zvezdu samo navijam kada igra vani jer je to nas klub, naucen da navijam u svim domacim takmicenjima protiv Zvezde.
Nikada nisam ucen da mrzim, pogotovo legende Zvezde, deda me je ucio on je gledao sve sto je moglo da se gleda, sa postovanjem pricao o fudbalskim legendama Zvezde, u kosarci ih i nije bilo previse.

Ovo omalovazavanje i isiticanje imao Zeljko ovog imao onog igraca, toliki budzet ,je prosto sramota uopste i pricati o tome, razumem da deca klinci od 15 godina pricaju jer i nemaju pojma ko je Zeljko.
 
Zeljko Obradovic je doveden u Tursku sa jednim ciljem da prvi put u istoriji neki Turski klub postane prvak Evrope .Zeljko je u tome uspeo ali Fenerov budzet koji se pominje nema veze sa realnoscu jer su tada u klub dovodjeni igraci tipa Luka Zoric ,Mahmutoglu , Pero Antic i Kalina omaleni Dikson ,Naneli ,Duverioglu ,Bogdanovic i onaj Nigerijac Judo .Tu nema nikakvih zvezda ni skupih pojedinaca i sa ovom cetom je on uspeo da napravi mega uspeh .Posle je i Gudura dosao decko koji je bio i u Zvezdi limitiran sa minutazom pa bih voleo da mi kaze nesrecni LULE28 kakva su to pojacanja Zoric ,Pero Antic ,Gudura i Kalina jel su to pojacanja za titulu prvaka Evrope ⁉️ Jedina odskocna daska je bio mladi Bogdanovic cak je i on dosao kao neafirmisan igrac direktno iz Partizana i to na Zeljkovu rec i Zeljkov obraz .Partizana iz 92 da ne spominjem kada je uspeo onu ekipu da lansira na tron
DALI NEKO ZELI DA PRIHVATI ILI NE ALI MORAMO JEDNOGLASNO DA SE SLOZIMO DA JE ZELJKO OBRADOVIC KAO NAJTROFEJNIJI TRENER EVROPE SVIH VREMENA ...............PONAVLJAM NAJTROFEJNIJI TRENER EVROPE MNOGO MNOGO USPESNIJI OD NAJUSPESNIJEG COVEKA U ISTORIJI ZVEZDE NENBOJSE COVICA .U stvari da li je on uspesan toliko ja to neznam ali znam da je tim koji se nalazio pod stecajem Zvezdu i u bankrotu uspeo je sa nekim ekspertima u tajnosti da izvuce tim iz septicke jame i vine ga u nebesa a takvih ljudi nema mnogo I ZATO GA ZVEZDA I LJUBOMORNO CUVA OD SPOLJNIH EFEKATA A IMA IH POPRILICNO ::prica::
 
Sto se tice ova kampanje protiv Zeljka koja traje i od ranije MORAM DA PODSETIM DA JE ON U FENER DOVEO PERU ANTICA ,KALINU ,GUDURU I BJELICU 4 ZVEZDINA IGRACA TAKO DA STVARNO OSTAJE NEJASNO SA KOJIM JE GESTOM OVAJ COVEK IZAZVAO OVOLIKI GNEV I MRZNJU U CRVENOJ ZVEZDI :sta: ⁉️
 
aposlutno ne postoji mrznja cak sto vise neka ravnodusnost bolje opisuje taj osecaj...bar kod mene

da se ne ponavljam on je za mene zavrsio 2005-te
a to potvrdio posle meca czv-fener kada je posle poraza od zvezde izmislio pricu o horskom navijanju Zeljko Turcine napusis se kurcine

izmislio to jer licemeran i sujetan gde ga je zvezda dobila sa ko zna koliko slabijim timom nego sto je on imao u feneru

i slobodno procitajte ponovo moj post gde tvrdim da je najtrofejniji trener u istoriji

95(asistent) i 96 medalje Duda Ivkovic vodi rec u reprezentaciji


posle njega dosao on na poslozenu ekipu

slicno se to desilo Saletu Djordjevicu posle Dude pa se Sale naosvajao medalja sa reprezentacijom ni kriv ni duzan
eno Djordjevic ne moze da se sastavi ni u jednom klubu


ma u pravu si omonija
fener nije imao budzet
 
Džaba mi ovde pišemo, pojedinci me ovde podsećaju na situaciju kada krenem da se objašnjavam sa majstorima i oni uvek nađu način da budu upravu i sebe opravdaju.
Cela Evropa poštuje Željka samo mi Srbi kažemo da nije dobar.
Te 2005.mislim da ni Duda a ni Pešić onakav skup ega na jednom mestu ne bi mogao da iskontroliše sem da izbaci iz reprezentacije.
Kao što je Pešić uradio sa Teodosićem...

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ne treba nasedati na te priče iz suprotnog tabora.Čovek je najtrofejniji i najbolji trener u Evropi,to kažu rezultati i njegove kolege koje su respektabilni treneri.I još nešto,da nije takav stručnjak ne bi ga ni doveli ti klubovi sa kojima je osvojio sve te trofeje.
 
Ma daj nemoj zajebavati, bilo koji trener da je izbacio Tea svi bi na njega drvlje i kamenje, da je napravio siti rezultat na Evropskom isto.
Kokoskv je napustio reprezenaciju covek u kvalifikacijama za OI nije imao igrace Micic mu se povredio na zagrevanju.
Ja kao Partianovac sam bio sta radi ovaj Pesic sto izbaci Tea. Ocigledno on zna nesto sto mi ne znamo
 
Nazad
Vrh